0

@Encore Ja już nawet nie pamiętam dlaczego tak nie lubię Celtów, kibicuję im tylko w meczach z Kozłami (ich bardziej nie cierpię z powodu gracza "udającego" Greka:-)

2

@Encore Wojownicy dzisiaj zacisną zęby na szyi tej zielonej hydry a w Bostonie ją definitywnie odgryzą:-)))

1

@kubix05 Wkradł Ci się mały błąd - rolę Winnetou grał francuski aktor - Pierre Brice. Niedługo rocznica jego śmierci.

1

@kubix05 Czaruś jest debeściak, mam z fotę, jak był w Sarasocie na Florydzie:-)

2

@juliacicha Dzięki Julio za odpowiedź, zaryzykuję Mandalay Bay, kilka "kroków" od stadionu i nie jest tanio, pokój z widokiem na strip ponad pięć stówek za dobę:-(

0

@Moderacja Chcę bukować hotel, czy wiadomo już, gdzie będzie spała nasza ekipa?

5

Tak ma być, zielone piczki wyjaśnione:-)))

0

@fart Specjalnie dla tych piczek powinni wprowadzić rzutu za 6 pkt:-)))

4

QWa, jedna akcja i znowu pakiet reklam:-(((
Znowu:-(

6

@AdamaTraore Przy ich rządach będziecie niedługo w skarpetkach popier.....ć.
Mimo wszystko Duda, lol:-)))

0

@fart O czym Ty kwa bredzisz? Jakie oddawanie, to jest NBA a nie wiejska zabawa!

0

@fart Ja nie płaczę, tylko stwierdzam fakty.
Mam nadzieję, że GSW pokaże tym zielonym piczkom miejsce w szeregu!

0

@fart jak można kibicować drużynie , która ma składzie takiego komedianta, jak Smart i plastusia Wighta, którzy pobierali nauki od Penaldo?
Sędziowie też chyba postawili u buka na Celtics:-(((

0

Co wyprawiają te 3 piczki z gwizdkami, to się w pale nie mieści. Chcą na siłę Boston przepchnąć???

1

@Sysia11 Przecież wygrała turniej juniorski na Wimbledonie.

0

"Zielone ludziki" z Bostonu chcą "trójkami" wojować z GSW... ano zobaczymy:-)))

0

@Colon ...a pewnie, zaraz bym Floydów zapodał:-)))

8

@Barca_Big_Moment Andre Agassi Włochem, pierwsze słyszę:-)

3

Cóż, mam nadzieję, że GSW wyjaśni porządnie tych zielonych komediantów.

1

Po tym, co teraz gwizdnęli KL widać, że sędziowie obstawili Boston u buka:-)

0

Heats - Celtics nadchodzą ostatnie 12 (?) minut prawdy:-)

0

@VegetaPolska Optymista, świat się powoli kończy a ten chce jeszcze sto lat.
Za 20-30 lat już nie będzie życia na Ziemi, ja nie doczekam, ale wy młodsi doczekacie tego.

0

Jeśli Heat poprawią skuteczność, zwłaszcza za 3 pkt, to Celtowie szybko odjadą do domu, jeśli nie, to wrócą do Bostonu w glorii:-)

0

@Mns21 Mieszkałem na Florydzie, to chyba rozumiesz komu kibicuję:-)

0

@zadafcb Bez przesady, sprawiedliwie mylili się w obie strony:-(

2

Pięknie - wracamy do Miami:-)))

0

Mamy nowego Ronaldo - NURKA w NBA!!!
Smart przy byle kontakcie odstawia takie aktorstwo, że głowa mała:-(
Nienawidzę Celtów, chyba że grają z Kozłami.

13

@cules100pro Kibicowałem "Boskiemu" Johannowi, skoro poszedł do Barcy, to... i tak już od 1976 roku:-)

0

Po meczu. Wojownicy teraz czekają, albo na "zielonych ludzików" z Bostonu, albo na Jimmiego Bucketa z ferajną:-)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?