kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Ja już nawet nie pamiętam dlaczego tak nie lubię Celtów, kibicuję im tylko w meczach z Kozłami (ich bardziej nie cierpię z powodu gracza "udającego" Greka:-)
2
@Encore Wojownicy dzisiaj zacisną zęby na szyi tej zielonej hydry a w Bostonie ją definitywnie odgryzą:-)))
1
@kubix05 Wkradł Ci się mały błąd - rolę Winnetou grał francuski aktor - Pierre Brice. Niedługo rocznica jego śmierci.
1
@kubix05 Czaruś jest debeściak, mam z fotę, jak był w Sarasocie na Florydzie:-)
2
@juliacicha Dzięki Julio za odpowiedź, zaryzykuję Mandalay Bay, kilka "kroków" od stadionu i nie jest tanio, pokój z widokiem na strip ponad pięć stówek za dobę:-(
0
@Moderacja Chcę bukować hotel, czy wiadomo już, gdzie będzie spała nasza ekipa?
5
Tak ma być, zielone piczki wyjaśnione:-)))
0
@fart Specjalnie dla tych piczek powinni wprowadzić rzutu za 6 pkt:-)))
4
QWa, jedna akcja i znowu pakiet reklam:-(((
Znowu:-(
6
@AdamaTraore Przy ich rządach będziecie niedługo w skarpetkach popier.....ć.
Mimo wszystko Duda, lol:-)))
0
@fart O czym Ty kwa bredzisz? Jakie oddawanie, to jest NBA a nie wiejska zabawa!
0
@fart Ja nie płaczę, tylko stwierdzam fakty.
Mam nadzieję, że GSW pokaże tym zielonym piczkom miejsce w szeregu!
0
@fart jak można kibicować drużynie , która ma składzie takiego komedianta, jak Smart i plastusia Wighta, którzy pobierali nauki od Penaldo?
Sędziowie też chyba postawili u buka na Celtics:-(((
0
Co wyprawiają te 3 piczki z gwizdkami, to się w pale nie mieści. Chcą na siłę Boston przepchnąć???
1
@Sysia11 Przecież wygrała turniej juniorski na Wimbledonie.
0
"Zielone ludziki" z Bostonu chcą "trójkami" wojować z GSW... ano zobaczymy:-)))
0
@Colon ...a pewnie, zaraz bym Floydów zapodał:-)))
8
@Barca_Big_Moment Andre Agassi Włochem, pierwsze słyszę:-)
3
Cóż, mam nadzieję, że GSW wyjaśni porządnie tych zielonych komediantów.
1
Po tym, co teraz gwizdnęli KL widać, że sędziowie obstawili Boston u buka:-)
0
Heats - Celtics nadchodzą ostatnie 12 (?) minut prawdy:-)
0
@VegetaPolska Optymista, świat się powoli kończy a ten chce jeszcze sto lat.
Za 20-30 lat już nie będzie życia na Ziemi, ja nie doczekam, ale wy młodsi doczekacie tego.
0
Jeśli Heat poprawią skuteczność, zwłaszcza za 3 pkt, to Celtowie szybko odjadą do domu, jeśli nie, to wrócą do Bostonu w glorii:-)
0
@Mns21 Mieszkałem na Florydzie, to chyba rozumiesz komu kibicuję:-)
0
@zadafcb Bez przesady, sprawiedliwie mylili się w obie strony:-(
2
Pięknie - wracamy do Miami:-)))
0
Mamy nowego Ronaldo - NURKA w NBA!!!
Smart przy byle kontakcie odstawia takie aktorstwo, że głowa mała:-(
Nienawidzę Celtów, chyba że grają z Kozłami.
13
@cules100pro Kibicowałem "Boskiemu" Johannowi, skoro poszedł do Barcy, to... i tak już od 1976 roku:-)
0
Po meczu. Wojownicy teraz czekają, albo na "zielonych ludzików" z Bostonu, albo na Jimmiego Bucketa z ferajną:-)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika