1

Ciekaw jestem, czy Wojownicy otrząsnęli się po tym zimnym prysznicu? Boli też brak Steva na ławce:-(

1

Dosyć wcześnie na garbage time:-)))

1

@czółkovsky Wziąłbym Jokića i Moranta:-)

2

Żeby tylko Celtowie nie zrobili kupy metr przed kibelkiem:-(

0

Komentarz usunięty

0

@endriuuu2 Ty jak zwykle żyjesz w pis-świecie, nie wiem... ale się wypowiem:-)))

1

@Danny Gaucho Zawiercianin (prawie krajan) @Don-Corleone pewnie jest blisko 60-ki, sądząc po jego wpisach, ja ostatnio się chwaliłem 63-mi urodzinami:-)

3

Słońca już mają mokro w majtkach, chyba nie odrobią w IV kwarcie.

0

@Colon Złap coś lżejszego i tup nogą:-)))


2

@AmigoBlancos Dużo nie zabrakło (Kurtuła i nieskuteczność) a dostalibyście dyszkę od Barcy ostatnio:-)))

0

@kamyk_23 Upss, coś mi się "mylnęło" - głos potężny ale tam nie śpiewała wokalizy chyba:-(
Z innych wokalistek, to Clare Torry i jej kapitalne wykonanie na festiwalu w Knebworth.

0

@Colon Zdecydowanie z Rose Garden Arena w Portland (In the Flesh Live - Rogera Watersa), szkopuł w tym, że zapomniałem jak się ta panienka nazywała, POTĘŻNY GŁOS!!!
Zara odpalę koncert i znajdę nazwisko:-)
Mam - Patricia Ann Cole, znana zawodowo jako PP Arnold - najlepsza:-)


0

@zmiana_plana Chyba najstarsi górale nie pamiętają takiego blamażu:-(((

2

Ale Miśki leją Wojowników, przykro patrzeć... tak to jest, jak się nie chce bronić i skakać do zbiórek, przy tym zatrważająca liczba strat:-(

2

Niedaleko mnie (laguna Niguel) ok 30 mil jarają się chałupy po 20-30 baniek:-(

1

@fart Krew się polała, nie popieram tego...ale akurat tego gracza mi nie szkoda...i jeszcze to wejście w Smarta!!!

2

@fart Greckiemu bubkowi zaliczyli 17-ty faul w ofensywie??? On w każdym meczu ma co najmniej po 6-7!!!

1

@fart Wróciłem właśnie z GYM-u, odpaliłem Koronkę z limonką i ... widzę, że bostończycy na fali:-)))

1

@fart Porażka uczyni Cię (prawie) bezstronnym kibicem, bo później u siebie Kozły nie odpuszczą. Mnie zostało jeszcze GSW na Zachodzie po blamażu Byków:-)

0

Uwielbiam gościa:


0

@Tuc Nie wiem skąd tyle tego teraz. Ja pół szczenięcych lat spędziłem w lesie (grzyby, jagody, zabawy różne) i nigdy się to ..jostwo nie przyczepiło:-)

1

@BART97 Puig tak biega, jak Ty piszesz - bez sensu, byle coś naskrobać:-(

0

@patryk355 ...dzisaj tylko niepotrzebnie benzynkę spalił, żadnych konkretów:-(

2

Z przebiegu meczu gdyby był odwrotny wynik, nie byłoby zdziwienia.

0

@pioz123 Ja oparłbym grę na Ryśku, dając mu kilka meczy w I składzie, niestety nie jestem trenerem Barcy:-(

1

@Janiama Niestety - 1:3 :-(

8

Xavi daje jasny sygnał Puigowi żeby pomógł drużynie Pikeja z awansem do La Liga:-)

3

@kamyk_23 GSW przegrywają przez prawie cały mecz, wychodzą na prowadzenie w ostatniej minucie i wygrywają???
TAK, mamy to:-)))

0

@kamyk_23 Jak Wojownicy nie "podciągną majtek" i nie zaczną trafiać... to mogą na wakacje pojechać. Brak Kerra na ławce widoczny, Brown nie potrafi zarządzać drużyną:-(

0

@kamyk_23 Tragiczna skuteczność obydwu zespołów:-(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?