kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@patrykzmc2000 Dzięki za tyle... a może coś więcej (jeśli śledzisz Betis:-)
0
@pax Już to pisałem, Pedri jest na tyle inteligentnym zawodnikiem i przy tym młodym, że może się "przestawić" na DM-a.
2
Prawy obrońca Betisu bardzo fajny mecz. Ktoś coś więcej na jego temat?
2
Powiem tak - Riki grający od początku dałby więcej niż Frankie grający padaczkę przez cały mecz.
1
@BART97 Daruj sobie takie kretyńskie wpisy:-(
1
@Janiama 0:4 wchodzi, jak w masło:-)
1
@GeneralXavi Podobnie jak z koszykówką uniwersytecką w USA, tutaj dopiero chodzą WAŁY:-(
0
@TheNekro94 Bywam na pustyni, kałachy, broń krótka...później ognisko i te rzeczy:-)
1
@fart ...ale dzisiaj świetne wejście, jak nie on:-)
0
@fart Boston - coś Ci na oczy padło? Bardzo dobre wejście Jacka.
1
@kubix05 Nie chciało mi się w to bawić, wolałem w tym czasie poczytać:-)
0
@Siedlec666 Ja trafiał z nieprawdopodobnych akcji... sędziowie pomagali (zwłaszcza w końcówce) i zrobiło się 1:1 w serii.
0
@talizmo Bardziej Cugowski:-)
1
Morant do spółki z sędziami pokonali Wojowników:-(
0
Sędziowie znowu kręcą GSW :-(((
2
@tomek8756 Może niektórym wielbiącym facetów w kieckach oczy się otworzą:-(
0
@AmigoBlancos Najbliżej mi do ekipy Stepha, może w tym roku?:-)
2
Jeszcze jeden dokument ku przestrodze, bo bez drastycznych środków możemy nie doczekać zakończenia kariery przez Gaviego.
Polecam każdemu z Was pod rozwagę:
"Świat na granicy - Nasza planeta oczami naukowców. Breaking Boundaries The Science of Our Planet" (2021)
https://www.cda.pl/video/91166019f
0
@Encore @BartqRKO oglądacie? Ja oglądam na TNT, nie zdajecie sobie sprawy jaka to mordęga. Reklamy nawet całą akcję potrafią zająć i wracasz do meczu przy innym wyniku:-(((
2
@Emhyr Skoro jest taka tradycja w LL, ja nie mam żadnego problemu żeby mistrzowi ustawić szpaler, skoro mają tego mistrza, to niech mają i szpaler (nikomu korona z głowy nie spadnie).
0
@BartqRKO Nie zapominaj, że Heat też osłabione brakiem kluczowego rozgrywającego.
1
@Matix28 Ja, jak to mówią "mam już z górki", to na początek zamknął bym przestrzeń nad Ukrainą i czekał na ruch tego szaleńca. Gdyby zaczął fikać, to wszedłbym całą siłą NATO i niech się dzieje... ale wy jesteście młodzi, chcecie żyć i prowadzić normalne życie.
Abstrahując od wojny, to świat i tak dąży do samozagłady, bo Planeta już nie daje rady dając coraz częściej sygnały o tym, że jest już zmęczona i przeludniona.
Polecam film Davida Attenborough - A Life on Our Planet, tutaj link:
https://www.cda.pl/video/911571690
Tak czy siak - perspektywy nie są różowe:-(
2
@Janiama Nie jestem smakoszem win, za to tequilli, nalewek ze spirytusu i piwa tak:-)
0
@messi564 Pedri, jest na tyle inteligentny i na swój wiek dojrzały, że być może mógłby z powodzeniem ogarnąć pozycję Busiego.
2
Może już o tym było... ale warto przypomnieć:
Bob Baffert, znany trener koni wyścigowych, po raz pierwszy od 2013 roku nie weźmie udziału w Kentucky Derby. 69-latek został uznany za winnego naruszenia przepisów antydopingowych. To już 31. koń w jego karierze, u którego wykryto nielegalne substancje. W Stanach Zjednoczonych nazywany bywa "Lance'em Armstrongiem wyścigów konnych".
Co zrobilibyście z takim "człowiekiem".
Ludzie przeważnie wiedzą o tym, że zażywają coś takiego, a zwierzyna...
1
@Janas11224 V sezon nie powala... ale jako całość - top serial:-)
5
@kubix05 Bywało, że za słupki bramki robiły bluzy (swetry) lub większe kamienie:-)
20
Skończyłem 5-ty sezon Gomorry, łapcie główną bohaterkę:
https://zapodaj.net/d301392534bed.jpg.html
1
Niedobrze... na zachód panowie, będę miał blisko:-)
1
@koziar Zdecydowanie Ayrton Senna, po jego śmierci przestałem się pasjonować F1.