0

@patrykzmc2000 Dzięki za tyle... a może coś więcej (jeśli śledzisz Betis:-)

0

@pax Już to pisałem, Pedri jest na tyle inteligentnym zawodnikiem i przy tym młodym, że może się "przestawić" na DM-a.

2

Prawy obrońca Betisu bardzo fajny mecz. Ktoś coś więcej na jego temat?

2

Powiem tak - Riki grający od początku dałby więcej niż Frankie grający padaczkę przez cały mecz.

1

@BART97 Daruj sobie takie kretyńskie wpisy:-(

1

@Janiama 0:4 wchodzi, jak w masło:-)

1

@GeneralXavi Podobnie jak z koszykówką uniwersytecką w USA, tutaj dopiero chodzą WAŁY:-(

0

@TheNekro94 Bywam na pustyni, kałachy, broń krótka...później ognisko i te rzeczy:-)

1

@fart ...ale dzisiaj świetne wejście, jak nie on:-)

0

@fart Boston - coś Ci na oczy padło? Bardzo dobre wejście Jacka.

1

@kubix05 Nie chciało mi się w to bawić, wolałem w tym czasie poczytać:-)

0

@Siedlec666 Ja trafiał z nieprawdopodobnych akcji... sędziowie pomagali (zwłaszcza w końcówce) i zrobiło się 1:1 w serii.

0

@talizmo Bardziej Cugowski:-)

1

Morant do spółki z sędziami pokonali Wojowników:-(

0

Sędziowie znowu kręcą GSW :-(((

2

@tomek8756 Może niektórym wielbiącym facetów w kieckach oczy się otworzą:-(

0

@AmigoBlancos Najbliżej mi do ekipy Stepha, może w tym roku?:-)

2

Jeszcze jeden dokument ku przestrodze, bo bez drastycznych środków możemy nie doczekać zakończenia kariery przez Gaviego.
Polecam każdemu z Was pod rozwagę:
"Świat na granicy - Nasza planeta oczami naukowców. Breaking Boundaries The Science of Our Planet" (2021)
https://www.cda.pl/video/91166019f

0

@Encore @BartqRKO oglądacie? Ja oglądam na TNT, nie zdajecie sobie sprawy jaka to mordęga. Reklamy nawet całą akcję potrafią zająć i wracasz do meczu przy innym wyniku:-(((

2

@Emhyr Skoro jest taka tradycja w LL, ja nie mam żadnego problemu żeby mistrzowi ustawić szpaler, skoro mają tego mistrza, to niech mają i szpaler (nikomu korona z głowy nie spadnie).

0

@BartqRKO Nie zapominaj, że Heat też osłabione brakiem kluczowego rozgrywającego.

1

@Matix28 Ja, jak to mówią "mam już z górki", to na początek zamknął bym przestrzeń nad Ukrainą i czekał na ruch tego szaleńca. Gdyby zaczął fikać, to wszedłbym całą siłą NATO i niech się dzieje... ale wy jesteście młodzi, chcecie żyć i prowadzić normalne życie.
Abstrahując od wojny, to świat i tak dąży do samozagłady, bo Planeta już nie daje rady dając coraz częściej sygnały o tym, że jest już zmęczona i przeludniona.
Polecam film Davida Attenborough - A Life on Our Planet, tutaj link:
https://www.cda.pl/video/911571690
Tak czy siak - perspektywy nie są różowe:-(

2

@Janiama Nie jestem smakoszem win, za to tequilli, nalewek ze spirytusu i piwa tak:-)

0

@messi564 Pedri, jest na tyle inteligentny i na swój wiek dojrzały, że być może mógłby z powodzeniem ogarnąć pozycję Busiego.

2

Może już o tym było... ale warto przypomnieć:
Bob Baffert, znany trener koni wyścigowych, po raz pierwszy od 2013 roku nie weźmie udziału w Kentucky Derby. 69-latek został uznany za winnego naruszenia przepisów antydopingowych. To już 31. koń w jego karierze, u którego wykryto nielegalne substancje. W Stanach Zjednoczonych nazywany bywa "Lance'em Armstrongiem wyścigów konnych".
Co zrobilibyście z takim "człowiekiem".
Ludzie przeważnie wiedzą o tym, że zażywają coś takiego, a zwierzyna...

1

@Janas11224 V sezon nie powala... ale jako całość - top serial:-)

5

@kubix05 Bywało, że za słupki bramki robiły bluzy (swetry) lub większe kamienie:-)

20

Skończyłem 5-ty sezon Gomorry, łapcie główną bohaterkę:
https://zapodaj.net/d301392534bed.jpg.html

1

Niedobrze... na zachód panowie, będę miał blisko:-)

1

@koziar Zdecydowanie Ayrton Senna, po jego śmierci przestałem się pasjonować F1.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?