5

@kubix05 Bywało, że za słupki bramki robiły bluzy (swetry) lub większe kamienie:-)

20

Skończyłem 5-ty sezon Gomorry, łapcie główną bohaterkę:
https://zapodaj.net/d301392534bed.jpg.html

1

Niedobrze... na zachód panowie, będę miał blisko:-)

1

@koziar Zdecydowanie Ayrton Senna, po jego śmierci przestałem się pasjonować F1.

2

Jeszcze jedna kontuzja w pomocy i cyk... Riki na boisku, może decydujący o wyniku meczu:-)))

2

@FCBparasiempre Miałem przyjemność być na trybunach podczas tego meczu... a później przez tydzień mówiłem szeptem:-)

0

@Comentateiro Wzbudza u mnie podobne uczucia, jak LeBron, dziwisz się? :-)

0

Zaraz będziemy grali w 10-kę... bo jeden, dwa faule Gaviego i łysa pała pokaże mu drugą żółtą:-(

2

Kamyczek do ogródka Xaviego, to Ferran w podstawie... a fura kamieni, jeśli wyjdzie na drugą połowę!!!

2

@fart Jak poprzednio z udziałem Twojej drużyny - nie lubię obu ekip... ale bardziej nie cierpię tego greckiego bubka... więc GO Boston:-)

2

@Janiama Konsekwentnie 6:0...choć tym składem będzie mega ciężko.

12

#3 Progressive Rock, Hard-Rock
1970
1. Black Cat Bones - Barbed Wire Sandwich


2. Deep Purple - Deep Purple in Rock

3. Emerson Lake & Palmer - same

4. Genesis - Trespass

5. Led Zeppelin - III

6. Van Der Graaf Generator - H To He, Who Am The Only One

7. Pink Floyd - Atom Heart Mother

8. The Allman Brothers Band - Fillmore East 1970

9. Jethro Tull - Benefit

10. Caravan - If I Could Do It All Over Again, I'd Do It All Over You

Można by było wymienić tutaj z setkę albumów... ale dzisiaj nie mam zbytnio na to czasu, może w komentarzach, mamy cały tydzień do następnej listy:-)
Link do poprzedniej: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11666109#comment-11666110
@Chada @BlaseR9 @shaun @Persyfl @Dembele_gora @Colon @P33ck @nieprzysiadalnosc @Zazinho @JimMorrisonFCB

1

@kubix05 Miałem ZK-240, czterościeżkowy:-)

0

@Colon Akurat ten krążek leży u mnie na półce, tylko że w Polsce:-)
Jak na to, co oni grają, to bardzo atmosferyczny utwór.

0

@Gall Tego się nigdy nie dowiesz:-) ...ale on będzie grał pierwsze skrzypce w Barcy.

0

Możecie sobie wieszać na nim psy, ja tam nadal w niego wierzę, vamos Riki:-)

1

@AllBundy Niestety, od ponad 50-ciu lat. W szczytowym okresie bywały nawet 3 paki dziennie, teraz paczka na 3 dni:-(

0

@sergio5 Pewnie... i mógłby zrobić sobie swoją Superligę:-)

2

@Survier Utwierdzasz mnie w przekonaniu, że jednak masz coś wspólnego z komediantem z Twojego avka:-)))

0

0

@tomek8756 To nieprawda, skoro tajniak, to musi wpasować się w otoczenie.
Wyobrażasz sobie tajniaka w garniturze w Compton? :-)))

0

@Majkel34 @lucas/catalan kim jest taki Smolar przy "wierchuszce" PiS-u? Tam są dopiero 'ELEMENTY':-)))

0

@hayek O czym Ty bredzisz? Niezłego "garniaka" wyhaczysz już za ok. 200$

3

Zdziwiło mnie jedno, dlaczego Xavi za bezproduktywnego FdJ nie wpuścił Puiga, który mógłby pokazać, czy nadaje się do gry w Barcy, czy ma dać sobie spokój.
Po co Xavi każe mu się przebierać w strój meczowy, niech go wyśle na trybuny... albo niech go zastrzeli:-)))
Jeszcze Ferran - dzisiaj przebił dno - dałem mu ocenę 1, bo nie można dać ZERA.
Czemu nie zrobił zmian w przerwie meczu tylko czekał, jak już na "pełnej" Rayo zacznie grać na czas?

1

Ferran przebił dzisiaj DNO!!!

1

@Janiama Będę oryginalny - walniemy ich dzisiaj koło 8-ki do jaja

28

@Hubsao Powinien VAR się czymś takim zajmować, szybko można wyjaśnić takich dupków.
Reprymenda słowna dla "portowca" i czerwień dla "legionisty: !!!

3

Teraz czas na (być może) następcę MJ, bardzo kibicuję Morantowi, może jeszcze nie w tym roku, ale...

1

Z dotychczasowego przebiegu PO wychodzi, że najbardziej zależy Celtom i GSW, taki finał?

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?