0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Mavs poza Donciciem oraz "trójkami" (jak wchodzą) nie ma nic do zaoferowania. Wojownicy odeślą ich na wakacje dzisiaj:-)))

1

@kubix05 Da się to zrobić. Żona z synem mają fajne miejsce widokowe, to się trzepnie kilka fotek:-)

0

@gumaz Dodałbym jeszcze do poprzednich propozycji Szklaną pułapkę 4.0

1

@kubix05 John Wayne - po śmierci jego imię nosi lotnisko w Santa Ana, kilometr ode mnie:-)
Oglądam sobie z patio startujące i lądujące samoloty, jeśli dobrze słychać, to znak na upalną pogodę i czyste niebo:-)

1

@Medium 4150 km z Florydy do Kalifornii:-)

1

@AdamaTraore Musi być sprężarka bezolejowa!!!

0

@Encore Przewidywałem 4:3 na Wschodzie (Heat) i 4:2 na Zachodzie...ale skończy się chyba na 4:1:-)

0

@Encore ... i tak będzie wojna w 7-miu meczach, Heat to weźmie:-)

0

@MSN1998 Ja zawsze przed planowanym lotem staram się oglądać na YT katastrofy i nie mam żadnego problemu w wejście do "rękawa" i do samolotu.
Tylko raz mi się dupsko zmarszczyło podczas lotu z Santa Ana via Fort Worth do Tampy, bo pilot powiedział, że w Tampie strasznie wieje i stewardesy ponownie przeprowadziły szkolenie z maskami:-)

0

Ale sędziowie dali teraz popis !!!!!!!!!!!!!!!!! lollllll faul???????????????

3

Jason Kidd - klasa. Żadnych nerwowych ruchów (choć jak jeszcze był czynnym zawodnikiem, to różnie bywało), spokój i rozwaga, on wie, że ma z tą drużyną jeszcze czas na wielkie sukcesy.

1

GSW - Mavs do przerwy prawie remisowo... ale sędziowie na siłę chcą chyba przedłużyć serię:-)

1

@oskaritto ...i poprawił mu jeszcze technicznym i następnym wydumanym faulem:-(((

1

@oskaritto Pięknie załatwił Dreymonda, sssyn:-(

0

Jak Real zgarnie Dembele, to będą mieć naprawdę siłę w ataku (przy ich stylu gry).
Mając na skrzydłach takich strusi pędziwiatrów i jeszcze z takim dryblingiem!

8

Komentarz usunięty

1

@Janiama 2:4 niestety

0

Żarów nie wolno skreślać, cyk i prowadzenie w serii:-)))

2

...ale ładny zonk założyli gracze Heat bostończykom:-)
Mecz się jeszcze nie skończył, ale Żary w gazie!

1

@koziar Może w końcu doczekamy się jakiegoś białego boksera, który zrobi porządek :-)

3

@Norbi2021 To nie pierwszy jego kretyński wpis na temat naszych zawodników... a mieni się kibicem Barcy:-(

0

@Janiama Właśnie Ty Maćku powinieneś wiedzieć (przecież pamiętasz lata 90-te), że to przecież Amica pod nową nazwą:-)

0

@Mns21 Gdyby nie genialna końcówka I kwarty i cała II (Celtów), to może gra Żarów by się tak nie posypała, liczę też na pobudkę KL:-)

0

@Mns21 GSW wygra z dwiema porażkami, Heat wygra 4:3 i w finale łatwe 4:0 dla Wojowników.

0

@DonAndrzejos Wykorzystali moment, że im stał:-)
Ale mecz jeszcze trwa i Żary też mogą mieć taką serię.

0

35 : 24 po I kwarcie dla Celtów... ale jak przestaną wchodzić trójki, to Heat ich rozjadą.

1

@gumaz Równo za miesiąc będziemy mieli 40-to lecie:-)

6

"Wygiął stal na swoim karku, duszkiem wypił 156 puszek piwa. Tragiczna historia giganta z polskimi korzeniami "
https://www.sport.pl/inne/7,64998,28467820,smiertelna-choroba-przepustka-do-wielkiej-kariery-najwspanialszy.html#s=BoxOpImg9

0

@Encore Nawet nieźle w I kwarcie:-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?