0

Żary wyszły na parkiet jak debiutanci, tyle strat, ech...

2

@fart gotowy?...to jedziemy:-)

1

@Messibestplayerintheworld Będę tam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

4

@Momals11 Tak to jest, jak kretyni wybiorą kretynów!!!

1

@kubix05 Niedawno właśnie przerzuciłem się na Dunhille, teraz nazywają się Dunhill Internationale:-)

0

@MichalZZZ 4 sezony, cóż (przydługawy)... ale wierzę na słowo i ściągam, skończę FBI i jadę z nim:-)

1

@Sulimo Pełna zgoda, rewelacyjny film.

1

@Medium Paliłem Camele, ostatnio Lucky Strike's teraz palę Dunhille Internationale.

1

@DaPidejpi Trudno przewidzieć, Deyną raczej nie, nie ta pozycja. Jak grałem w repce Małopolski na lewym skrzydle, to w środku ataku biegał Ajwen:-)

2

@DaPidejpi Na poważnie 18 lat, później były jakieś tam próby ale Achilles nie pozwalał:-(
Zająłem się później brydżem z niewielkimi sukcesami (II liga, kilka wygranych dosyć dużych turniejów, ograłem na jednym z nich idola dzieciaków z tej strony - JKM)

1

@RomanHoffer Miałem tam trafić w 1977 roku, niestety kontuzja, konował w Piekarach Śląskich i po karierze... ale sentyment pozostał, szkoda:-(

1

No to pierwsza piątka Słońc już ma wakacje:-)

1

@czółkovsky Co prawda mecz się jeszcze nie skończył, ale już pod koniec sezonu zasadniczego widać było braki paliwowe:-)

3

Chciałem kosza obejrzeć i kliknęło mi się na wiadomości lokalne - wiadomość z Laguna Woods o strzelaninie w kościele - 1 ofiara śmiertelna i 5 osób rannych.

3

Boston nie miałby tak łatwo gdyby nie wypadł Chris... ale i tak gratulacje.
Z Heat różnie może być... w obie strony:-)

3

Tatum chyba posmarował się jakąś maścią zamykającą pory z potem... ani kropli na licu:-)

0

Xavi do Kike - popatrz jaki skład Ci wystawiłem, na pewno nie strzelą, to i Ty się nie wychylaj i obaj będziemy zadowoleni:-)

0

Lesiu kupił ekstraklasę od Amici, niestety Wisła nie ma kasy... i nie ma od kogo kupić:-)))

4

@fart Oby tylko się nie ...... metr przed kiblem:-(
Go Celtics

1

@Janiama Polegniemy niestety 2:1

10

I cyk... Puig ojcem zwycięstwa:-)

2

@kubix05 Fajnie byłoby, gdyby sobie walnął ze 2-3 bramki na urodziny:-)

0

@kubix05 Teraz amerykanie sprowadzają ją z Meksyku:-)

0

@MesQueUnClub96 Nigdy, machlojki przy zielonym stoliku:-(
Ewenement na skalę światową:-(

0

@MesQueUnClub96 Amica nie ma 100-u lat!!!

0

@AdamaTraore Przecież to jest przechrzczona Amica:-)

4

GSW w finale Zachodu!!!
Looooooooooooooooooooney wreszcie się na coś przydał, 22 zbiórki:-)

1

Ciekaw jestem, czy Wojownicy otrząsnęli się po tym zimnym prysznicu? Boli też brak Steva na ławce:-(

1

Dosyć wcześnie na garbage time:-)))

1

@czółkovsky Wziąłbym Jokića i Moranta:-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?