kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żary wyszły na parkiet jak debiutanci, tyle strat, ech...
2
@fart gotowy?...to jedziemy:-)
1
@Messibestplayerintheworld Będę tam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4
@Momals11 Tak to jest, jak kretyni wybiorą kretynów!!!
1
@kubix05 Niedawno właśnie przerzuciłem się na Dunhille, teraz nazywają się Dunhill Internationale:-)
0
@MichalZZZ 4 sezony, cóż (przydługawy)... ale wierzę na słowo i ściągam, skończę FBI i jadę z nim:-)
1
@Sulimo Pełna zgoda, rewelacyjny film.
1
@Medium Paliłem Camele, ostatnio Lucky Strike's teraz palę Dunhille Internationale.
1
@DaPidejpi Trudno przewidzieć, Deyną raczej nie, nie ta pozycja. Jak grałem w repce Małopolski na lewym skrzydle, to w środku ataku biegał Ajwen:-)
2
@DaPidejpi Na poważnie 18 lat, później były jakieś tam próby ale Achilles nie pozwalał:-(
Zająłem się później brydżem z niewielkimi sukcesami (II liga, kilka wygranych dosyć dużych turniejów, ograłem na jednym z nich idola dzieciaków z tej strony - JKM)
1
@RomanHoffer Miałem tam trafić w 1977 roku, niestety kontuzja, konował w Piekarach Śląskich i po karierze... ale sentyment pozostał, szkoda:-(
1
No to pierwsza piątka Słońc już ma wakacje:-)
1
@czółkovsky Co prawda mecz się jeszcze nie skończył, ale już pod koniec sezonu zasadniczego widać było braki paliwowe:-)
3
Chciałem kosza obejrzeć i kliknęło mi się na wiadomości lokalne - wiadomość z Laguna Woods o strzelaninie w kościele - 1 ofiara śmiertelna i 5 osób rannych.
3
Boston nie miałby tak łatwo gdyby nie wypadł Chris... ale i tak gratulacje.
Z Heat różnie może być... w obie strony:-)
3
Tatum chyba posmarował się jakąś maścią zamykającą pory z potem... ani kropli na licu:-)
0
Xavi do Kike - popatrz jaki skład Ci wystawiłem, na pewno nie strzelą, to i Ty się nie wychylaj i obaj będziemy zadowoleni:-)
0
Lesiu kupił ekstraklasę od Amici, niestety Wisła nie ma kasy... i nie ma od kogo kupić:-)))
4
@fart Oby tylko się nie ...... metr przed kiblem:-(
Go Celtics
1
@Janiama Polegniemy niestety 2:1
10
I cyk... Puig ojcem zwycięstwa:-)
2
@kubix05 Fajnie byłoby, gdyby sobie walnął ze 2-3 bramki na urodziny:-)
0
@kubix05 Teraz amerykanie sprowadzają ją z Meksyku:-)
0
@MesQueUnClub96 Nigdy, machlojki przy zielonym stoliku:-(
Ewenement na skalę światową:-(
0
@MesQueUnClub96 Amica nie ma 100-u lat!!!
0
@AdamaTraore Przecież to jest przechrzczona Amica:-)
4
GSW w finale Zachodu!!!
Looooooooooooooooooooney wreszcie się na coś przydał, 22 zbiórki:-)
1
Ciekaw jestem, czy Wojownicy otrząsnęli się po tym zimnym prysznicu? Boli też brak Steva na ławce:-(
1
Dosyć wcześnie na garbage time:-)))
1
@czółkovsky Wziąłbym Jokića i Moranta:-)