kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@zmiana_plana I mina tego ćwoka Antka - bezcenna
1
@kamyk_23 Chętnie zobaczyłbym mecz, w którym naprzeciw tego bubka Antka stanąłby Rodman. Myślę, że miałby Antek już po meczu z faulami, bo Dennis nie bałby się wystawić klaty:-)
0
@kamyk_23 Sędziowie w NBA, to tak jakby brali korepetycje w La Lidze:-) rozpacz:-(
1
@fart W sumie po odpadnięciu Byków to nic mnie już nie łączy ze wschodem, go GSW:-)
2
Dzisiaj całym sercem z Tobą @fart przeciwko tym ciołkom z arcy-kmiotem na czele:-)
1
@Jakub1513 Drinów nie walę... ale najlepsza jest seta czystej zapita wodą spod kiszonych ogórów:-)))
8
Jakiś ruski oligarcha pojechał do szamana leczyć kaca jadem ropuchy i... już mu nic nie dolega:-)))
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,28428705,rosja-nie-zyje-kolejny-rosyjski-oligarcha-byly-szef-lukoila.html#do_w=155&do_v=418&do_st=RS&do_sid=716&do_a=716&s=BoxNewsImg1
1
@Barwindg Jadłem, 3,70$ za funt:-)
1
@8stoichkov8 Takie perły wrzucasz i mnie nie oznaczyłeś??? :-)
1
@BlaseR9 Dream Theater w starym składzie z Mike'm PORTNOY'em na bębnach.
1
@HarveySpecter Mam znajomych w Chicago i właśnie do nich przyleciałem dorobić u kogoś w czasie zimy w 2005 roku:-) Kumpel załatwił mi pracę... ale pojawiła się oferta pracy na Florydzie...a jak tam pojechałem, to zakochałem się w Ameryce i ciepełku:-)
0
@HarveySpecter Tak, masz jakieś pytania w związku z tym?
3
@HarveySpecter Nie zapomnij odwiedzić Page. Masz tam Horseshoe, piękną zaporę i Antelope Canyon:-)
https://www.nps.gov/glca/planyourvisit/images/HSB-Davis.jpg?maxwidth=650&autorotate=false&quality=78&format=webp
2
@KapiFCB Co by nie powiedzieć, to kawał historii sportu na jednej fotce:-)
6
@Pawel13sz Byłem, widziałem - amazing.
Polecam też Bryce Park w Utah.
2
Jako że dzisiaj urodziny obchodzi Sir David Frederick Attenborough wrzucam Jego film, pod rozwagę i ku przestrodze, jak w przeciągu jednego życia zmieniła się nasza planeta Ziemia;
https://www.cda.pl/video/911571690
Jest tutaj kilku płaskoziemców, proszę więc niech darują sobie komentarze... bo wystawiają tylko świadectwo swojej durnoty.
2
@MesQueUnClub96 Siedzę sam, Żonka jeszcze śpi - nikogo nie traktowałem z byka:-)
2
@Comentateiro Jak znajdę więcej czasu to postaram się to rozwijać do setki w danym roku:-) Szkoda byłoby zapomnieć o wielu zespołach, które znaczyły milowymi krokami rozwój muzyki:-)
0
@kamyk_23 @elmayakos @Comentateiro @Coutinho007 @Sensible @Don-Corleone
12
#4 Progressive Rock, Hard-Rock
1971
1. Led Zeppelin - IV
2. Deep Purple - Fireball
3. Yes - Fragile
4. Black Sabbath - Master of Reality
5. Jethro Tull - Aqualung
6. Genesis - Nursery Cryme
7. Pink Floyd - Meddle
8. Gentle Giant - Acquiring the Taste
9. Van Der Graaf Generator - Pawn Hearts
10. Uriah Heep - Salisbury
To tylko dziesiątka. Ciekaw jestem Waszej opinii, które albumy warte są poświęcenia uwagi. Link do poprzedniej listy:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11693269#comment-11693269
@Chada @BlaseR9 @shaun @Persyfl @Dembele_gora @Colon @P33ck @nieprzysiadalnosc @Zazinho @JimMorrisonFCB
1
"Miśki" zdobyły 112 pkt... ale przegrali 30-toma:-)))
Miazga w drugiej połówce.
1
Kontuzja Moranta nie wygląda dobrze, GSW to wezmą 4:1:-)
3
Ależ rzut Ja Moranta na zakończenie pierwszej połowy!!!!!!!!!
Przypomniał mi się mecz Byków z Magikami i rzut Pennego Hardawaya:-)
0
@czółkovsky GSW weźmie to dzisiaj na luzie:-)
1
@Emhyr Wyjdzie spięty - to się zesra, wyjdzie na luzie - pozamyka jadaczki co niektórym:-)
1
@Grabarz1750 Dlatego żałuję, że pozbyliśmy się Semedo, bo grając (rzadko) z Dembele było widać chemię...tylko, że reszta graczy za nimi nie nadążała:-(
0
@kamiVeB Jeszcze nie teraz, muszą kilka lat zaczekać.
6
@arasz1819 Ja myślę, że Dembele jest źle ustawiany przez Xaviego na boisku. On powinien grać o wiele wyżej żeby za każdym razem nie musiał wchodzić w drybling. Grałby wyżej, to jedna piłka pomiędzy obrońcami i już byłby sam na sam.
0
@panczo Wchodzi Riki na kilka minut na trzęsących się nogach (było to widać w tym zagraniu, w którym oddał piłkę za darmo) i jest ciągle pod grą. Oby Xavi się nie obsrał i z Celtą wystawił Puiga od początku. Po meczu będziemy mogli ocenić jego przydatność... bądź sprzedaż.
0
@patrykzmc2000 Dzięki za tyle... a może coś więcej (jeśli śledzisz Betis:-)