1

@pioz123 Ja nabluzgałem temu kretynowi eljarkowi i ...o dziwo, dał mi tylko 14 dni:-)

0

@lucas/catalan Racja, racją...ale może coś bluzgnął, tego nie wiemy.

1

@Michael27061990 Stanowczo NIE. Nam potrzeba DRUŻYNY a nie gwiazdora zarabiającego krocie. A co będzie jeśli będzie łapał kontuzje, jedną po drugiej zarabiając takie kosmiczne pieniądze?

0

Za tą nerwówkę winię naszych chłopaków, dlatego że trochę zlekceważyli przeciwnika. Nie było (jak w kilku ostatnich meczach) tego wqurwu po stracie piłki... a było - jakoś sobie z nimi poradzimy.

1

@Janiama Elche : Barcelona 1:5

4

@forzablanca Tutaj chodzi o efekt propagandowy kolego, spuść powietrze:-)

4

LAL pokonali u siebie GSW i cieszą się jak gdyby mistrzostwo NBA zdobyli... a nawet play-offów nie powąchają:-)))

1

@Dr Joint Nie, ja myślę, że z takim przesłaniem nasi wypruwali by żyły, żeby wygrać:-)

6

Nie uważacie, że fajnym pomysłem byłoby dedykowanie jutrzejszego meczu Fanom i Penji z Kijowa?
Mogliby podać mikrofon Busiemu przed pierwszym gwizdkiem z takim przesłaniem i poszłoby to w świat, że Barca nie zapomina o swoich kibicach.

0

@FC1899Barca Zacznij się martwić o swoje, młody jesteś, mogą Ci się przydać.

1

@normasubiektywna Otóż nie... Caracale były już "klepnięte", to pisdzielcy się wycofali, nie pamiętasz?

0

@FC1899Barca Jeśli czegoś nie rozumiesz z tego, co napisałem, to tylko gorzej dla Ciebie:-(

2

@FC1899Barca Jeśli "zezłomował", to Pana Tuska dla Ciebie...trollu!

0

@normasubiektywna Trzeba dodać, że Caracale uwalili pisowcy!!! Teraz nagle przypomnieli sobie o wojsku????

2

@michal26 ...ależ jak najbardziej są, tylko w swojej wielkiej "mądrości" nie dopuszczają do siebie tej narracji:-)
Są pożytecznymi dla kremla IDIOTAMI, tyle:-)

0

@PeteR10 Dzięki, spróbuję:-)

1

Szukam 3-go sezonu Narcos - Mexico z lektorem lub napisami. Znalazłem... ale nie będę uczył się specjalnie hiszpańskiego, bo mowa hiszpańska bez lektora i bez napisów:-(((
Ktoś, coś?

2

@JimMorrisonFCB Zająłem się NBA i nie było mnie trovhę.
U mnie teraz 19;43. Masz proste liczenie - od czasu polskiego odejmij 9 godz i masz czas pacyficzny:-)

0

@JimMorrisonFCB O co biega z Thin Lizzy?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mindbender84 Czego tutaj nie rozumiesz TROLLU???

0

@AmigoBlancos Oddajcie nam tego Blanco, po co ma kisić się na ławie u Carlo:-)

6

@DLFCB "lód" ???

0

@DarkShen Pisałem o Solarim na Waszej stronie, odzew mizerny.

0

@Hubsao Lepiej niech ta pierdoła jedzie na narty, obudził się "wielki mąż stanu", hehe

1

@Filipfcb2000 Dla nas dobrze, więcej meczy w nogach dla Betisu.

2

@tomek8756 Kuba go zezłomuje...i tyle w temacie:-)

0

@Colon Jednak dla Floydów dobrze, że pożegnali Syda. Do pierwszych psychodelicznych (Syd był "odklejony") albumów był dobry, później zespół obrał jednak inny kierunek.

0

@AdamaTraore Jestem na tak, wtedy może oczy otworzą się kacapom w rosji, że coś jest nie halo.

0

@mextexperu Pewnie, wtedy kaczor robiłby miesięcznice dla brata i dla niego!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?