kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@pioz123 Ja nabluzgałem temu kretynowi eljarkowi i ...o dziwo, dał mi tylko 14 dni:-)
0
@lucas/catalan Racja, racją...ale może coś bluzgnął, tego nie wiemy.
1
@Michael27061990 Stanowczo NIE. Nam potrzeba DRUŻYNY a nie gwiazdora zarabiającego krocie. A co będzie jeśli będzie łapał kontuzje, jedną po drugiej zarabiając takie kosmiczne pieniądze?
0
Za tą nerwówkę winię naszych chłopaków, dlatego że trochę zlekceważyli przeciwnika. Nie było (jak w kilku ostatnich meczach) tego wqurwu po stracie piłki... a było - jakoś sobie z nimi poradzimy.
1
@Janiama Elche : Barcelona 1:5
4
@forzablanca Tutaj chodzi o efekt propagandowy kolego, spuść powietrze:-)
4
LAL pokonali u siebie GSW i cieszą się jak gdyby mistrzostwo NBA zdobyli... a nawet play-offów nie powąchają:-)))
1
@Dr Joint Nie, ja myślę, że z takim przesłaniem nasi wypruwali by żyły, żeby wygrać:-)
6
Nie uważacie, że fajnym pomysłem byłoby dedykowanie jutrzejszego meczu Fanom i Penji z Kijowa?
Mogliby podać mikrofon Busiemu przed pierwszym gwizdkiem z takim przesłaniem i poszłoby to w świat, że Barca nie zapomina o swoich kibicach.
0
@FC1899Barca Zacznij się martwić o swoje, młody jesteś, mogą Ci się przydać.
1
@normasubiektywna Otóż nie... Caracale były już "klepnięte", to pisdzielcy się wycofali, nie pamiętasz?
0
@FC1899Barca Jeśli czegoś nie rozumiesz z tego, co napisałem, to tylko gorzej dla Ciebie:-(
2
@FC1899Barca Jeśli "zezłomował", to Pana Tuska dla Ciebie...trollu!
0
@normasubiektywna Trzeba dodać, że Caracale uwalili pisowcy!!! Teraz nagle przypomnieli sobie o wojsku????
2
@michal26 ...ależ jak najbardziej są, tylko w swojej wielkiej "mądrości" nie dopuszczają do siebie tej narracji:-)
Są pożytecznymi dla kremla IDIOTAMI, tyle:-)
0
@PeteR10 Dzięki, spróbuję:-)
1
Szukam 3-go sezonu Narcos - Mexico z lektorem lub napisami. Znalazłem... ale nie będę uczył się specjalnie hiszpańskiego, bo mowa hiszpańska bez lektora i bez napisów:-(((
Ktoś, coś?
2
@JimMorrisonFCB Zająłem się NBA i nie było mnie trovhę.
U mnie teraz 19;43. Masz proste liczenie - od czasu polskiego odejmij 9 godz i masz czas pacyficzny:-)
0
@JimMorrisonFCB O co biega z Thin Lizzy?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mindbender84 Czego tutaj nie rozumiesz TROLLU???
0
@AmigoBlancos Oddajcie nam tego Blanco, po co ma kisić się na ławie u Carlo:-)
6
@DLFCB "lód" ???
0
@DarkShen Pisałem o Solarim na Waszej stronie, odzew mizerny.
0
@Hubsao Lepiej niech ta pierdoła jedzie na narty, obudził się "wielki mąż stanu", hehe
1
@Filipfcb2000 Dla nas dobrze, więcej meczy w nogach dla Betisu.
2
@tomek8756 Kuba go zezłomuje...i tyle w temacie:-)
0
@Colon Jednak dla Floydów dobrze, że pożegnali Syda. Do pierwszych psychodelicznych (Syd był "odklejony") albumów był dobry, później zespół obrał jednak inny kierunek.
0
@AdamaTraore Jestem na tak, wtedy może oczy otworzą się kacapom w rosji, że coś jest nie halo.
0
@mextexperu Pewnie, wtedy kaczor robiłby miesięcznice dla brata i dla niego!!!