4

Przypisywanie jakichś zasług Alvesowi w tym meczu to profanacja. Ilość niewymuszonych strat, niecelnych podań nie przystoi tak doświadczonemu zawodnikowi.

0

@Pilka_jest_okragla Jestem jednym z niewielu, którzy go chcieli, nawet już po farmerze.

0

@sokot Ja nadal w niego wierzę.

1

@JohnA Ignoruję go i mam święty spokój:-)

0

@Rewolucja123 Ładnie zagrał i jeszcze dołożył wisienkę na torcie:-)

9

@Jakchcesz Do Rikiego dzisiaj też taka pół asysta:-)

0

@Roobo Zgadzam się... ale z tym wypożyczaniem bym się wstrzymał. Niech przepracuje z Xavim okres przygotowawczy i wtedy niech trener podejmie decyzję.

0

Najsłabszy z naszych Alves, przejął pałeczkę od Depaya z tym irytowaniem i nonszalancją!

1

@VamosRakieta Najlepiej, to Ciebie za grosika bym oddał!

1

@Janiama To dlatego będzie 4:1 dla Barcy:-)

0

@Pedritodejong Nie brnij kolego, "więc rotacje bardzo mile widziane", tak to powinieneś napisać:-)

0

@agaFCB Nie martw się, czas na Rikiego. Przecież nie jest tak, że to już jest wrak, może choć kilka sytuacji stworzy, ja nadal w niego wierzę.

1

@tomasthc "powieść", chyba powieźć:-)

0

@Pedritodejong "rotację" - co wy macie z tymi ą i ę, ja pierdziu, czasami zmienia to sens zdania...ale co tam:-)))

1

@Janiama Wiem, byłem między nimi:-)

3

Za moich czasów Wisła grając wychowankami i zawodnikami ściąganymi z Małopolski zdobywała mistrzostwo... a dzisiaj gra zagraniczny szrot... i pewnie spadną:-(
@Janiama

2

"Cześć, jestem kurw... Frank" (2014), właśnie skończyłem oglądać.
Komediodramat - dla spodziewających się akcji, zły wybór... ale dla ludzi lubiących coś przeżyć z filmem - duża gratka. Bardzo wciągający i zabarwiony nutką nostalgii film, do tego piękne krajobrazy Ameryki, polecam.

0

@ViscaBarca123 Sorki, teraz zauważyłem, że to Peciak:-(

3

@GuerillaAthletic Dziwisz się, Maciarko rozpirzył wywiad i kontrwywiad. Teraz tam pracują pociotki pisiorków i ma być dobrze?

28

Wyjechałeś Piotruś z ocenami tak, jakbyśmy ich pyknęli ze 3 do jaja:-)

1

@kubix05 Pewnie, lubię to:-)

1

@Przemek2323 Twojemu adwersarzowi też by się przydał "plaskacz" na otrzeźwienie:-)

1

@notrac Za mojej młodości tego gówna jeszcze nie było i nie wylewało się jak pomyje z radyjka. Słuchało się rocka, Tobie też polecam:-)

1

@Pawel13sz Opsss, pomyliłem posty, sorki:-)

2

@Pawel13sz Ja chętnie na zlot LR w Las Vegas:-)))

2

@Comentateiro "Pięknie" wyglądają tatuaże na starszych osobach. Mam u siebie na osiedlu taką jedną "pannę" gdzieś po 60-ce (przychodzi na basen) i jak skóra zaczyna "wisieć", to jest wprost odpychające, tfu!!!

0

@BaroPodertos Obiecałem sobie, że na finał Igi pojadę, tylko 2 godziny jazdy samochodem...ale może z tego nic nie wyjść... po tym co pokazuje:-(

0

@sokot OK, zakończmy to bajką o wężu:-)

0

@sokot Chciałem Ci tylko przypomnieć, że "gorących" już nie ma, skończ więc się kompromitować i nie odświeżaj już co kilka sekund:-)

0

@sokot Wyjaśniają Cię kolego jeden po drugim...a Ty nadal nic nie kumasz? Źle z Tobą i nawet mi Ciebie nie żal.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?