kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@sokot Ubierz ten swój bełkot w jakąś piękną ojczystą mowę, piszesz jak gdybyś był na kacapskim garnuszku!!!
0
@KapiFCB Porównują go do Pippena. Oglądałem wczoraj i po czuprynie, jak i po ruchach bardziej przypomina mi Rodmana:-) W jednym się zgodzę - potencjał chłopak ma.
0
@Don-Corleone Jak zwykle, dobrze napisane a ból dolnej części ciała w tych dwóch komentach pozostawię dla ich twórców:-)
0
Teraz widać, że bez Busiego nie ma gry!
3
Pozytyw z tej połówki taki, że nie musimy kupować bramkarza, Pena doskonale zastąpi (w razie draki) Marca:-)
6
Co by nie mówić, to Gigi podłączył Real do tlenu, już byli zrezygnowani. Swoją drogą był faul Benzyny.
1
Opozycja usunęła, PiS przywraca. Wrzutka o bezkarności znów w ustawie o pomocy uchodźcom.
4
@Mati90fcb Dla Polski i Polaków gorszy od PiS-u jest tylko watażka ze wschodu - putler!!!!!!!!!!!!!!!
0
@vangoor Z wanny by się ulało niejeden raz... ale zawsze czysta:-)
10
Projekt ustawy o pomocy obywatelom Ukrainy w czasie wojny trafił już do Sejmu - jak się jednak okazuje, znalazł się w nim także zapis, który może gwarantować funkcjonariuszom publicznym bezkarność dot. nadużycia uprawnień i niegospodarności w czasie pandemii. "Żądam ujawnienia tego, kto i na czyje polecenie do ustawy mającej pomagać Ukrainie wprowadził ukradkiem przepisy zapewniające bezkarność ludziom PiS, którzy złamali prawo" - zaapelował prawnik Marcin Matczak.
3
Rozpędza się ruski knur coraz bardziej:
0
@Triv44 Jestem tutaj od 2005 roku, wiem więc trochę więcej od tych, którzy z odległości komentują sytuację w Ameryce, gówno o niej wiedząc.
Mam przyjaciół tak wśród Republikanów, jak i Demokratów, słyszę więc jak oni to komentują... a wiedzą na pewno więcej od "wolaków" pierdzących w stołki przed komputerem.
edit - następny się odezwał @daniel32778 , lol
2
@PodkarpackiKibic Bredzisz chłopcze. Oszukana, to została Hilary przez ruskich trolli. Tramp to chodzi na smyczy Putina, bo może w każdej chwili pokazać światu "korniszonka" Trumpa z wizyty w przybytku panienek lekkich obyczajów!
0
@Roni/VEB Śmiem twierdzić, że gdyby ten kretyn nadal rządził Ameryką, to kacapy byliby już nad Wisłą!
4
Czy można być większym kretynem?:
Donald Trump odleciał. "Oznaczmy amerykańskie samoloty chińskimi flagami i zbombardujmy Rosję"
Może sobie z JKM rękę podać:-)))
1
@LeoMessi1994 https://motoklub.pl/ile-pali-czolg
0
@kaamil1910 ...i pod koniec nasze 2 gwiazdy, wracające po kontuzjach:-)
1
@insp1re Dystansowym, zdecydowanie tak.
2
@fafera To weź się do pracy...a nie siedzisz na koszt angielskiego podatnika (za co tak długi wyrok?) :-)))
2
Komentarz usunięty
4
W Meksyku kibole też nieźle się zabawiają:
stadionowa bitwa między ultrasami – mówi się o 17 martwych... chociaż władze zapewniają, że nie ma zgonów w „piekle” Querétaro.
0
@urbipl #BLM, lol
0
@kejdzi Ayrton Senna - mój ulubiony kierowca i te pojedynki z Schumacherem, ech...
0
@Odcinkowy ...ale oni obaj wprost wybuchnęli śmiechem:-)
5
Oglądam Betis z Atletico na ESPN+ i co mają komentatorzy bekę z obu drużyn, zwłaszcza z sytuacji 3 na 1, to niewiarygodne:-)
3
@puyol_presidend5 C.K. Dezerterzy:-)
4
@Zielu2001 Są kibice Realu i Barcy...ale są też haladzieciaki (tych na notatniku zatrzęsienie) i viscałebki, no i u nas większa kultura bo mamy NORMALNĄ moderację a nie idiotów pokroju elfujarka:-)
2
@michal26 GSW gra bez "centra", to jedno...a drugie - sędziowie tak przymykali oczy na faule ofensywne LbJ, myślałem że są już ślepi.
To tyle o jego boskości, lol
1
@pioz123 Ja nabluzgałem temu kretynowi eljarkowi i ...o dziwo, dał mi tylko 14 dni:-)
0
@lucas/catalan Racja, racją...ale może coś bluzgnął, tego nie wiemy.