2

@sokot Ubierz ten swój bełkot w jakąś piękną ojczystą mowę, piszesz jak gdybyś był na kacapskim garnuszku!!!

0

@KapiFCB Porównują go do Pippena. Oglądałem wczoraj i po czuprynie, jak i po ruchach bardziej przypomina mi Rodmana:-) W jednym się zgodzę - potencjał chłopak ma.

0

@Don-Corleone Jak zwykle, dobrze napisane a ból dolnej części ciała w tych dwóch komentach pozostawię dla ich twórców:-)

0

Teraz widać, że bez Busiego nie ma gry!

3

Pozytyw z tej połówki taki, że nie musimy kupować bramkarza, Pena doskonale zastąpi (w razie draki) Marca:-)

6

Co by nie mówić, to Gigi podłączył Real do tlenu, już byli zrezygnowani. Swoją drogą był faul Benzyny.

1

Opozycja usunęła, PiS przywraca. Wrzutka o bezkarności znów w ustawie o pomocy uchodźcom.

4

@Mati90fcb Dla Polski i Polaków gorszy od PiS-u jest tylko watażka ze wschodu - putler!!!!!!!!!!!!!!!

0

@vangoor Z wanny by się ulało niejeden raz... ale zawsze czysta:-)

10

Projekt ustawy o pomocy obywatelom Ukrainy w czasie wojny trafił już do Sejmu - jak się jednak okazuje, znalazł się w nim także zapis, który może gwarantować funkcjonariuszom publicznym bezkarność dot. nadużycia uprawnień i niegospodarności w czasie pandemii. "Żądam ujawnienia tego, kto i na czyje polecenie do ustawy mającej pomagać Ukrainie wprowadził ukradkiem przepisy zapewniające bezkarność ludziom PiS, którzy złamali prawo" - zaapelował prawnik Marcin Matczak.

3

Rozpędza się ruski knur coraz bardziej:


0

@Triv44 Jestem tutaj od 2005 roku, wiem więc trochę więcej od tych, którzy z odległości komentują sytuację w Ameryce, gówno o niej wiedząc.
Mam przyjaciół tak wśród Republikanów, jak i Demokratów, słyszę więc jak oni to komentują... a wiedzą na pewno więcej od "wolaków" pierdzących w stołki przed komputerem.
edit - następny się odezwał @daniel32778 , lol

2

@PodkarpackiKibic Bredzisz chłopcze. Oszukana, to została Hilary przez ruskich trolli. Tramp to chodzi na smyczy Putina, bo może w każdej chwili pokazać światu "korniszonka" Trumpa z wizyty w przybytku panienek lekkich obyczajów!

0

@Roni/VEB Śmiem twierdzić, że gdyby ten kretyn nadal rządził Ameryką, to kacapy byliby już nad Wisłą!

4

Czy można być większym kretynem?:
Donald Trump odleciał. "Oznaczmy amerykańskie samoloty chińskimi flagami i zbombardujmy Rosję"
Może sobie z JKM rękę podać:-)))

0

@kaamil1910 ...i pod koniec nasze 2 gwiazdy, wracające po kontuzjach:-)

1

@insp1re Dystansowym, zdecydowanie tak.

2

@fafera To weź się do pracy...a nie siedzisz na koszt angielskiego podatnika (za co tak długi wyrok?) :-)))

2

Komentarz usunięty

4

W Meksyku kibole też nieźle się zabawiają:


stadionowa bitwa między ultrasami – mówi się o 17 martwych... chociaż władze zapewniają, że nie ma zgonów w „piekle” Querétaro.

0

@urbipl #BLM, lol

0

@kejdzi Ayrton Senna - mój ulubiony kierowca i te pojedynki z Schumacherem, ech...

0

@Odcinkowy ...ale oni obaj wprost wybuchnęli śmiechem:-)

5

Oglądam Betis z Atletico na ESPN+ i co mają komentatorzy bekę z obu drużyn, zwłaszcza z sytuacji 3 na 1, to niewiarygodne:-)

3

@puyol_presidend5 C.K. Dezerterzy:-)

4

@Zielu2001 Są kibice Realu i Barcy...ale są też haladzieciaki (tych na notatniku zatrzęsienie) i viscałebki, no i u nas większa kultura bo mamy NORMALNĄ moderację a nie idiotów pokroju elfujarka:-)

2

@michal26 GSW gra bez "centra", to jedno...a drugie - sędziowie tak przymykali oczy na faule ofensywne LbJ, myślałem że są już ślepi.
To tyle o jego boskości, lol

1

@pioz123 Ja nabluzgałem temu kretynowi eljarkowi i ...o dziwo, dał mi tylko 14 dni:-)

0

@lucas/catalan Racja, racją...ale może coś bluzgnął, tego nie wiemy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?