kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Uważajcie co wklejacie i co podajecie dalej:
"Punktowa operacja" trolli Putina w polskiej sieci. "To dopiero początek";
https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103085,28175146,punktowa-operacja-trolli-putina-w-polskiej-sieci-to-dopiero.html#s=BoxMMtImg2
0
@Nazio87 Nie zauważyłem...ale BOSE też ma nauszne:-)
https://www.bose.com/en_us/products/headphones/over_ear_headphones/quietcomfort-35-wireless-ii.html#v=qc35_ii_silver
3
@WhiteHawk Wtedy graliśmy jeszcze z bramkarzem:-)
2
@Gappeq W związku z tym Aventadora mają wznowić.
0
@Nazio87 Mam i polecam:
https://www.bose.com/en_us/products/headphones/sports_headphones.html
2
@AdamaTraore Rzygam na kłamcę, może sobie Zachód okłamywać a my wiemy, że to Pinokio.
4
@Hubsao Liczy się żołnierz, który potrafi obsłużyć sprzęt a nie mięso armatnie.
1
@AdamaTraore I to wszystko dzięki "długopisowi"??? Jaja sobie robisz?
2
@Medium Z Konfederacji TYLKO Dziambor i Mentzen, reszta do zapomnienie i zaorania.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
"Szczęść boże" znowu zrobił z siebie idiotę. Kiedy temu facetowi udowodnią chodzenie na ruskim pasku?
3
@derlysy1979 Też go zgłosiłem kilkanaście minut temu.
9
Komentarz usunięty
1
@Colon Ja już dobijam do 18-tu tysi krążków, tak że mam w czym wybierać:-)))
1
@Colon Ten jeden??? Waham się pomiędzy Animalsami Floydów i IV Led Zeppelinów.
8
Oceniający widział grę Desta???
Kiedy pałętał się po murawie, to pałętał... ale od 2 meczy, to inny zawodnik!!!
1
@Colon Pasuje jak ulał do wyborcy pisu:-)
2
@MESSIah16 @Janiama Z racji wieku oglądałem dużo jego meczy, niektóre na żywo i powiem Ci tak - grę Lubańskiego można porównać do tego, co dzisiaj wyprawia Mbappe w szczytowej formie, tyle... i aż tyle. Resztę dośpiewaj sobie sam:-)
0
@masq Możesz też spróbować "lewym" wiertłem
4
@AdamaTraore Nie defetyzuj.
4
@Janiama Literówka - UNIEZALEŻNIĆ, Macieju:-)
25
Nie mam - Twitera, Facebooka, Instagramu ani żadnego innego "ustrojstwa"... ale mam LA RAMBLĘ, całkowicie mi wystarcza, niespotykane:-)))
0
@BombowiecKrawczyk I nasz Żuczek też ładnie ukąsił:-)
0
@michal26 Ja napisałem tylko moją opinie, co powinien zrobić... tak że, zluzuj majty:-)
1
@michal26 Braun powinien udać się do psychiatryka... i to wcale nie z wizytą poselską!!!
3
@vangoor Spokojnie, wojna ich więcej kosztuje niż wezmą za ten gaz i węgiel:-)
1
@puyol_presidend5 Lepiej...nie chorować.
To zależy ile zarabiasz. Ja z Żoną wyciągamy (nie przepracowując się) koło 6 koła na m-c, w zupełności wystarcza:-)
Poszukaj w internecie w jaki sposób możesz legalnie pracować w USA.
2
@NaFazieHitman Tak, ale ma tego tyle, że gdyby wystawił do sprzedaży, to ta "waluta" byłaby warta po kilkaset $ za sztukę:-)
0
@Yomek7 Tak... ale po co mi broń, chyba tylko po to, żeby dla fanu sobie na pustyni postrzelać. Byłem już na takiej strzelance, kałacha pożyczył mi kumpel, później ognisko i gorzałka (oczywiście broń zabezpieczona i schowana pod kluczem).
0
@puyol_presidend5 Nie mam SSN i nie mam ubezpieczenia bo dla nielegalnych to kosztuje krocie.