1

Uważajcie co wklejacie i co podajecie dalej:
"Punktowa operacja" trolli Putina w polskiej sieci. "To dopiero początek";
https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103085,28175146,punktowa-operacja-trolli-putina-w-polskiej-sieci-to-dopiero.html#s=BoxMMtImg2

3

@WhiteHawk Wtedy graliśmy jeszcze z bramkarzem:-)

2

@Gappeq W związku z tym Aventadora mają wznowić.

2

@AdamaTraore Rzygam na kłamcę, może sobie Zachód okłamywać a my wiemy, że to Pinokio.

4

@Hubsao Liczy się żołnierz, który potrafi obsłużyć sprzęt a nie mięso armatnie.

1

@AdamaTraore I to wszystko dzięki "długopisowi"??? Jaja sobie robisz?

2

@Medium Z Konfederacji TYLKO Dziambor i Mentzen, reszta do zapomnienie i zaorania.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

"Szczęść boże" znowu zrobił z siebie idiotę. Kiedy temu facetowi udowodnią chodzenie na ruskim pasku?

3

@derlysy1979 Też go zgłosiłem kilkanaście minut temu.

9

Komentarz usunięty

1

@Colon Ja już dobijam do 18-tu tysi krążków, tak że mam w czym wybierać:-)))

1

@Colon Ten jeden??? Waham się pomiędzy Animalsami Floydów i IV Led Zeppelinów.

8

Oceniający widział grę Desta???
Kiedy pałętał się po murawie, to pałętał... ale od 2 meczy, to inny zawodnik!!!

1

@Colon Pasuje jak ulał do wyborcy pisu:-)

2

@MESSIah16 @Janiama Z racji wieku oglądałem dużo jego meczy, niektóre na żywo i powiem Ci tak - grę Lubańskiego można porównać do tego, co dzisiaj wyprawia Mbappe w szczytowej formie, tyle... i aż tyle. Resztę dośpiewaj sobie sam:-)

0

@masq Możesz też spróbować "lewym" wiertłem

4

@AdamaTraore Nie defetyzuj.

4

@Janiama Literówka - UNIEZALEŻNIĆ, Macieju:-)

25

Nie mam - Twitera, Facebooka, Instagramu ani żadnego innego "ustrojstwa"... ale mam LA RAMBLĘ, całkowicie mi wystarcza, niespotykane:-)))

0

@BombowiecKrawczyk I nasz Żuczek też ładnie ukąsił:-)

0

@michal26 Ja napisałem tylko moją opinie, co powinien zrobić... tak że, zluzuj majty:-)

1

@michal26 Braun powinien udać się do psychiatryka... i to wcale nie z wizytą poselską!!!

3

@vangoor Spokojnie, wojna ich więcej kosztuje niż wezmą za ten gaz i węgiel:-)

1

@puyol_presidend5 Lepiej...nie chorować.
To zależy ile zarabiasz. Ja z Żoną wyciągamy (nie przepracowując się) koło 6 koła na m-c, w zupełności wystarcza:-)
Poszukaj w internecie w jaki sposób możesz legalnie pracować w USA.

2

@NaFazieHitman Tak, ale ma tego tyle, że gdyby wystawił do sprzedaży, to ta "waluta" byłaby warta po kilkaset $ za sztukę:-)

0

@Yomek7 Tak... ale po co mi broń, chyba tylko po to, żeby dla fanu sobie na pustyni postrzelać. Byłem już na takiej strzelance, kałacha pożyczył mi kumpel, później ognisko i gorzałka (oczywiście broń zabezpieczona i schowana pod kluczem).

0

@puyol_presidend5 Nie mam SSN i nie mam ubezpieczenia bo dla nielegalnych to kosztuje krocie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?