kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@puyol_presidend5 Takie coś załatwisz w Polsce przed wylotem... i nie oszczędzaj na ubezpieczeniu:-)
1
@puyol_presidend5 Mnie nie musisz tego pisać, jeżdżę po tych ulicach:-)
W czasie tego pościgu jechałem tollwayem nr 73 z San Clemente do Costa Mesy:-)
2
@puyol_presidend5 Wpisz - pursuit police in costa mesa february 28 - chyba znajdziesz:-)
ŁAP:-)))
3
Dzisiejszy pościg policyjny w mojej okolicy ( możecie odtworzyć jeśli ustawicie VPN na USA):
https://ktla.com/news/local-news/chp-officers-chase-possibly-armed-and-dangerous-suspect-in-orange-county-area/
tutaj na YT :
1
@Ironman W punkt:-)))
3
@Xxxbarca4ever Ferran, Alves i Adama odstawali od świetnej reszty:-)
5
@KrystianR Przypomnij sobie początki Suareza, było jeszcze gorzej.
15
@heniusss Wygranie LE daje też rozstawienie w losowaniu.
3
Nie chcę tutaj zbytnio zaburzać stanu, w którym się znajdujemy - czyli euforii... ale, co byłoby gdyby Pikuś dostał zasłużoną drugą żółtą przy stanie 2:0???
0
@JarekS Ja zawsze go popierałem, też myślę podobnie jak Ty, że zostanie... i co najważniejsze, że może wreszcie sztab medyczny ogarnie te jego mięśnie.
22
Świetny mecz Desta... a w ocenach... jakby zagrał na "swoim" poziomie???
Śmiem twierdzić, że dzisiaj zjadł Daniego na śniadanie, brawo chłopaku!!!
0
@Kluivert_P Spokojnie, może Xavi "budowniczy" jeszcze i z niego coś wyciśnie:-)
27
Dalsze postępy w grze Desta - warto zauważyć:-)
1
@arasz1819 Składnia o kant rozbić... ale SENS zajefajny:-)))
2
@Janiama 5:2, przecież bez wylewu w obronie, to nie mecz:-)
1
@KrwawiaceoczyVEB Prosta rada. Działa w Polsce internetowy ESPN+? Jeśli tak, to nie ma problemu, wykupić na rok za 66$ i spokój:-)
Masz tam La Ligę, Bundesligę, kosza z NBA i wiele innych:-)
1
@Barca1992 Paradoksalnie - teraz mają na to najlepszy czas bo wierchuszka zajęta wojną.
0
@michal26 Wiem, wiem... to z rozpędu, też czekam aż ktoś z jego otoczenia nie wytrzyma i skróci jego sny o "potędze" :-)
7
@michal26 Co Ty, już mu Polskę oddałeś? :-)
Prezydent RP
8
@Pressinho Tak samo tłumaczą JKM a prawda jest taka, że obaj są stuknięci.
0
@taris To by była dobra wiadomość. Może zaczęła by się rodzić jakaś normalna demokracja... plus przy okazji powinni zrobić "Rumunię" Putasowi:-)
1
@AlexDark00 Chyba tylko dla takich "yntelektualistów" jak Ty, lol
3
@JohnnyBarca Trzeba wziąć też pod uwagę do jakiego zespołu ludzkiego wchodzili:-)
0
@BARCA1899Messi Ściślej... to Polacy pomagają, nie kraj.
1
@Transu96 Ludzie giną a ja mam się przejmować zawieszeniem?
8
Witam po zasłużonym banie, którego wcale nie żałuję, cel był szczytny. @Moderacja chyba poradziła sobie z trollem, przez którego wisiałem 48 H !!!
0
@kaamil1910 Może pierdzenie kota Kaczora nagrali i puszczają:-)
0
@potrojnakorona Nieprawda, oglądam NBC News i jest spokój.
0
NBS News też pokazuje na żywo z Mariupola i cisza, oby tak dalej.
0
Komentarz usunięty