0

@puyol_presidend5 Takie coś załatwisz w Polsce przed wylotem... i nie oszczędzaj na ubezpieczeniu:-)

1

@puyol_presidend5 Mnie nie musisz tego pisać, jeżdżę po tych ulicach:-)
W czasie tego pościgu jechałem tollwayem nr 73 z San Clemente do Costa Mesy:-)

2

@puyol_presidend5 Wpisz - pursuit police in costa mesa february 28 - chyba znajdziesz:-)


ŁAP:-)))

3

Dzisiejszy pościg policyjny w mojej okolicy ( możecie odtworzyć jeśli ustawicie VPN na USA):
https://ktla.com/news/local-news/chp-officers-chase-possibly-armed-and-dangerous-suspect-in-orange-county-area/
tutaj na YT :


1

@Ironman W punkt:-)))

3

@Xxxbarca4ever Ferran, Alves i Adama odstawali od świetnej reszty:-)

5

@KrystianR Przypomnij sobie początki Suareza, było jeszcze gorzej.

15

@heniusss Wygranie LE daje też rozstawienie w losowaniu.

3

Nie chcę tutaj zbytnio zaburzać stanu, w którym się znajdujemy - czyli euforii... ale, co byłoby gdyby Pikuś dostał zasłużoną drugą żółtą przy stanie 2:0???

0

@JarekS Ja zawsze go popierałem, też myślę podobnie jak Ty, że zostanie... i co najważniejsze, że może wreszcie sztab medyczny ogarnie te jego mięśnie.

22

Świetny mecz Desta... a w ocenach... jakby zagrał na "swoim" poziomie???
Śmiem twierdzić, że dzisiaj zjadł Daniego na śniadanie, brawo chłopaku!!!

0

@Kluivert_P Spokojnie, może Xavi "budowniczy" jeszcze i z niego coś wyciśnie:-)

27

Dalsze postępy w grze Desta - warto zauważyć:-)

1

@arasz1819 Składnia o kant rozbić... ale SENS zajefajny:-)))

2

@Janiama 5:2, przecież bez wylewu w obronie, to nie mecz:-)

1

@KrwawiaceoczyVEB Prosta rada. Działa w Polsce internetowy ESPN+? Jeśli tak, to nie ma problemu, wykupić na rok za 66$ i spokój:-)
Masz tam La Ligę, Bundesligę, kosza z NBA i wiele innych:-)

1

@Barca1992 Paradoksalnie - teraz mają na to najlepszy czas bo wierchuszka zajęta wojną.

0

@michal26 Wiem, wiem... to z rozpędu, też czekam aż ktoś z jego otoczenia nie wytrzyma i skróci jego sny o "potędze" :-)

7

@michal26 Co Ty, już mu Polskę oddałeś? :-)
Prezydent RP

8

@Pressinho Tak samo tłumaczą JKM a prawda jest taka, że obaj są stuknięci.

0

@taris To by była dobra wiadomość. Może zaczęła by się rodzić jakaś normalna demokracja... plus przy okazji powinni zrobić "Rumunię" Putasowi:-)

1

@AlexDark00 Chyba tylko dla takich "yntelektualistów" jak Ty, lol

3

@JohnnyBarca Trzeba wziąć też pod uwagę do jakiego zespołu ludzkiego wchodzili:-)

0

@BARCA1899Messi Ściślej... to Polacy pomagają, nie kraj.

1

@Transu96 Ludzie giną a ja mam się przejmować zawieszeniem?

8

Witam po zasłużonym banie, którego wcale nie żałuję, cel był szczytny. @Moderacja chyba poradziła sobie z trollem, przez którego wisiałem 48 H !!!

0

@kaamil1910 Może pierdzenie kota Kaczora nagrali i puszczają:-)

0

@potrojnakorona Nieprawda, oglądam NBC News i jest spokój.

0

NBS News też pokazuje na żywo z Mariupola i cisza, oby tak dalej.

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?