kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Komentarz usunięty
4
Putin ryczy niczym niedźwiedź... a fakty są takie, że ten niedźwiedź jest biedny, nie zrobił zapasów na zimę i zdając sobie sprawę z tego, że jest słaby... to chce kopnąć w dupę liska żeby reszta zwierząt w lesie padła na kolana i oddała mu swoje zapasy.
Nie wie o tym, że ten lisek dopóki go nie unicestwi - będzie się odgryzał i walka z nim będzie bardzo długa... a skoro długa, to niedźwiadek wraz z upływem krwi może upaść na kolana... i wtedy nawet mniejsze zwierzątka mogą mu skoczyć na łeb.
Wynik takiego pojedynku może być tylko jeden, rannego niedźwiedzia zagryzą jego własne dzieci (czytaj - Naród rosyjski), które przymierają głodem.
1
Co by nie mówić, z Savica zrobił się super stoper.
0
@baryn Czytałem... i wcale mnie nie zdziwiło, przecież to ruski szpion.
Poczytaj książkę Piątka jak ten typek jest uzależniony od ruskiej mafii, wtedy przejrzysz na oczy.
1
@Kgorecki2500 Ruscy hakerzy pracują dla Putina, amerykańscy pierdzą w pasiak:-(
2
Coś dla zwolenników "pomarańczowego" prezydenta:
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,28142690,donald-trump-chwali-decyzje-rosji-na-ukrainie-genialna-putin.html#do_w=46&do_v=142&do_st=RS&do_sid=289&do_a=289&s=BoxNewsImg9
3
Macie tutaj ruską stronkę z muzyką :
https://raritetno.com/rock/193855-chizh-amp-co-na-pole-tanki-grohotali-2020.html
widzicie co promują - "na pole tanki gruchotali" :-)))
0
Skoro jest na liście płac, to może i jego Xavi odbuduje?
Ojjjj, przydałby się taki Samuel ze swoich najlepszych czasów u nas, oj przydał:-)
0
@MrPGG Jak pisałem tutaj o Xavim, to byłem jechany jak bura suka:-)
Dźwignie nas "Generał" powoli, trzeba czasu:-)
1
@Colon Jestem gotowy:-) Już raz kostusze się wyrwałem z objęć w 2008 roku w szpitalu w Sarasocie na Florydzie - zawał... ale wsadzili mi stenty i jakoś się pcha do przodu
1
@busquets5 Tak... bo ruska gospodarka to kolos:-)))
Ja bym poszedł z nimi na ostro (kacapami) i w przeciągu pół roku będą brukiew wp.........ć, nawet w Moskwie:-)
1
@DaPidejpi ''Dzieci triady'' z 1992 roku.
1
@Colon Co do tej orkiestry - bardzo szkoda, że nadchodzi teraz czas na tych największych, którzy towarzyszyli mi przez całe moje "muzyczne" życie (a to już ponad 50 lat), ból:-(((
Niedługo pora pewnie i na mnie...
0
@tomek8756 Fajna "dzioucha" :-)))
19
@bielik Chwilkę pomyślałem jak by Ci tu odpisać.
Nie, nie czuję się zamerykanizowany, piszę przecież po polsku (chyba lepiej niż niejeden, który mieszka w Polsce a sadzi "orty" w każdym zdaniu). We wpisie chciałem tylko zasugerować, że między miejscem, w którym mieszkam a Polską jest 9 godzin różnicy.
Tylko tyle i aż tyle...a Ty sobie dorobiłeś ideologię o zamerykanizowaniu.
Jeśli chciałbyś wiedzieć, to z własnej woli nie wróciłbym do Polski rządzonej przez tych kretynów... więc na razie... tutaj jest moje miejsce na Ziemi.
Pozdrawiam z cieplutkiej Costa Mesy:-)
Wyżej @Mario96w Ci to fajnie wyjaśnił:-)
8
U was już, u mnie za kilka godzin taka równa data 2022.02.22...a najciekawiej będzie o godz. 22.22, może urodzi się ktoś w tym momencie, fajnie by miał(a) podawać datę urodzenia wraz z godziną porodu:-)))
0
@mindbender84 ...i co, nie masz nic do dodania "oświeceńcu".
Wrócę z GYM'u to zrobię zdjęcia tych wiadomości oraz wkleję je na LR żebyś miał jasność... a nie pie...lił farmazonów!
0
@mindbender84 Skończ już pisać te bzdury. Nie mieszkasz tutaj i nic nie wiesz co się dzieje w Ameryce "oświecony z kanapy".
Ja dostaję od kilku dni SMS-y od zwolenników tego pomarańczowego pomyleńca i robi się tutaj raczej nieciekawie.
0
@lukaszbrk I pomyśleć, że gdyby nie ciężka kontuzja, to i moje nazwisko tam by się znalazło:-(
1
Szkoda tej Wisełki. Kiedyś pokazywała, że samymi wychowankami da się zrobić mistrza Polski a teraz grając jakimś szrotem zagranicznym broni się przed spadkiem.
Łapcie link do kadry z 1978 roku:
http://historiawisly.pl/wiki/index.php?title=Kadra_Wis%C5%82y_1977/1978_%28pi%C5%82ka_no%C5%BCna%29
4
@Mixtape Czy myślisz, że Ukraińcy położą się i będą potulnie patrzeć, jak swołocz będzie im rujnowała kraj?
Nie lubię jednych i drugich... ale ktoś musi ukrócić samowolkę Putina!
0
Kartonowe państwo:
https://www.sport.pl/pilka/7,64946,28136286,wybudowali-nowy-stadion-wtedy-do-akcji-wkroczyli-projektanci.html#s=BoxOpImg11
Tak to nam się wszystko rozwija - bez planu, bez głowy, byle by się nachapać (a po nas, choćby potop)!!!
0
@arekfanBarcy Anonimowość w internecie nie istnieje... niestety kolega @Kurkmen chyba nie jest tego świadom:-(
Nawet na takim portalu jak nasz, jest mnóstwo ruskich trolli, wystarczy poczytać niektóre wpisy.
0
@fenix1983 O kim mowa, jeśli mogę zapytać?
0
@Jackazz ... i długo nikt jego rekordu nie pobije:-)
0
La zabawa... ale Stefek robi swoje:-)
1
@JimMorrisonFCB Znośnie, lekko ponad 20-cia:-)
5
Na miejscu Laporty nie szedłbym po Norwega (przynajmniej teraz).
Może to naruszyć lub (w wypadku kontuzji) zrujnować nasze finanse i spod dyktatu Messiego wejdziemy w jeszcze gorszy Haalanda (Raiola).
Ma grać drużyna a nie wszyscy znowu zaczną liczyć tylko na Norwega.
Myślę, że Xavi tchne w ten zespół gen "WYGRYWA" i już nie zobaczymy naszych zawodników ze spuszczonymi głowami czekających na wyrok, tylko sami będziemy rozdawać ciosy:-)
0
@BartqRKO @Kinginiesta Walnąłem 7 sezonów (tyle było na e-kinie), prawda - wciągnął mnie i dlatego po zakończeniu wydawało mi się, że "cóś" jest nie tak, sprawdziłem... i dowiedziałem się o ósmym sezonie. Znalazłem go na vizjer.pl i kończę ściągać:-)
Serial świetny... ale jeszcze żaden z oglądanych przeze mnie nie przebił serialu - "Strzelec", którego oglądałem po nocach, dopóki się oko nie zamknęło:-)))
2
Ktoś wie gdzie znajdę 8-my sezon "Homeland", byłbym wdzięczny:-)
Już znalazłem, dzięki:-)