kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomek8756 ...dlatego tutaj mieszkam:-) Abstrahując od tego, o tej porze roku powinny być deszcze, bardzo sucho jest i latem może być nieciekawie:-(
0
@tomek8756 Od dwóch dni mam ponad 30... i to nie koniec, dzisiaj o 6 rano już było 22 stopnie:-)
0
Bardzo się cieszę, będę miał możliwość obejrzeć nową Barcę Xaviego.
Szkopuł w tym, że to nie będzie robienie siły i kondycji, gdzie więc okres przygotowawczy, chyba że z Kalifornii polecą w Pireneje:-)
3
@Comentateiro Jadą równo po Tobie... ale nie przejmuj się, to dzieciaki, które nie mają jeszcze żadnego doświadczenia życiowego, pewnie nie rozumieją też, co to strata bliskiej osoby (pomijając powód).
Ja tylko tak podglądnąłem kto, komu daje "zielone", to są zawsze te same osoby, takie kółka wzajemnej adoracji.:-)
1
Byki rozprawiły się z Szerszeniami 121 : 109.
DeMarc DeRozan w ostatnich kilku meczach punktuje niczym Michael Jordan z dobrych czasów:-)
2
@Majkel34 Akurat UPA to była taka Młodzież Wszechpolska w ukraińskim wykonaniu.
0
@Nazio87 Uwielbiam psy, nienawidzę kotów... i co mi zrobisz? :-)
2
Walnie ze dwie bramy + asystę z "kolegami" zza miedzy i narracja zmieni się jak po występie Adamy:-)
1
@barcelonaLM Wiesz o tym, że ja mam na to wywalone... ale szkoda Polski :-(((
5
@barcelonaLM Konfederackie mendy, to jak PSL - sprzedadzą się za czapkę gruszek:-(((
3
Jak tam pogoda w Polsce?
Ja dostałem ostrzeżenie o nadmiernych upałach - region Orange w Kalifornii:-)
0
@jeyx77x Życzę Ci byś miał nawet kilka plantacji i ciekaw jestem ile zapłacisz:-)
1
@Pawel13sz ...ale ten kretyn się cieszy... nie wie o tym, że w internecie nic nie ginie - współczuję jego dzieciakom.
1
@Przemek2323 Mają rozmach s..............
3
@Comentateiro Real gra słabiutko od dłuższego czasu (...ale punktują). PSG się po nich przejedzie w obu meczach.
2
@kkbarca Cienko, gdyby to było tylko za koszulki, to super... ale z prawem do stadionu, to mizernie:-(
2
Homeland - jakieś opinie o tym serialu. Mam zamiar się zabrać za niego... ale to 7 sezonów, więc?
1
Dziwi mnie tylko, że Xavi wprowadzając Aubę nie zdjął bezproduktywnego (na początku drugiej odsłony) Ferrana i nie wpuścił Dembele.
0
@Danqoo Po tym, co napisałeś, śmiem twierdzić, że to właśnie Ty masz takie smutne, nic nie warte życie, polegające na łykaniu tej śmierdzącej papki, którą podają Ci w telewizorku.
0
@Encore ... trzeba się jeszcze dostać do play offów:-)
1
@BorzyKrzys To może mi napisz, czym różni się walka dwóch dorosłych psów od walki dwóch dorosłych facetów.
2
Psieje nam to społeczeństwo, psieje... gdyby walki psów były dozwolone... tutaj byłaby fura komentarzy tych, którzy to oglądają. Przecież to wcale nie różniło by się od tej dzisiejszej "GALI"... ech :-(
0
@maroon Właśnie go ściągnąłem, dzisiaj nadrobię zaległości, dzięki:-)
3
Stare kino.
Właśnie skończyłem "Pat Garrett and Billy the Kid" z 1973 roku w reżyserii Sama Peckinpaha z Jamesem Coburnem i Krisem Kristoffersonem oraz z muzyką (i rolą drugoplanową) Boba Dylana.
Polecam miłośnikom westernów (chociaż , to taki anty-western) i dobrego kina.
0
@maroon Niestety, nawet bajki, to trzeba "umić" napisać:-)
0
@KacperVEB Stawiam na Lukę.
0
@patry295 Upsss... chyba w Stanach nie działa, nie mogę nawet konta utworzyć:-(
0
@patry295 Dzięki, właśnie ściągam. Ciekaw jestem, czy znajdzie GPS w moim Lexusie:-)
0
@VeB100 No dobrze. Hipotetycznie - ukradną mi samochód i co?
0
Czy jest jakaś aplikacja na telefon, która może współpracować z GPS-em w samochodzie?