0

@Uukasz_93 Chłopak urodzony w Chicago.
Na teraz przeplata dobre mecze ze słabszymi, młodość:-)

0

@kamilo0066 Nie żałuję, że poświęciłem pół godzinki na oglądanie tego blamażu kretynów w mundurach.

1

@Sau_Ron Al Pacino - na każdej z ról odciska swoje piętno
Marlon Brando - genialny w Ojcu Chrzestnym
Mel Gibson - za całokształt

2

Oby nie z krypto... bo to na pstrym koniu jeździ.

0

@arasz1819 Nie mam sobie nic do zarzucenia i czuję kiedy mam odpuścić, bo jestem honorowym gostkiem. Mogę Ci nawet trochę pożyczyć, podzielisz się z rudym.
Jeszcze jedno - Ty się "powtarzasz" i ja to PODWAŻAM (od waga, dlatego "ż" )...factos

0

@arasz1819 Messi mu wygrał. Myślałem że dasz sobie już spokój z tym ryżym trenerem-nieudacznikiem, ech...

0

@agaFCB To jest właśnie granie nieopierzonymi młodzikami. Doświadczony kibic wie, że młodzik zagra 2-3 genialne mecze... a później piach przez 4-5. Ostatni mecz - Pedri najlepszy z naszych - dzisiaj, to dramat, grał jak z powiązanymi "nogyma".

1

@Janiama Jaki przeciętny mecz, może do przerwy. W drugiej połówce zgasił Pedriego, jak peta.

5

Marc na spokoju dzisiaj, Gerard trzymał obronę z niewielką pomocą Araujo, Busi rządził i dzielił z wydatną pomocą FdJ... i to by było na tyle... nad resztą naszych kopaczy trzeba opuścić kurtynę.

3

Trzeba spuścić zasłonę milczenia na to co my wyprawiamy w tym meczu, nawet Pedri się dostosował, żal na to patrzeć:-(

1

@Janiama Alaves padnie po trzech strzałach - 0:3 Bramki - Busi, Albax2

2

@zaiks Dlaczego tutaj przyszedłeś ronić łzy, spadaj na śmietankową, tam wszyscy Ci przyklasną.

2

@Kgorecki2500 Czarzasty i Miller - jeden wart drugiego, kogoś to dziwi?

0

@AlwaysBlaugrana Ponoć ma swojego kucharza:-)
Gdym ja miał, to przy problemach z żołądkiem, walnął bym gostkowi na odlew i tyle:-)))

0

@kaamil1910 Wydaje mi się, że gdyby przedłużył wcześniej, to wtedy nie obowiązywał by go nowy limit płac, popraw mnie, jeśli się mylę.

10

Szukając coś do obejrzenia na wieczór, trafiłem na coś takiego:
David Attenborough - życie na naszej planecie (2020) dok.
Możecie znaleźć ten dokument na CDA i jeśli przynajmniej połowa z Was wpadnie w zadumę, to już będzie mój sukces. Mnie już wiele nie pozostało... ale przed Wami całe życie, pomyślcie...

1

@Pawel13sz Chętnie zobaczyłbym logo firmy B. Gates'a oraz żeby przejął ponad 51% udziałów, żeby wreszcie skończyć z tą błazenadą, w której każda strategiczna decyzja musi być klepnięta przez "pińcet, sto, dziewińcet" właścicieli.
Może w szybkim czasie doczekalibyśmy stadionu "Microsoft - Camp Nou", wprowadził by swoich ludzi do zarządu, którzy wraz z Lapciem i Alemanym wrócili by blask naszej kochanej Barcy.

0

@Colon Nie dziwi jego 40 płyt studyjnych, bo wszystkie płyty "prawie" toczka w toczkę.
Nie moja bajka, są lepsi wykonawcy Progressive Electronic.

1

Gavi - 4, tak jak Busi??? Nie dość, że nie było go widać, to pokazywał się tylko w momentach, w których groźnie tracił na naszej połowie.

1

@Remi70 Dziwisz się, przecież 70% tej strony (tak jak w kraju) to koniki polne... sądząc po wpisach a niby są zwolennikami Konfy, lol

2

Osłabione Byki przegrały 4-ma punktami... ale sędziowie wyraźnie maczali palce w wygranej Kozłów.

2

@swider2222 @Encore ..ależ Vucevic zaliczył monster bloka!!!
Bandycki faul na Caruso!!!

1

NBA
Ciekawy mecz Byków z Kozłami. Co za faule gwiżdżą sędziowie tej greckiej "pipce", to głowa mała:-(

1

@Comfortable_ Wnerwił mnie śpik, to co ma obok nicku do czegoś zobowiązuje... a tu wyskakuje z takim tekstem. Gwiazdor za 2 złocisze:-)

2

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

@pax Pisałem o tym po meczu, odzew mizerny. Namnożyło się na tej stronie visca-łebków, że trzeba po 20 postów przewijać żeby coś konstruktywnego poczytać:-(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?