kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Joe_Pesci Miałem 2 razy, NIC nie pomoże, musi samo zejść w pięty:-)
2
NBA
Mam dzisiaj wolne, więc zrobiłem sobie dzień z NBA, starym NBA, gdzie nie było 80-90 rzutów za 3 pkt, liczyły się wejścia pod kosz, rzut z półdystansu i nie była dopuszczalna obrona strefowa.
LeBron pobił rekord Kareema i chyba długo pozostanie liderem. Czy sądzicie, że gdyby nie "odwaliło" Michaelowi z tym baseballe'm i do końca kariery zostałby w Bykach, to wyśrubował by tak rekord, że nikt nie byłby w stanie go ruszyć?
0
@Arkon MJ w jego wieku grał jeszcze w lidze akademickiej a Ja możliwości ma ogromne żeby osiągnąć szczyty. Zobaczymy jak jego kariera się potoczy. Życzę mu sukcesów.
1
NBA:
Czy myślicie, że Ja Morant pójdzie w ślady MJ... czy będzie takim drugim D. Rose?
34
Klasa... dobrze, że przyszła refleksja.
2
Wiem o tym, że jest tutaj wielu koneserów piękna, łapcie:
2
@BartqRKO Jestem za. Skrócić mecze do 60 minut (bo nawet czystej gry jest mniej) i skończą się symulki, bo nic nie ukradną czasu.
4
Pierwszy krok M. Jordana po mistrzowskie pierścienie:
Oglądajcie, bo pewnie połowy z was nie było jeszcze na świecie:-)
2
Ktoś chce zwiedzać samochodem Amerykę, spieszyć się, bo jak mecz się skończy, to już nie radzę:-)
4
@Janiama 2 : 2 coś czuję w kościach
6
Tak przed meczykiem, dzisiejsza Pierwsza Dama tej strony:
https://zapodaj.net/c72da4e350ad6.jpg.html
Piękna Jutta.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kapitan hawk Cudeńko, bije na łeb,na szyję Scarlett, którą się tutaj wielu podnieca:-)
1
@Rothan1 Przyjechałem na półroczne wczasy w 2005 roku i.... tak zostało:-)
0
@tomek8756 Nigdy nie mogłem patrzeć na tą babę...a teraz, to już obrzydlistwo:-(
1
@Rothan1 Nie mylisz się, dochodzi południe a już jest 31º :-)
0
@Gappeq To jest basen na zamkniętym osiedlu. Byłby problem z nawrotami, bo ma chyba tylko ze 12 m długości i na płyciźnie nie nawrócę:-)
0
Komentarz usunięty
0
Od kilku dni regularnie odwiedzam basen, grzeje ponad 30-ci... ale w poniedziałek już 24 a we wtorek tylko 17:-(
7
@michal26 Ależ głupi ci Amerykanie, mogli przecież na Bosaka głosować, lol
0
@tomek8756 Tak, o ten wykon chodziło:-)
0
@tomek8756 Najpiękniejsze wykonanie hymnu miała W.Houston przed (bodajże) XXV SuperBowl. Wczoraj było wałkowane na ESPN.
0
Kłopoty, kłopoty Naj... Bayernu!!!
6
Smutna wiadomość:
Nie żyje Ian McDonald, współtwórca King Crimson
Ian McDonald urodził się w Londynie w 1946 roku. W 1968 roku wspólnie z Gregiem Lakiem i Robertem Frippem założył zespół King Crimson. Na debiutanckiej płycie "In the Court of the Crimson King" McDonald grał na saksofonie, flecie i wibrafonie. To z tego albumu pochodzą takie utwory jak "21st Century Schizoid Man" czy "Epitaph".
0
@aldewir Wszystko pięknie... ale CP3 kontuzja... i Słońca stają się przeciętniakami, bez szans nawet w play offach.
0
@aldewir Ayton walczy o podwyżkę, już 27 oczek.
2
Słońca jadą po Kozłach, jak po burej suce. IV kwarta i przewaga 22 oczka:-)
0
@BartqRKO Za ok. 20 minut początek rewanżu za zeszłoroczny finał na TNT, zagryzam paznokcie:-)
2
@ProMILs Patrzę... Rzeszów... i wszystko jasne.
Lepiej brać kredyt na coś normalnego, jak skutki pandemii, niż rozpierduchać kasę, na 100 aferpis.pl
2
@Jakchcesz Powiedz to @arasz1819 , on nadal stęskniony za rudym:-)