1

@Joe_Pesci Miałem 2 razy, NIC nie pomoże, musi samo zejść w pięty:-)

2

NBA
Mam dzisiaj wolne, więc zrobiłem sobie dzień z NBA, starym NBA, gdzie nie było 80-90 rzutów za 3 pkt, liczyły się wejścia pod kosz, rzut z półdystansu i nie była dopuszczalna obrona strefowa.
LeBron pobił rekord Kareema i chyba długo pozostanie liderem. Czy sądzicie, że gdyby nie "odwaliło" Michaelowi z tym baseballe'm i do końca kariery zostałby w Bykach, to wyśrubował by tak rekord, że nikt nie byłby w stanie go ruszyć?


0

@Arkon MJ w jego wieku grał jeszcze w lidze akademickiej a Ja możliwości ma ogromne żeby osiągnąć szczyty. Zobaczymy jak jego kariera się potoczy. Życzę mu sukcesów.

1

NBA:
Czy myślicie, że Ja Morant pójdzie w ślady MJ... czy będzie takim drugim D. Rose?


34

Klasa... dobrze, że przyszła refleksja.

2

Wiem o tym, że jest tutaj wielu koneserów piękna, łapcie:


2

@BartqRKO Jestem za. Skrócić mecze do 60 minut (bo nawet czystej gry jest mniej) i skończą się symulki, bo nic nie ukradną czasu.

4

Pierwszy krok M. Jordana po mistrzowskie pierścienie:


Oglądajcie, bo pewnie połowy z was nie było jeszcze na świecie:-)

2

Ktoś chce zwiedzać samochodem Amerykę, spieszyć się, bo jak mecz się skończy, to już nie radzę:-)

4

@Janiama 2 : 2 coś czuję w kościach

6

Tak przed meczykiem, dzisiejsza Pierwsza Dama tej strony:
https://zapodaj.net/c72da4e350ad6.jpg.html
Piękna Jutta.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kapitan hawk Cudeńko, bije na łeb,na szyję Scarlett, którą się tutaj wielu podnieca:-)

1

@Rothan1 Przyjechałem na półroczne wczasy w 2005 roku i.... tak zostało:-)

0

@tomek8756 Nigdy nie mogłem patrzeć na tą babę...a teraz, to już obrzydlistwo:-(

1

@Rothan1 Nie mylisz się, dochodzi południe a już jest 31º :-)

0

@Gappeq To jest basen na zamkniętym osiedlu. Byłby problem z nawrotami, bo ma chyba tylko ze 12 m długości i na płyciźnie nie nawrócę:-)

0

Komentarz usunięty

0

Od kilku dni regularnie odwiedzam basen, grzeje ponad 30-ci... ale w poniedziałek już 24 a we wtorek tylko 17:-(

7

@michal26 Ależ głupi ci Amerykanie, mogli przecież na Bosaka głosować, lol

0

@tomek8756 Tak, o ten wykon chodziło:-)

0

@tomek8756 Najpiękniejsze wykonanie hymnu miała W.Houston przed (bodajże) XXV SuperBowl. Wczoraj było wałkowane na ESPN.

0

Kłopoty, kłopoty Naj... Bayernu!!!

6

Smutna wiadomość:
Nie żyje Ian McDonald, współtwórca King Crimson
Ian McDonald urodził się w Londynie w 1946 roku. W 1968 roku wspólnie z Gregiem Lakiem i Robertem Frippem założył zespół King Crimson. Na debiutanckiej płycie "In the Court of the Crimson King" McDonald grał na saksofonie, flecie i wibrafonie. To z tego albumu pochodzą takie utwory jak "21st Century Schizoid Man" czy "Epitaph".



0

@aldewir Wszystko pięknie... ale CP3 kontuzja... i Słońca stają się przeciętniakami, bez szans nawet w play offach.

0

@aldewir Ayton walczy o podwyżkę, już 27 oczek.

2

Słońca jadą po Kozłach, jak po burej suce. IV kwarta i przewaga 22 oczka:-)

0

@BartqRKO Za ok. 20 minut początek rewanżu za zeszłoroczny finał na TNT, zagryzam paznokcie:-)

2

@ProMILs Patrzę... Rzeszów... i wszystko jasne.
Lepiej brać kredyt na coś normalnego, jak skutki pandemii, niż rozpierduchać kasę, na 100 aferpis.pl

2

@Jakchcesz Powiedz to @arasz1819 , on nadal stęskniony za rudym:-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?