0

@patry295 Dzięki, właśnie ściągam. Ciekaw jestem, czy znajdzie GPS w moim Lexusie:-)

0

@VeB100 No dobrze. Hipotetycznie - ukradną mi samochód i co?

0

Czy jest jakaś aplikacja na telefon, która może współpracować z GPS-em w samochodzie?

0

@Pilka_jest_okragla Będzie grał (za to mu płacimy) i podpisze nową umowę:-)

4

@tomek8756 Czyżby następca Leppera?

1

@Coutinho007 Dream Theater - lubię oglądać ich koncerty na DVD. Z najlepszych to:
Dream Theater - Score: 20th Anniversary World Tour Live with the Octavarium Orchestra i to co wyprawia tam Mike Portnoy, to dla mnie jakaś niewiarygodna przygoda:-)

1

@Colon Przeczytaj, co odpisałem @Krystian1588 :-)))

2

@Krystian1588 Ja jestem w uprzywilejowanej sytuacji, nie słucham muzyki tylko wtedy, kiedy oglądam jakiś film lub mecz:-)

1

@Colon Włochów są setki, wpisz sobie Progressivo Italiano w Prog Archive... tam znajdziesz :-)

1

@Coutinho007 Jeśli lubisz concept-albumy, to zdecydowanie polecam Norwegów z Magic Pie - "Circus Of Life", dla mnie rewelacyjny album, który najlepiej słuchać w słuchawkach i dać trochę czadu:-)

0

@Krystian1588 Po pierwszym przesłuchaniu dałem tej płycie ocenę 4/5, teraz słucham jej już 3-ci raz i zdecydowanie zyskuje, tak więc 5/5 !

3

Coś dla fanów Prog-Metalu:
https://theicon.bandcamp.com/album/beyond-the-universe-act-1
Nie słyszałem wcześniej o tej włoskiej grupie.... i zaskoczyli mnie in plus, zwłaszcza nagranie 5-te.
@Gandalf55 , @Coutinho007 @Colon

2

Ciekawy mecz w Phoenix. Ech, gdyby nie te p................ne reklamy, to koszykówka byłaby jednym z najpiękniejszych sportów.

1

@Comfortable_ Masz go jeszcze raz:


2

@SkilledHydra16 Dla mnie Messi przeciwko USA.

0

@Gandalf55 To nie Rosjanie, to Anglicy:-)
Wszystko to znam i odsłuchałem:-)
Ja się tym ekscytuję od 50 lat, tak że wiesz:-)))
Gdybyś miał jakieś pytania w tym temacie, zawsze służę odpowiedzią, bo niestety na LR... króluje bezmózgie techno, rap i hip-hop:-(((

1

Dla fanów Neo-Progressive.
Właśnie skończyłem słuchać debiutancką płytę zespołu - Retreat from Moscow - "The World as We Knew It" i jak dla mnie rewelacja.


Nr 1 na płycie, to - Moving Down

3

@Hubsao Mało zarabia? Stosunek umiejętności do płac, to zarabia kokosy i na moje, to w życiu sam nie odejdzie przed końcem kontraktu.

0

@SamuraJack Ma grać, zwolnić agenta i podpisać nowy kontrakt na warunkach klubu.

0

@KmN Ja mam lekki stres, bo w czerwcu mam 40-tą rocznicę i nie wiem co kupić Żonie:-(

0

@michal26 Nie agituj tak z tą Konfederacją. Wiesz przecież, że Konfa ma tutaj duże poparcie... ale 90% tego poparcia nie ma jeszcze wieku, żeby oddać głoś... a jak dorosną, to zmądrzeją:-)

0

@arasz1819 Mam podobne zdanie do Ciebie... pod warunkiem, że zagra Ney, Ramos też przydałby się, bo w parze z Marquiniosem mogą zamknąć Realowi możliwość wjazdu przez środek.

0

@Compadre Nie śmiałbym żartować z Ciebie:-)
Jest też nowy album Big Big Trane.

1

@Comentateiro Byłem w Sedonie, tam jest naprawdę stromo. Dupa się marszczy od samego patrzenia:-)

5

Szybciej Wam czas zleci do zamknięcia okienka :-).
Jeśli ktoś jeszcze o nim nie słyszał - Michał Kollbek.
To co gość wyprawia w Arizonie, to przyprawia o dreszcze!


1

@Compadre Jethro Tull - The Zealot Gene

0

@Encore Co z tego? Jeśli (???) dojdą do finału, to CP3 zniknie znowu na 2-3 mecze i... po balu.
Zresztą nie ma się czemu dziwić, skoro Monty Williams w takich gównianych meczach trzyma go na parkiecie przez 40 minut.

3

Bryłki zmiażdżyły Kozłów 136 : 100 dominując ich w każdym elemencie gry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?