kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FioletoweOczy Wydaje mi się, że Twoje życie jest memem:-(
1
@FC1899Barca Precz z Konfederacją!!!
0
@tbas Dziwi mnie, jak ludzie wiedzący o swojej ułomności nie korzystają z dobrodziejstwa internetu?
0
@LS Wszystkim "cwaniakom" na przejściach polecam pojeździć w Stanach. Tutaj za nie ustąpienie pierwszeństwa pieszemu jest bez mała gleba z miejsca. Broń boże zatrzymać się w połowie pasów, bo taki Mex lub czarny wlezie w Ciebie i zaraz będzie skarżył... i puści Cię w skarpetach
0
@sergio5 Cóż... ja już przy końcowych stacjach... a może to i dobrze, patrząc dokąd ten świat zmierza:-(
1
@tomek8756 ...a mienią się takimi "świętymi", lol
0
@sergio5 Jak "skośniaki" zaczną z tym kombinować, to nie zabije nas wirus... a zjedzą dinozaury:-)
0
@pax Andre grał (obok Federera i Samprasa) piękny tenis.
2
@kubix05 Był jeszcze katowicki "Sport".
2
@kamyk_23 Jeśli kogoś zainteresuje, to mogę podrzucić link do ściągnięcia tej płyty (także innych z ciekawej stronki).
3
Wróciłem wczoraj do płyty "RPWL Plays Pink Floyd", której słuchałem zaraz po jej wydaniu.
Co w tym dziwnego pewnie spytacie - odpowiem - myślałem, że nikt nie przebije Pink Floydów i Davida Gilmour'a, a jednak Niemcy jeśli nie przebili, to co najmniej dorównali, zwłaszcza w tym nagraniu:
Końcowe solo gitarowe - SZTOS:-)
@Don-Corleone , @Colon , @Comentateiro , @Coutinho007 , @Comfortable_
7
Można lubić lub nie Dembele, ale żaden z naszych chłopaków nie zrobi takiej różnicy na skrzydle, jak on.
Chciałbym jutro taki news:
Dembele zwalnia agenta i podpisuje nową umowę na warunkach Barcelony.
0
@Destroyer_of_Worlds Użyj VPN.
Ja nie mogłem ze Stanów oglądać Playera...ale ustawiłem na Polskę VPN i hula:-)
0
NBA
GSW - MIN, Wojownicy uruchomili "trójki" i świetna gra Jordana Poola daje wygraną, chociaż Wilki dzielnie stawiali im czoła.
1
@Rust_Cohle 1.Strzelec
2.Czarnobyl
3.El Chapo
4.Skazany na śmierć
5.Peaky Blinders
0
@PatrykBarcelona ... może masz po prostu wirusa. Swego czasu tak miałem i pomogła dopiero reinstalacja systemu.
0
@Don-Corleone ...ale 80% tej strony, to - mimo wszystko Duda, ech, dorosną, to przejrzą na oczy...tylko, czy aby nie za późno:-(((
0
@bartekvisca Może źle się wyraziłem - top, bardziej chodziło mi o zdominowanie całej reszty zawodniczek, tak jak to robiła np Serena.
1
Dopóki Iga nie nauczy się szukać przeciwniczki po rogach kortu, to nigdy nie będzie zawodniczką topową.
Wszystkie piłki pod nogi przeciwniczki:-(
0
@clyde Wyłączyłem, jak nie oglądam, to Iga gra. Coś jak z meczami Realu:-)
2
@Kgorecki2500 Myślisz, że pisiory po przegranych wyborach wdrożą "wariant białoruski"?
1
@kubix05 ...a ile trzeba było czekać w kolejce w bibliotece... i te kartki, które się rozsypywały:-)
1
@Arkadio90 Myślałem, że tylko ja jestem trochę zdegustowany żądaniami Araujo.
Jak dotąd, to tylko przyszłościowy zawodnik i dawanie mu dużej kasy tylko zaburzy drabinkę płac, skoro zaczynamy od początku, po poprzednim "prezesie".
To prawda, że silny, szybki tur i nie daje się ogrywać pierwszemu z brzegu... ale w wyprowadzaniu piłki jest słabiutki.
Żeby żądać dobrych pieniędzy, trzeba najpierw pokazać, że się należą... a może się skończyć jak z Umtitim.
1
@Pawel13sz Konstrukcja TOP... ale kolorystycznie, to wiejskie wesołe miasteczko:-(
0
@PodkarpackiKibic Niestety, teraz młodzież ma takich "idoli:, ekch:-(((
0
@Colon @Witekk10 Racja, przecież Ziemia jest "PŁASKA" :-)))
2
Nigdy mnie nie przekonywał, wielokrotnie dawałem temu wyraz. W Barcelonie samo serducho nie wystarczy. Pożegnać... może ktoś wyłoży kilka baniek.
Tak, jak Piotrek napisał, są lepsi od niego i im trzeba dawać szanse.
0
@Uukasz_93 Chłopak urodzony w Chicago.
Na teraz przeplata dobre mecze ze słabszymi, młodość:-)
0
@kamilo0066 Nie żałuję, że poświęciłem pół godzinki na oglądanie tego blamażu kretynów w mundurach.
1
@Sau_Ron Al Pacino - na każdej z ról odciska swoje piętno
Marlon Brando - genialny w Ojcu Chrzestnym
Mel Gibson - za całokształt