0

@norbi77 Wkrótce okaże się który z nas miał rację.

0

@norbi77 Z Tobą nie dyskutuję, nie masz pojęcia o piłce, co nie raz już udowodniłeś.

0

@paweldunajecfcb Megan Leavey (2017)

1

@VamosRakieta Moim zdaniem Puig powinien być centralną postacią w pomocy a nie schodzić do skrzydła, gdzie jego atuty tracą na wartości. Tylko on i Busi potrafią zagrać prostopadłą piłkę do wchodzącego zawodnika, potrafią też jednym zwodem stworzyć przewagę w ataku.
Cóż, trzeba czekać na Xaviego i zobaczymy jak on to poukłada.

0

@eckov Synek... chłoptasiu... chyba że się jeszcze moczysz:-)

3

@eckov Ty to musisz mieć przesrane w życiu, może okulary pomogą?

1

@Peszko07 Do czego to już dochodzi, ludziom zaczyna się pierdolić w tych pustych łbach!

1

@Janiama Walną im z piątkę - 5:0

0

Na temat urodzin Krzyśka Daukszewicza - kogo wam przypomina ta okładka płyty;
https://zapodaj.net/26ba4996c2398.jpg.html

2

Lille pokazuje jak wybieganiem i z mądrym taktycznie trenerem można gasić te gwiazdki z PSG:-)

1

@kuz Mają grać najlepsi, nie ma dla mnie znaczenia wiek. Słusznie kolega wyżej zauważył, że musi grać mieszanka. Juniorami możesz wygrać pojedynczy mecz, ale nie na dłuższą metę.

3

@l0Messini W czasie moich szczenięcych lat gwizdało się pod oknem na kumpli, to były czasy. Od świtu do ciemnej nocy uganiało się za piłką, wymyślało się różne gry i zabawy. Weź dzisiaj wygoń młodzież sprzed kompa:-)))

0

@Borneo ...to tak samo jak podzieliła się ameba intelektualna - lucas z catalanem, lol

0

Jak Xavi przejmie Barcelonę, to mamy 4 możliwości;
1. Wariant londyński z Tuchelem (chciałbym bardzo)
2. Wariant turyński z Pirlo
3. Wariant barceloński Koemana, tylko jeszcze gorszy typu - trawa za wysoka
4. Wariant Xaviego, czyli powolne wychodzenie z gnoju, który pozostawili po sobie trzej poprzednicy. Jak dla mnie może to potrwać nawet 2 lata, byle się udało.

2

@Sulimo Sam nie wylewał za kołnierz, na moje chyba wie, co mówi:-)

0

Komentarz usunięty

0

@endriuuu2 Ile masz lat chłoptasiu, że pieprzysz takie głupoty?
Ja mogę coś na ten temat podyskutować, nie raz dostałem pałą na demonstracjach, a Ty?

1

@rocky5 Jeśli to Xavi będzie trenerem, to zaraz ujrzysz Puiga w podstawie, nie z ławki w 85 minucie na ratowanie wyniku.
Skończysz, jak Tobie podobni hejterzy Rysia, czyli w zgryzocie i czarnej dupie.

0

Największym wygranym może okazać się Riki.
Po pierwsze, pokaże jaki z Koemana był imbecyl trenerski, że trzymał go na ławce.
Po drugie, jeśli pokaże w kilku meczach olbrzymie "jajca", to zaraz zgłosi się po niego Lucho.
Życzę mu tego z całego serca:-)

1

@cat_r37 Wreszcie doczekam się huku Twojej spadającej szczeny na podłogę, naczelny hejterze Rikiego.
A Ty na ilu treningach go widziałeś, że non stop pisałeś jakieś bzdury na jego temat?

2

Nareszcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3

Antycypując - 85 minuta, wchodzi Puig na ratowanie wyniku.
Niestety meczu nie obejrzę (praca), później powtórkę sobie na spokojnie łyknę.

0

Komentarz usunięty

0

@JohnA Ja chętnie dmuchnąłbym Ci w twarz, później poprawił z lewej i nie pisałbyś takich pierdół.

1

@Gogonatra Jak Puig odpali, to chyba niektórym dupy z nerwów porozrywa, znaffffffcy:-)

1

@amanter Zapewniam Cię, to Puig będzie rozpoczynał każdy mecz w taktyce Xaviego. Jak pogra kilka(naście) spotkań, to będziesz zbierał szczenę z podłogi, a rudy pierdziel go olał.

1

@Firestone ... a pan z Twojego avatara może sobie dopisać asystę przy bramce Alaby:-(

0

Tak to bywa z juniorami - Gavi został w szatni, do zmiany, jak najszybciej.

1

@Ojciec5tkidzieci Nie ma obawy, tutaj bractwo polewa się piwem z gorąca, no i niektórzy już mają dobrze. Ja grzecznie, bo piwo 6-8 $.

7

Pozdrawiam całą La Ramblę z gorącego Austin.
Naszego meczu nie odpuszczę, na szczęście mam ESPN+ na telefonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?