0

@patry295 Kto Ciebie upoważnił do roztrząsania komu ja kibicuję w polityce i że mam chłopski rozum gówniarzu.
Nie masz pojęcia o życiu i obyś się nie przekonał na własnej skórze, czy mam rację, czy może nie.

0

@El dominatore Nie chce mi się szukać w historii, ale dobrze wiesz, że jestem jego fanem i myślę, że Xavi zrobi z niego gwiazdę

0

@patry295 Ja przeżyłem już trochę na tym świecie i wiem co piszę. Za to Ty swoim wpisem pokazałeś, że jesteś dzieckiem komputera i ch.... wiesz o prawdziwym życiu.

1

@Przemek2323 Może jakaś siła wyższa się ulituje nad losem Polski i .... będzie spokój.

1

@Fenelon Do czasu aż ludzie zrozumieją czym jest wirtualny pieniądz... potem będzie tylko fala samobójstw i plajt.
A gdyby tak coś się rozpętało (oby nie), to co wtedy kupisz za Bitcoina? Za dolara, czy za kawałek złota, to przynajmniej kromkę chleba lub butelkę wody.

1

Spory wysyp hejterów Puiga, za kilka miesięcy będzie wiadomo, co i jak. Gdzie oni się wtedy pochowają jeśli wypali, bo ja nie będę miał problemu z przyznaniem się do błędu, jeśli nie zostanie gwiazdą światowego formatu.

0

@arasz1819 Znafffco... i Ty śmiesz jeszcze tutaj zabierać głos w dyskusji?
Broń lepiej nadal rudzielca, troszkę lepiej Ci to wychodziło.

0

@El dominatore Ja to napisałem i tego się trzymajmy... a jak będzie, to się zobaczy, pozdrawiam.

1

Paul George prowadzi Clippersów do zwycięstwa z Portland 117:109:-)

0

@Encore W dodatku "swój chłop" z Chicago.

1

@Encore Ayo Dosunmu - wczoraj bardzo fajne zawody pierwszoroczniaka i jakie ma "pokrętło" w nogach:-)

6

Tak mi się przypomniało - Byki zdobyły wczoraj 42 pkt w czwartej kwarcie!

1

@Colon Pamiętasz, że Selvą rozpoczynała się "Noc muzycznych pejzaży"?

1

@Woland10 Dobra rada dla Ciebie trollu, idź już spać ze swoimi złotymi myślami, bo uśniesz na "przyrce".
Nam, prawdziwym kibicom tego klubu daj się nacieszyć, że nie ma tego niderlandzkiego "geniusza" trenerki z nami, że nie zdążył roz.....ć tego klubu do poziomu poniżej mułu.

0

@DaPidejpi "Phone Booth" z Colinem Farellem

1

@Comentateiro Mnie tacy ludzie, jak catalanek bardzo denerwują, dlatego nie podłączam się do dyskusji... bo zawsze wyłapuję 48 godzin:-(

2

@kamillek Tylko na mecz pożegnalny, taką legendę trzeba godnie pożegnać.

1

@FCB24 Ciężko będzie, za krótka ławka.

1

@kubix05 ... i co kilka dni wymiana spirali. Wiem, pamiętam:-)

1

@BarcaInfo Jak tu nie wierzyć Pjanicowi, że baryła tylko stała i ucinała pogaduszki z rodakami, którzy później nie mieli siły biegać.

0

@ObiektywnyKibic121 Oby dużo "szczen" rozjebało się o podłogę, tego życzę Puigowi!
Teraz taka moda, żeby znafffffffcy zbierali "zielone" jadąc po Rikim.

0

@Rewolucja123 Gdzieś mi się zapodziały moje lanki... i dup, na nogach Xaviego:-)

3

@Hasszz Wiesz co, mieszkam w L.A. i tylko dupki i celebryci kibicują tym "panienkom", ja kibicuję Clippersom.

2

@Zazinho Ja mam sentyment od czasów Jordana... i te nieprzespane noce, pojedynki z Magikiem Johnsonem, latającym Drexlerem, parowozem Barkleyem i później z duetem z Utah, ech...
zapomniałem jeszcze o ponaddźwiękowcach.

2

Czyżby moje Byki wracały na salony?

3

@DaPidejpi Nie wiem jak jest z tym w Polsce. Tutaj są pola tzw. miejskie, gdzie przez internet rezerwujesz sobie godziny, w których chciałbyś pograć albo mieć znajomego w którymś z klubów i on może Cię wprowadzić jako gościa (ja takiego właśnie mam). Dwa lub trzy lata do tyłu odbijałem w jednym czasie z D. Rodmanem na polach w Newport Beach, normalny facet, nawet pogadałem z nim chwilkę:-)

1

@DaPidejpi Grał, to za dużo powiedziane ale... "cóś" tam waliłem kijem w to "białe coś".
A o co biega?
Kilkanaście lat temu grałem na Florydzie, niedawno wróciłem do tego już w Kalifornii. Na Florydzie piękne pola, ale tutaj fajniejsze - pagórki, te rzeczy.

3

@Elvisek Flick objął potężną, z naładowanymi akumulatorami maszynę, poustawiał tylko niektóre trybiki a Xavi obejmuje rozregulowanego gruchota z zepsutymi częściami i wyładowaną baterią.
Ot, różnica.

0

@FCB24 Andrzej Niedzielan.

2

@Comentateiro Mają też wiele innych zastosowań, np jeśli masz plagę mrówek w domu wystarczy położyć gałązkę z liśćmi i wypad z "gadami".
Na ból żołądka najlepsza nalewka ze spiru z niedojrzałymi owocami... nie mówiąc o orzechówce, mniam, mniam:-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?