kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon Dziwisz się? Przecież śp Tomek też miał "zryty" beret. Artystyczna rodzina.
0
@Encore Wieszczą powrót Claya na Boże Narodzenie.
1
@norbi77 Kretynów w pisie nie brakuje... ale ten, to naczelny:-)
0
@FC1899Barca Dobra wiadomość — Twój komputer spełnia minimalne wymagania systemowe systemu Windows 11. W tej chwili nie możemy jeszcze podać konkretnej daty jego dostępności.
0
@JANEK777 Jak widać przekaz kurwizji trafia na podatny grunt, spadaj pisowski trollu, to jest forum kibicowskie Barcy,tfu
0
@NaFazieHitman Tutaj jest bardzo dużo dzieciaków, nawet niektórzy "dorośli" mają umysł dziecka...
3
@Sulimo ...tak samo jak Twoje produkcje. Ty też wracaj do swojego świata baśni.
15
Grało 15-tu, winny Puig, prawie jak w Polsce - też wszystkiemu winny Tusk, lol
0
@Janiama Ja to rozumiem Maćku. Chodzi mi o to, że nieprzygotowany na duży wysiłek mięsień po prostu "jebnie" pod dużym obciążeniem i od tego jest trener przygotowania fizycznego.
5
Sztab medyczny, to ma leczyć, od zapobiegania to są trenerzy. Dobrze, że Xavi będzie miał swój sztab od przygotowania fizycznego.
0
No to teraz nasza 6-teczka będzie zapierpapier:-)
Do boju Riki!
1
@taris Lepsza wersja Strejlaua, przeszkadza już demencja starcza.
2
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
@jacobFCB Ja codziennie odpalam sobie 1 stary film z lat 70-tych, czasem starsze. Można je teraz obejrzeć w super kopiach. Wczoraj np oglądałem Klan Sycylijczyków (A. Delon i J. Gabin) i film nic nie stracił, wręcz zyskał przy tych dzisiejszych filmach przepakowanych efektami specjalnymi. Fabuła kryminalna obroni się zawsze:-)
2
@Comentateiro Ja poszedłbym dalej - spakować pisowców, konfederatów i tych od Zandberga (wraz z ich elektoratem) i "wyebać" w kosmos, niech tam wprowadzają w czyn swoje utopijne programy
1
@BART97 Gdy karierę Lubańskiego kończył faul McFarlanda to wcześniej chciał go Real kupić ale komuchy nie puszczały piłkarzy za granicę w tak młodym wieku.
W takim samym wieku to Lewy jeszcze piłki nosił na treningach!!!
1
Skończcie już z tym Lewym. Gdyby nie "rzeźnicy" w Piekarach, to Włodek Lubański byłby niedościgłym wzorem dla Lewusa.
5
@Comentateiro Płacą ZUS...ale kładłbym ich na siennikach w korytarzach szpitalnych!
2
Te dwie pierdoły z mikrofonem, ech...
Co do meczu, stoperzy ładnie wyprowadzają piłkę, zwłaszcza Lenglet, mało widoczny Gavi, Depay gra swoje, czyli niepotrzebne przetrzymywanie piłki a Fati cieniutko.
W okolicy 60minuty chciałbym Dembele za Gaviego.
2
Niepokoi mnie obecność Minguezy w składzie. Po pamiętnej zjebce od Koemana coś w nim chyba pękło i ma problemy z grą do przodu jak również z ustawianiem się w obronie.
1
@Janiama Dynamo wygrywa 3:1
1
@Sau_Ron Gazza, bardzo barwna postać.
1
@PatrykBarca To był największy mecz w historii Wieczystej Kraków. Drużyna Franciszka Smudy grała w 1/16 finału Pucharu Polski w meczu transmitowanym przez telewizję, ale skończyło się na upokorzeniu i porażce 0:5 w derbach Krakowa z Garbarnią.
2
@sintesox Udajesz tylko, czy naprawdę tak myślisz?
Żal mi Ciebie chłopie.
0
@DanielVeB, @Bykunn tak... ale w kieszeni masz dolara i możesz kupić kromkę chleba
1
@ElPonczato Ja jestem "starej daty" i dla mnie to jest kretyństwo.
Dlaczego;
ano wyobraź sobie globalną awarię internetu... gdzie wtedy Twoje krypto waluty?
Złoto, srebro, diamenty... nawet dolary będą miały zawsze wartość a te wszystkie krypto i inne wirtualne pieniądze to jest tylko pożywka dla wszelakiej maści kombinatorów i złodziei.
Zwykła awaria prądu robi z Twojej karty bankowej tylko nic nie warty kawałek plastiku.
Ja dzisiaj nie dojechałem do pracy na czas, bo 20 minut była awaria prądu i nie mogłem otworzyć garażu. Oczywiście jest opcja otwarcia kluczem...ale office pracuje dopiero od ósmej, jaja, nie....?
0
@kingJAMES Jak to mówią - pożywiom, uwidim.
0
Komentarz usunięty
1
Jeśli ktoś ma już dość Mortalów Kombatów, Avengersów i tym podobnych badziewi polecam film "Gangster" z 1997 roku z L. Fishburnem w roli głównej. Data trąci myszką... ale bardzo mało teraz dobrych filmów a ten się obroni, nawet za kilkanaście lat.
Oglądałem go laaaaaaaata temu i dzisiaj chętnie do niego wróciłem.
5
Oj chłopcze, tylko wyjątkowemu zbiegowi okoliczności zawdzięczasz grę w I zespole. Z Twoją grą zgniłbyś w rezerwach.