1

@Ojciec5tkidzieci Nie ma obawy, tutaj bractwo polewa się piwem z gorąca, no i niektórzy już mają dobrze. Ja grzecznie, bo piwo 6-8 $.

7

Pozdrawiam całą La Ramblę z gorącego Austin.
Naszego meczu nie odpuszczę, na szczęście mam ESPN+ na telefonie.

2

Mieszkam w L.A. ale kibicuję Słońcom. Lakersi mogliby stworzyć repkę USA na jakąś imprezę, mają zawodników, którzy w swoim prime byli kozakami;
Rondo, Westbrook, Carmelo, James i Davies.

3

Faul Duranta nie odgwizdany i jeszcze kilka podobnych pomyłek sędziów odbierze wygraną Filadelfii:-(

0

@don'T.R.I.P.e Cierpliwości, pożegnamy tego pana z ryżą czupryną i Puig będzie dowodził ofensywą.

9

Najsłabszy na boisku Fati z notą 4, a Luuk z 3-ką?
Fatiemu chyba za podpis pod kontraktem. Dobrze Maciek pisał, że po tak długiej kontuzji Ansu wróci najwcześniej za pół roku, bo to co zagrał woła o pomstę do nieba.

0

@Rewolucja123 Wstrzymał bym się ze sprzedażą piłkarzy do czasu aż przyjdzie Xavi i powie na kim mu zależy. Może w poniedziałek już pożegnamy tego pierdołę, a nie trenera?

0

@BART97 Ja oglądam La Ligę (i wiele, wiele więcej) na ESPN+ za 66 $ (6.99 m-c) rocznie.

0

@Encore Wyróżnieni na czerwono zrobiliby przecier pomidorowy z "niebieskich":-)

0

@Vebrol Nie wiem, zauważ że kiedy Legia się otworzyła, to zaraz dostała dwie sztuki.
Trzeba szkolić młodzież, innego wyjścia nie ma.

3

Legia dostała najniższy wymiar kary, bo gdyby Napoli miało lepiej ustawione celowniki, mogłoby skończyć się pogromem.
Zamiast wydawać pieniądze na szrot z całej Europy chyba lepiej zająć się szkoleniem młodzieży i być może za kilka lat można byłoby zagrać z resztą klubów euoropejskich.

0

@SuperPatsonFCB wystarczy wejść w mój profil, żeby dowiedzieć się gdzie oglądam i nie, nie szpanuję hiszpańskim, znam tylko kilka słów:-)

3

Napoli - Legia
Oglądam na En Vivo, krótko streszczę;
obrona Częstochowy, strzały neapolitańczyków minimalnie niecelne lub w rękawicach bramkarza.
Legia miała 2 momenty i niewiele zabrakło do strzelenia bramki.
Jeśli Napoli strzeli, to kwestią pozostaje, ile jeszcze dołoży.

2

@Kgorecki2500 Sikorski, Sikorskim ale ta locha doskonale mogła by się odnaleźć w Compton i okolicach, sąsiadom nie przeszkadzały by jej tłuste włosy ujeżdżali by równo tę klaczkę pisowską:-)

2

@AmigoBlancos ...a co ma powiedzieć, że Koeman to burak trenerski?
Jemu pasuje taki "taktyk" w Barcelonie, którego wyjaśni już w niedzielę.

0

@ShinobiQWE Równie dobrze możemy już nie powąchać punktu i Dynamo w EL.

1

@deyna2018 Nie wiem czy to powikłanie... ale po drugiej dawce przybyło mi 5 cm na długości.
Rodzina, czyli żona zadowolona:-)

0

@norbi77 Baia nie wiele miał do gadania, bo Rebrow wchodził w naszą obronę, jak gorący nóż w masło.

7

@Mores "może się znowu wydarzyć już nigdy"
przeczytaj to jeszcze raz:-)

6

Przestrzegam niektórych hurra optymistów przed meczem z Dynamem.
Niektórych z Was nie było jeszcze na świecie kiedy Szewczenko z Rebrowem rozmontowali Barcelonę 4-ry do jaja.

0

@FC1899Barca Może doczekamy dnia, że ropa będzie potrzebna tylko do produkcji asfaltu. Wtedy kozojebcy znowu szałasy będą budować!!!

0

@Deeespacito Prześledź jego ostatnich 20 meczy, to co dostaje do siatki, to niemalże setki i może kilka z nich któryś z najlepszych by wyłapał.

3

@Deviler Ja tylko czekam na to, aż ktoś wreszcie zmasakruje tego irlandzkiego dupka w klatce...tylko tak porządnie, żeby już więcej do niej nie wszedł.

6

Depay mimo asysty i bramki to mecz do zapomnienia.

1

@Janiama 1:3 dzisiaj, stawiać domy:-)

0

@Rewolucja123 zwycięskim:-)

3

Kto by się spodziewał tak zachowawczego systemu?
Wygrać ten mecz będzie fajną sprawą...ale 1 pkt lub porażka też nas przybliży do zwolnienia tego beztalencia trenerskiego... a jest jeszcze Dynamo i Real przy pełnych trybunach.

2

Lepsi taktycy w tych gazetach od naszego "trenera", lol

1

@tomek8756 Aż by się chciało zaśpiewać ulubioną piosenkę pisiorów...tylko - no właśnie - będą wisieć pislamiści!!!

14

Ma szansę się wybronić...ale ma też szansę na 100 tysięcy białych chusteczek w końcówce z Realem.
Stawiam na chusteczki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?