kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Colon ...niedaleko, Costa Mesa
bez gangów, cisza i spokój
0
Wpół do czwartej po południu - Korona z limonką wjeżdża:-)
0
@arasz1819 Już w końcówce Lucho pisałem, że się wypalił. Każdy następny był tylko gorszy (wyjątkiem Setien, któremu nie dano szansy i szatnia go zjadła)...a już Twój ulubieniec - to niedojda i trzeba go pogonić, dopóki nie zrobi z tej kadry jeszcze większych przegrywów.
0
@AbelKabel Pewnie:-) Chyba sam w to nie wierzysz, lol
0
@Andi18 ...a co pokazał Lucho w Romie?
Xavi grając u Pepa już się uczył, nawet sam Guardiola to przyznał.
0
@Andi18 OK, liga słaba, to co powiedzieć o naszym "trenerze", który ma prawie samych reprezentantów i gra taką kaszanę?
0
@Andi18 Nie pokazał? Z pastuchów zrobił drużynę, która spuściłaby manto Barcy Koemana!
0
Czy Laporta pokaże wreszcie jaja i wykopie Koemana po najbliższych trzech porażkach (Valencia, Dynamo i Real)? Może "wspaniały" trener poda się do dymisji... ale to słaby taktyk:-)
Można będzie na spokojnie układać drużynę (Xavi - i dwu lub trzyletni projekt powrotu na szczyt) bo już o nic nie będziemy walczyć.
Smutne to ale to będzie potrzebne żeby wyjść z tego bagna.
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
1
Komentarz usunięty
1
W dupie mam fejsy i inne bzdury, mam La Ramblę!!! :-)
0
@Striker Zastanawiam się też nad zrobieniem kopii wszystkich programów i przeniesienia ich z dysku C na jakiś wolny hdd
0
@negreanu Dzięki, to już mam obczajone, mogę bez problemu instalować, mój procek pozwala i mam też TPM moduł otwarty:-)
0
Pytanie mam:
Czy po aktualizacji do Windows 11 będzie trzeba wgrywać aplikacje (np iTunes) i programy, które mam na 10-ce, czy tylko sam system się aktualizuje, a programy i aplikacje pozostają?
0
Wskakujecie jutro na Windows 11?
Pytanie mam:
Czy po aktualizacji do Win 11 będzie trzeba wgrywać aplikacje (np iTunes) i programy, które mam na 10-ce, czy tylko sam system się aktualizuje, a programy i aplikacje pozostają?
0
@LODOMIR Jak zawodnik po rocznej kontuzji.
2
@arasz1819 Daj sobie już chłopie na wstrzymanie, bo Ci pikawa jebnie jak jeszcze kilka porażek z rzędu zaliczy Barca tego (t)kumana. Można bronić trenera, któremu noga się powinie, kadra chce go zwolnić, ale tutaj mamy do czynienia z dyletantem, nie trenerem.
1
Na plaży w Huntington Beach trwa Air Show, nie wiem, czy usłyszę komentarz w czasie meczu, straszny huk a mieszkam kilka mil od HB.
0
Fajnie byłoby, gdyby siadło połączenie komórkowe na Wandzie dzisiaj...albo niech Schroeder wyłączy telefon:-)
2
@Rewolucja123 Dla mnie to jedyny pomocnik, który po złapaniu rytmu meczowego może pokierować grą Barcy...no, ale podobno trzech "trenerów" się na nim nie poznało.
Na Atleti trzeba wyjść 442 z Depayem i Cou z przodu, w pomocy Riki, Busi, Gavi i Nico.
Obronę mogą stworzyć Mingueza, Garcia, Araujo i Dest...a co? Jak się bawić, to po całości:-)
1
@kubix05 Ja pamiętam...nadawany był tylko 1 program Polskiego Radia.
Żeby dowiedzieć się coś o świecie trzeba było wydać "kilka" złotych i słuchać Wolnej Europy.
1
@Kgorecki2500 Przecież ta memeja nie ma pojęcia o niczym.
3
Komentarz usunięty
0
@Encore Szkopuł w tym, że do LE trzeba jeszcze awansować.
0
Gdyby ten nadęty do granic możliwości bufon miał odrobinę honoru, to jutro na biurku Laporty powinna leżeć prośba o dymisję. Tylko wie o tym, że już żaden klub się nie skusi na takiego "fahofca"... więc trzeba przytulić odprawę, żeby było na winko.
0
@busquets5 Ja to rozumiem, ale Schroeder publicznie nigdy nie zgnoił swojej kadry w przeciwieństwie do Ronalda.
Będę się nadal upierał, że w meczu z Levante to Koeman ustalił skład, w trakcie meczu zmiany zaordynował już Schroeder, bo nie wierzę, że rudy wpuściłby Puiga w 60 minucie i takim wyniku.
1
Jeśli nie ma kasy na wy...nie tego komedianta, którego wszystko uwiera (tylko nie własne ego), to może odesłać go na trybuny bez prawa głosu (coś na wzór klubu "kokosa") i niech drużynę prowadzi Schroeder?
Myślę, że nie byłoby gorzej, a może wręcz zajebiście. Przecież to widać, że chłopaki już mają dosyć poniewierania sobą i nie będą za tego kałduna umierać.
1
"Trener" myśli, że Pedri uratuje mu dupę? Chłopak zajechany i bez formy?