0

@panczo Wszystko dobrze z Tobą? Ja napisałem o Ążeju Spałacu a nie o prezydencie PiS-u.
Mogę jeszcze dodać - cytując Żulczyka, że to idiota.

0

Komentarz usunięty

1

@norbi77 Wulgaryzmy mi się cisną pod palce, nie chcę bana, bo skomentowałbym to dosadnie!
Pora tą czarną zarazę wyplenić z Polski!!!

14

Dzisiaj Sociedad wygrało w pełni zasłużenie. Zagrali bardzo ofiarnie i kompaktowo, każda odbita piłka była przejmowana przez nich, tak jakby zamienili się koszulkami z Barcą.
Jestem tylko ciekaw, jak potoczyłby się ten mesz bez szwindla ze spalonym Lewego.

0

Spokojnie ludzie, strzelimy dzisiaj jeszcze ze 3 bramki:-)

0

@Culer9002 To Białorusin... ale to dla Ciebie za trudne dp zrozumienia.
"Kim jest Crawly? Jak przekazał portal o2.pl, powołując się na białoruskie media Crawly'm jest Władysław Olejniczenko. Mężczyzna podobno mieszkał wcześniej w Ukrainie, ale pochodzi z Białorusi. Według doniesień dziennikarzy 23-latek twierdził jednak, że chciałby mieszkać w Moskwie i posługuje się językiem rosyjskim."

0

@tadzik447 ... każdy ma jakieś "kółko zainteresowań" :-)))

0

@pluszek Po pierwsze - parking, tak wcześnie jest szansa, że znajdziesz wolne miejsce, po drugie... koło południa ma być około 26 stopni w cieniu a szlak cały odkryty, po trzecie - wiek emerytalny ma swoje prawa, ale ma też ograniczenia:-)
Wyjeżdżam o piątej, trochę ponad godzinę jazdy i na szlak około 6:30.

0

@Peciak W przeciwieństwie do Tarczyńskiego, to jego angielski... może błyśnie tak, jak przy Kamali:-)))...zresztą o czym my tutaj piszemy:-)

0

@michal26 9 lat nic nie robił dla Polski w tym 4 lata z Trumpem za sterami, to teraz coś załatwi? Chyba tylko to, że pisowscy złodzieje znajdą tam schronienie!

3

@michal26 Toto myśli, że ta wizyta przybliży go do jakiejś fuchy po zakończeniu kadencji? Takich, jak on, to Trump stawia na baczność bez słowa:-)

4

Jutro skoro brzask wyruszam tutaj, ktoś ze mną? :-)
https://zapodaj.net/plik-Bu7oFC5Tkv

0

@Patriskos Nie czepiaj się, jest piękna, tylko niektóre drogi ucierpiały podczas zeszłorocznej powodzi.

3

@Sulimo Lecę w przyszłym roku na Alaskę, zrobię kilka fotek dla Ciebie "wulkanie':-)

2

@J4no Najwyraźniej masz kłopot z czytaniem ze zrozumieniem... @arasz1819 napisał swoje przemyślenia na temat kadencji Trumpa, napisz i Ty swoje oczekiwania, prognozy... a nie wchodzisz mu w słówka.

0

@arasz1819 Wybacz, wcale nie było moją intencją wszczynanie tutaj jakiejś wojny... zapytałeś, to odpisałem... zobaczymy za kilka lat, czy mieliśmy rację, czy jednak "Maciejami Wróżbitami" nie jesteśmy:-)))

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

5

@arasz1819 Jego wyborcy niczym się nie różnią od wyborców PiS-u i Konfederacji. Nie ważne co zrobi i tak będą mu przyklaskiwać... nie licząc tych, którzy są siłą gospodarki amerykańskiej, czyli średnio-zamożnych, bo ci najwięcej stracą na zapowiadanych zmianach, które obwieścił Trump wespół z Muskiem.
Biedota i tak nie odczuje cięć w zdrowie, bo i tak z tego nie korzysta (będą nadal umierać w ciszy), za to odczuje to klasa średnia... i tutaj zaczną się dymy - przewiduję jakieś 2 lata względnego spokoju, później już różowo nie będzie i zaczną się pretensje.
Nie do pogodzenia wydaje mi się również polityka Trumpa i Vance'a.
Vance - zagorzały (kiedyś) przeciwnik "pomarańcza" sprytnie wlazł mu w 4 litery, żeby zaistnieć na poważnie na scenie politycznej... ale gdy już stanie się bardziej rozpoznawalny, to nie wróżę im dwóm miesięcy, czy lat miodowych... cóż, okaże się w praniu:-)
Na arenie międzynarodowej Trump pójdzie za rączkę z Putinem. Dla niego Europa się nie liczy ( i tutaj Polska może być gamechangerem, bo gospodarka coraz silniejsza a z Tuskiem się liczą), mając w tle wojnę handlową z Chinami, zostaje jeszcze Bliski Wschód - tam bez rewelacji, Izrael może liczyć na niego, bo amerykańskie finanse trzymają w ręku ludzie żydowskiego pochodzenia.

3

@arasz1819 Ciekawie to napisałeś i w większości się z Tobą zgadzam.
Dla mnie te wybory, to były na zasadzie win-win. Wygrałaby Kamala, to byłbym spokojniejszy o rodzinę w Polsce, wygrał Trump (a co najważniejsze, obie izby są z większością Republikanów), jestem spokojniejszy o mój portfel... z którego w razie potrzeby pomocy rodzinie mogę skorzystać.
Dodam, że też nie pałam miłością do tego kłamcy i mizogina.

0

@Aragorn33 Dziadek szmalcownik, to wnusio musi jakoś się "zaznaczyć" w historii, jpdl, rzyg...

0

@Dari0G Cóż... nie dotarło

0

@Dari0G Rozmowa z Tobą, to jak kopanie piłką w ścianę, zawsze wróci... jeszcze huku narobi, zluzuj majteczki... i na Tik-Toka, tam Twój guru memcen pewnie coś nowego zapodał :-)

0

@Dari0G Rzygam już tymi docinkami. Dorośniesz, to się przekonasz, kto miał rację.

2

Jednak trafił balona, och ten Vini:-)))
https://www.facebook.com/reel/1744967709628231

0

@marcin62 Klaszczą mu... bo być może otworzy się nowy kierunek bez ekstradycji:-)))

1

@Who_you_mam Dzwonek kliknij, subskrypcja, to za mało:-)

2

@Sysia11 Mbappe ma (jeszcze) tylko szybkość, jego wykończenie (obecnie) woła o pomstę do nieba.
Vini ma szybkość i drybling... ale głowa nie dojeżdża, bo byle prowo i go nie ma.
Yamal... jeśli będzie nadal się rozwijał, to mam nadzieję, że przeskoczy Messiego:-)

0

Nie podejmował bym ryzyka. Dzisiaj zastąpił go Dominguez i zagrał o wiele pewniej, niż z Osasuną, może da radę.
Rozwiązaniem jest też przesunięcie Francuza na środek... ale kiedy on odpocznie... nie zapominajmy, że też Inigo przydałby się odpoczynek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?