2

Vini i Militao powinni kończyć I połówkę z co najmniej żółtymi kartkami... ale nie mają:-)

0

@Dertinho Ręka go już boli od tego bandażowania:-)

1

@paweldunajecfcb Biały Kruk z 1998 roku:-)

1

Szukając ostatnio streema ( u mnie niestety-stety nie ma dostępu do ViaPlay) z United trafiłem na coś takiego:
https://aesport.live/live/newcastle-united-liverpool-4290.html
stronka płatna... ale jest dostęp prawie do wszystkiego:-)

0

@arsenallondyn0 Gadot i Alba za nisko... nie wiem co robi Scarlett na 2-gim miejscu, dla mnie nawet pierwsza 50-tka to dla niej za wysoko... ale o gustach się nie dyskutuje:-)

13

@Kessie Pokrętło w nogach ma, bezkompromisowy w odbiorze, niezła wrzutka... ale to tylko w MLS (widziałem go tylko 3 razy na żywo) - tak szczerze, to nie wiem - oby mu się udało.
Niech się wdroży do "barcelońskiej" gry i za rok może wystrzeli:-)

2

@PatrychoO Bardzo chętnie, poproszę:-)

0

@msmsms Wiem, ale dobrze odpisał Ci @mkord

2

@mkord ... cóż, kiedyś rozrywką była książka, dzisiaj oglądanie jakiegoś takiego ..... , ech...

0

@P33ck Czysta magia a niektórzy śmią porównywać do Niego tego buca LBJ :-)))

0

Ale akcja Juve... i Vlahović na 1:0:-)

0

@takisobiektos Ja już pisałem o tym, że tam potrzebna jest rewolucja. Dzisiaj pewnie znowu walną Kozłów:-)

3

Dobry mecz Kawhi - 7/9 za trzy i Clippersi pokonują Wojowników pierwszy raz od roku 134 : 124 :-)

1

@mrboom Jeśli wykupisz NBA Pass, to masz prawie wszystkie mecze.
Ja oglądam sporo - Bally Sports (lokalna z meczami Clippersów i Lakersów), ABC, TNT, NBC i ESPN - wszystkie darmowe i prawie codziennie 2 mecze:-)

2

Hauser rzutem za 3 doprowadza do dogrywki w meczu Kozłów z Celtami.

3

@Medium U mnie dzisiaj zimno, jak cholera - tylko 14 :-( w nocy tyle samo było

16

U mnie już tak, jak w Polsce?
https://zapodaj.net/8505b33747c57.jpg.html

1

@AFA90 ... raz dziupla i w pniaczek:-)))

10

@QQL5 W lidze fajnie to wygląda, Europa to zweryfikuje - oby na plus:-)
Żeby nie było, nawet porażka nie skreśli Xaviego, jako trenera. Dopiero za rok ujrzymy (mam nadzieję) prawdziwą Barcę:-)

5

Ciekawe zdjęcie, łapcie na tapetę:
https://zapodaj.net/bce7f34bfb676.jpg.html

7

@Luciano99 Może zamiast tej wódy, którą tak kochacie w tej Twojej wulkanizacji, namówisz swoich pracowników na ten sklep:
https://zapodaj.net/0e9e7aed5c3b5.jpg.html
tutaj masz adres internetowy;
https://catalyst-cannabis.com/santa-ana-dispensary/santa-ana-menu/
Wesołego odlotu życzę:-)))

1

@MesQueUnClub_87 Masz rację, w Ameryce za taki "wyczyn" mógłby na glebie skończyć, tutaj pieszy jest święty.

5

Przed chwilką skończyłem i mogę z czystym sumieniem polecić thriller polityczny z udziałem B.Pullmana i naszego R. Więckiewicza - Ukryta gra - The Coldest Game [2019]

5

@zadafcb Pojeżdżę sobie po centrum L.A. - gwarantowane puste ulice:-)))

0

Poproszę o opinię o tym serialu (jeśli ktoś go oglądał) -Burmistrz Kingstown / Mayor of Kingstown - z góry dziękuję:-)

3

Miło by było, gdyby w najbliższych trzech meczach z Realem spuścić im konkretny ....dol :-)))

3

@Jacu327 6 Underground [2019], 21 Bridges (2019), 127 Hours (2011), The 355 (2022), 7500 (2019), Acts of Vengeance (2017), Ambulance (2022), American Hustle (2013), może któregoś z nich nie widziałeś:-)

4

Patrząc na skład Realu aż micha się cieszy, Carlo nic się nie nauczył... chyba że to tajny plan Pintusa, żeby wreszcie te treningi w maskach przyniosły jakiś skutek:-)

3

@DonMatteo901 Nie lubię tego buca, ale te młodziki mają jeszcze lata świetlne, żeby wejść na jego poziom.

0

@Kamilos84 Tego idiotę powinni zamknąć i klucze wrzucić do rowu mariańskiego!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?