kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Na ten moment najlepsza jedenastka. Siadamy bez marudzenia i oby fajny meczyk z awansem:-)
2
@Kessie Miałem być na jesieni, ale się nie udało, wiosną (późną) mam go do zaliczenia, no i w Vegas po drodze coś do stracenia lub zyskania:-)
0
@arsenallondyn0 Oczywiście Behawiorysta też zaliczony, po drodze Klangor (zacny serial) i moja namawia mnie na "Cień" - wg niej dobry:-)
5
Łyknąłem sobie I sezon polskiego serialu - Minuta ciszy - z Więckiewiczem w roli głównej, powiem wam - SZTOS !
1
@Wossi61FCB Zdarza się:-) Pozdrówki
2
@norbi77 Mimo wszystko duda, hahahaha
2
@Wossi61FCB Marzyć, ech... a ten się "rozmaŻył" :-)
5
Może chciałby wprowadzić w czyn swoje słowa o miłości do Barcy i granie w niej za darmo.
Sam w to nie wierzę:-)
0
Czego bym sobie życzył w najbliższych tygodniach... ano trzech przekonujących zwycięstw z Realem, żeby pokazać innym zespołom, że to są leszcze i można ich lać regularnie:-)
0
@El dominatore Bez przesady, napisz w których normalnych.
1
@Jano1708 https://ekino-tv.pl/movie/show/sekrety-zon-oligarchow-hd-secrets-of-the-oligarch-wives-2022-lektor/32857
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Właśnie skończyłem seans "Sekrety Żon Oligarchów - Secrets of the Oligarch Wives (2022)" - ...wa scyzoryk się w kieszeni otwiera!
Troszkę kulisów dojścia do władzy i rządów tego antychrysta ze wschodu.
4
@creativeopinion Mam nadzieję, że nikogo nie zwiedzie Twój nick, bo piszesz takie bzdury, że głowa mała - muniakowy dzieciaku.
Zabieraj się z tej strony na notatnik i tam czaruj hala dzieciaków!
5
@Pawel13sz Może go Pawlak z Kargulem pomalowali:-)
2
@AlexDark00 ... a czego oczekujesz, czerwonego dywanu, bo przyleciało panisko z Polski, pan Alex???
3
@Vernon_Roche W jaką k...wa korupcję, wskaż mi choć jeden mecz na przestrzeni lat, w którym sędziowie nam wygrali mecz!!!
3
@DonMatteo901 Zainteresowani muszą liczyć się z wydatkiem półtora miliona papieru:-)
12
Zaliczyłem dzisiaj "mały" spacerek i podzielę się z Wami widokiem, zwróćcie uwagę na soczystą zieleń tam, gdzie zawsze jest szaro i buro:
https://zapodaj.net/328f0b6580e39.jpg.html
https://zapodaj.net/adc0ed914ab1a.jpg.html
https://zapodaj.net/5673ac063f8f9.jpg.html
https://zapodaj.net/f31b772a3a26f.jpg.html
Śnieg w górach niestety z kilkudziesięciu kilometrów:-(
1
@Toretto Frenkie, Busi, Kessie i Torre... Xavi zaskoczy trenera MU:-)
3
Mnie zastanawia zjazd Kounde - zrobił się taki powolny i elektryczny, może to po prostu z braku rotacji?
Na MU wystawiłbym na prawej Roberto... albo Balde a Jules niech odpocznie, bo będzie nam jeszcze potrzebny, oby ze zwyżką formy:-)
1
@BARCA1899Messi Też przekopałem i nie widzę takiej możliwości:-(
2
Wszyscy tak płaczą o tego Torre ... przecież "pokazał" się w PK. Przyjdzie i czas na niego, cierpliwości.
1
Oby nie ... ale spodziewam się ciężkiego meczu z grą przerywaną faulami co chwilkę, grą na czas i pełną zaczepek słownych... oby tylko wybić naszych z uderzenia:-(
Może sędzia to jakoś ogarnie.
3
Sami "trenerzy" na La Rambli, @Moderacja powinna na czas meczu zawieszać działanie strony i byłby spokój z taką dziecinadą:-)
5
@marcin62 Konfederacja - mądrzy inaczej:-)))
1
@takisobiektos Już od długiego czasu średnio interesują mnie mecze gwiazd ... na ale to, co wczoraj wyprawiał McClung, to poezja:-)
W mojej pamięci zawsze pozostanie pojedynek Wilkinsa z Jordanem i mecze Wschód - Zachód, nie te popierdółki teraźniejsze:-)
0
@BartqRKO Finałowy rzut - NIESAMOWITY - coś pięknego!!!
3
Niesamowity rekord R. Cruuser'a w pchnięciu kulą... ależ chłop ma "pary" :
https://x.com/massbets/status/1627035496257056769
3
Nie wróżę długiej kariery Viniemu, zapewne kiedyś znajdzie się taki, który może mu ją wydatnie skrócić przy jego stylu grania.