2

Na ten moment najlepsza jedenastka. Siadamy bez marudzenia i oby fajny meczyk z awansem:-)

2

@Kessie Miałem być na jesieni, ale się nie udało, wiosną (późną) mam go do zaliczenia, no i w Vegas po drodze coś do stracenia lub zyskania:-)

0

@arsenallondyn0 Oczywiście Behawiorysta też zaliczony, po drodze Klangor (zacny serial) i moja namawia mnie na "Cień" - wg niej dobry:-)

5

Łyknąłem sobie I sezon polskiego serialu - Minuta ciszy - z Więckiewiczem w roli głównej, powiem wam - SZTOS !

1

@Wossi61FCB Zdarza się:-) Pozdrówki

2

@norbi77 Mimo wszystko duda, hahahaha

2

@Wossi61FCB Marzyć, ech... a ten się "rozmaŻył" :-)

5

Może chciałby wprowadzić w czyn swoje słowa o miłości do Barcy i granie w niej za darmo.
Sam w to nie wierzę:-)

0

Czego bym sobie życzył w najbliższych tygodniach... ano trzech przekonujących zwycięstw z Realem, żeby pokazać innym zespołom, że to są leszcze i można ich lać regularnie:-)

0

@El dominatore Bez przesady, napisz w których normalnych.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Właśnie skończyłem seans "Sekrety Żon Oligarchów - Secrets of the Oligarch Wives (2022)" - ...wa scyzoryk się w kieszeni otwiera!
Troszkę kulisów dojścia do władzy i rządów tego antychrysta ze wschodu.

4

@creativeopinion Mam nadzieję, że nikogo nie zwiedzie Twój nick, bo piszesz takie bzdury, że głowa mała - muniakowy dzieciaku.
Zabieraj się z tej strony na notatnik i tam czaruj hala dzieciaków!

5

@Pawel13sz Może go Pawlak z Kargulem pomalowali:-)

2

@AlexDark00 ... a czego oczekujesz, czerwonego dywanu, bo przyleciało panisko z Polski, pan Alex???

3

@Vernon_Roche W jaką k...wa korupcję, wskaż mi choć jeden mecz na przestrzeni lat, w którym sędziowie nam wygrali mecz!!!

3

@DonMatteo901 Zainteresowani muszą liczyć się z wydatkiem półtora miliona papieru:-)

12

Zaliczyłem dzisiaj "mały" spacerek i podzielę się z Wami widokiem, zwróćcie uwagę na soczystą zieleń tam, gdzie zawsze jest szaro i buro:
https://zapodaj.net/328f0b6580e39.jpg.html
https://zapodaj.net/adc0ed914ab1a.jpg.html
https://zapodaj.net/5673ac063f8f9.jpg.html
https://zapodaj.net/f31b772a3a26f.jpg.html
Śnieg w górach niestety z kilkudziesięciu kilometrów:-(

1

@Toretto Frenkie, Busi, Kessie i Torre... Xavi zaskoczy trenera MU:-)

3

Mnie zastanawia zjazd Kounde - zrobił się taki powolny i elektryczny, może to po prostu z braku rotacji?
Na MU wystawiłbym na prawej Roberto... albo Balde a Jules niech odpocznie, bo będzie nam jeszcze potrzebny, oby ze zwyżką formy:-)

1

@BARCA1899Messi Też przekopałem i nie widzę takiej możliwości:-(

2

Wszyscy tak płaczą o tego Torre ... przecież "pokazał" się w PK. Przyjdzie i czas na niego, cierpliwości.

1

Oby nie ... ale spodziewam się ciężkiego meczu z grą przerywaną faulami co chwilkę, grą na czas i pełną zaczepek słownych... oby tylko wybić naszych z uderzenia:-(
Może sędzia to jakoś ogarnie.

3

Sami "trenerzy" na La Rambli, @Moderacja powinna na czas meczu zawieszać działanie strony i byłby spokój z taką dziecinadą:-)

5

@marcin62 Konfederacja - mądrzy inaczej:-)))

1

@takisobiektos Już od długiego czasu średnio interesują mnie mecze gwiazd ... na ale to, co wczoraj wyprawiał McClung, to poezja:-)
W mojej pamięci zawsze pozostanie pojedynek Wilkinsa z Jordanem i mecze Wschód - Zachód, nie te popierdółki teraźniejsze:-)

0

@BartqRKO Finałowy rzut - NIESAMOWITY - coś pięknego!!!

3

Niesamowity rekord R. Cruuser'a w pchnięciu kulą... ależ chłop ma "pary" :
https://x.com/massbets/status/1627035496257056769

3

Nie wróżę długiej kariery Viniemu, zapewne kiedyś znajdzie się taki, który może mu ją wydatnie skrócić przy jego stylu grania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?