lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pedri16Future
Jakimi emocjami? Stary jest tu już 2 lata a zespół gra coraz gorzej. Tak emocje bo nie gramy zasadniczo nic od roku. Liga wygrana po mękach a w Europie kompromitacja. Ja się obawiam ze on nawet z takiej grupy nie wyjdzie. Kiedy ty przejrzysz na oczy? A dostępny flick
1
@Death_voice
Dokładnie zero taktyki mechanizmów zasadniczo to nic nie ma. Są piłkarze z dużymi umiejętnościami ale zespołu nie ma.
0
@Rewolucja123
Koles ty jesteś tak żenujący i masz tak słaba wiedzę piłkarska ze to aż żal. I co z tego ze dostal na koniec okienka. Ale ma tych piłkarzy. Ma 16 równorzędnych piłkarzy klasy bardzo dobrej. Plus do tego mlody Fermin.
A nie potrafi grac pilki z Szachtarem gdzie oni nie mają kadry bo jest wojna.
Człowieku o czym ty piszesz. Z taką kadra dobry trener rozbił by ten Szachtar 2-0 lub 3-0 i spokojnie pojechał by do domu.
Masz gowno wiedzę i prawie każdy ci to mowi a masz się za niewiadomo kogo.
Czlowieku to jest marny Szachtar i mega słaba grupa a wcześniej ledwo co z Porto wygrali po rownie żenujący grze. To jest gra niegodna Barcelony
0
Jest tu jeszcze ktos kto broni Xaviego. Ma taka kadrę ze taka gra to zenada. Rozumiem przegrywać ale jak się atakuje odda groźne strzały sytacje 100 ale nie wejdzie. A tu nie ma nic.
Romeu bez de jong to się do ekstraklasy nadaje.
Kur... grupa tak zenujaca ze jak Xavi odpadnie to będą jaja
0
@Rewolucja123
Poczekaj na ten sezon. A nie sorki w zeszłym roku graliśmy piekny futbol 1-0 w lidze. A w Europie wręcz kompromitacja z Bayernem i nie wyjscie z Grupy. Jaki on ma bilans z Bayernem 0-0-3 i 0-8 w bramkach?:) zenada
A grac z taką ekipa taki gowno futbol to sam powinien podać się do dymisji. Przeciez tego się oglądać nie da.
0
@EkspertzOrlikq
Dokljest się czym chwalić. Boze nawet jak wygraja to z taką kadra taka gra z Szachtarem to wstyd i żenada
0
@Rewolucja123
W grupie śmiechu. Do następnego meczu lider. A gra zespołu to wręcz kompromitacja
3
@Rewolucja123
Masz swojego mega trenera
0
@Rewolucja123
dzięki, mimo wszystko dramat, ciężko o piłki do przodu skoro nie ma nikogo z przodu
0
@Rewolucja123
to nie fejk? i to z meczu z Realem Madryt?
przecież to groteska to do kogo mają pomocnicy niby podawać?
1
@tristan87
mnie ciekawi co to za badziewny samochód?
wcześniej myślałem że to KIA Soul jakoś tak ale ten znaczek widać nie KIA teraz
0
@Kgorecki2500
oki
każdy ma inne poczucie humoru ale życzenie źle klubowi powiązanemu tak mocno z Barceloną jak Ajax i grajacemu ogólnie tak ładny futbol jak Ajax, nie mówię o obecnej formie tylko ogólnie wydaje mi się trochę dziwne i nie pasujące do kibica ofensywnego futbolu ale oki, widocznie jesteś dziwny
0
@HighestInTheRoom
Rulli, Hato, Van den boomen, Kenneth taylor - to są też warci piłkarze, powalczyć o TOP4 Xd, widzę niezły znafca:) ligi holenderskiej się znalazł, a kto ma lepsze składy w lidze holendrskiej obecnie? PSV może lepszy, Feyenoord porównywalny i tyle
a w kadrze Ajaxu są jeszcze tacy piłkarze jak Borna Sosa czy Mikautadze, co może nie grają ale to też etatowi reprezentacji swoich krajów
wprowadzany jest młody Vos
błędem było na pewno postawienie na Steijnsa gdy była opcja z Boschem i nie ściągnięcie Noa Lang z powrotem
brakuje na ten moment bocznych obrońców (choć teoretycznie są Sosa i Gaston Avila - ale na razie muszą coś udowodnić) i środkowego pomocnika ofensywnego, chyba że Akpom będzie tan grał
1
AFC Ajax:)
drugie zwycięstwo z rządu, gra jeszcze pozostawia sporo do życzenia ale oby utrzymali zwycięską ścieżkę
co za wejście Akpom, może kolejny mecz od 1 minuty?
ciekaw jestem tego Mikautadze bo wydaje się przed przyjściem że to niezły zawodnik a jednak chyba przeceniony
z nowych tak na prawdę chyba tylko Gaaei, van den boomen, Akpom i Sutalo zaistnieją na dłużej
no cóż oby to był początek powrotu na szczyt:)
0
@Fake69
też mam takie wrażenie jakby żadne schematy nie były wyćwiczone a to już w sumie kupa czasu
0
Xavi
jest na głównej artykuł ale może i tu kilka osób będzie chciało podzielić się opinią? Jak oceniacie trenera dotychczas?
ja w skali szkolnej 3+ lub 4-/6 - wynik w miarę są, przynajmniej w poprzednim sezonie, ale gra od pewnego momentu nie widać kompletnie poprawy a nawet stagnację, najlepszy jego okres to chyba zaraz po objęciu zespołu gdzie oprócz wyników była też piękna gra, ale od dłuższego czasu nie wiadomo jaki zespół ten mecz rozegra czy dosyć dobry jak z Realem czy wręcz kompromitujący pod względem stylu jak z Sociedad, czy choćby druga połowa z Porto, a umówmy się nie są to to zespoły z tych mega najlepszych
brakuje mi schematów w grze, nawet takich akcji jak ostatnio widać bylo w klasyku BVB-BM klepka i szybkie zagranie na wolną przestrzeń w pomocy, a przede wszystkim mając takich piłkarzy oczekiwałbym większej stabilności w pomocy i obronie
piłkarzy dostał jak na warunki finansowe bardzo dobrych
no cóż ten sezon to trochę będzie weryfikacja po walka o mistrza i conajmniej 1/4 LM to powinien być obowiązek i do tego może jakiś puchar Hiszpanii lub superkubek
trochę zaczyna przypominać mi to czasy Valverde, gdzie oprócz wyników w lidze wielu meczów ciężko było oglądać
no cóż ja mu kibicuje, ale niestety odnoszę od dłuższego czasu wrażenie że to nie ta para kaloszy niestety
0
@kiper09
cancelo i felix odpoczynek zdecydowanie
gundo 45 minut potem ławka, a jak wróci de jong to częściej będzie odpoczywał
0
@lucca87
Widze sami miłośnicy tu 4-4-2 nudnego futbolu i grania na 1-0 a potem europierdzielu w Europie.
Barcelona nigdy nie potrafiła grac w takim systemie.
Może wychowałem się w innych czasach ale oczekuje futbolu ofensywnego i pięknego a nie meczy buły której nie ds się oglądać.
0
Nasza najlepsza na ten moment jedenaastka
Ter Stegen
Cancelo Kounde Araujo Balde
Pedri- Gundogan de jong
Raphinha Lewy Felix
Dobry trener i to by śmigało i Gavi jako tzw. 12 zawodnik:)
0
Wiele herezji słyszałem ale propozycja grania Cancelo na skrzydle gdzie mamy tam Raphinha najlepszego u nas g+a na minuty w tym sezonie i Yamala to wyższy poziom odklejenia jednego z użytkowników tu:) powiedziałbym tzw. Mądre inaczej zarządzanie kadra:)
2
Na Szachtar fajnie chyba byłoby dać odpocząć eksploatowanym ostatnio cancelo i Felix.
Może ter stegen
Kounde Araujo Christensen Balde
Gavi Gundogan Fermin
Raphinha Ferran Yamal
Jak wrócisz de jong to i gundogan powinien odpocząć. Pedri oby tym razem wiecej i 45 minut zagrał:)
0
@Rewolucja123
Czyli recepta jak grac Głowno futbol mieć 2 prawoskrzydłowych aby grac tam Cancelo xD
Poziom zarządzania kadra level expert xD
1
@arasz1819
No nie mając taka kadrę i grac kaszane to jednak wina Xaviego
0
@Rewolucja123
Przestan pierdzielisz z tym pivotem bo ma gundogan ma de jong i romeu na własne życzenie. Czyli ma piłkarzy co potrafią się ustawić przytrzymać piłkę i nia odpowiednio operować.
Jego rola jest tak ustawić piłkarzy by to działało i były schematy trójkąty powtarzalnosc.
Mówisz o błędach a nie potrafi ich wyeliminować to chyba slabo o nim świadczy.
Zrezta skoro opierał grę na 35 letnim Busim to ja gratuluję myślenia o przyszłości. Była kasa rok temu to trzeba było kupić pilota a nie przewalać kasy.
Zresztą wyjmij z np. City Rodri i gwarantuję Ci ze Guardiola by coś wymyślił i by to funkcjonowało. To wlasrozni trenerów wybitnych i dobrych od przeciętnych. A Xavi na ten moment nic nie wychodzi ponad przeciętność a kadrę na bardzo mocno. Tak na prawdę nic nie wiadomo po tym zespole czego się spodziewać a gra momentami wyglada fatalnie i jeden wielki chaos tak jak na początku wczorajszego spotkania.
Zobacz jak trener Interu poukladal zespół a kadry wcale nie ma lepszej. Zobacz jaka orace robi Xabi Alonso.
Kibicuje Xaviemu ake om dłużej trenuje tym bardziej widać że pomysłu tu nie na żadnego. I tego jego narzekania na intensywność. To niech kur...coś z tym zrobi od tego jest trenerem
0
@Rewolucja123
Nie masz kompletnie racji stary. Trzymasz się tego Xaviego a to jak widać jeszcze nie ta para kapeluszy. W zeszłym sezonie mial Busi i tez to wyglądało słabo. Wydał tyle kasy na Raphinha itp to trzeba było przeznaczyć te kasę na pivota.
Nie możesz uzależniać gry zespołu od jednego piłkarza bo to wręcz śmieszne kontuzja i fo w dup..jestes?
No koles nie bądź śmieszny bo coraz bardziej skabe sa te twoje analizy. Xavi ma kadrę nieporównywalnie lepsza niż w zeszłym sezonie a gra od 2 lat się nie poprawia.
Czego on ich nauczył przez te 2 lata? Jakie schematy jaki rozwoj zespołu.
Gra wygląda jak losowanie bo nie wiadomo czy zagrają dobrze czy źle. Tak na prawdę nie ma żadnej stabilizacji bo nie wiadomo czy zagrają tak jak tydzień temu czy tak jak wczoraj
Żegnam
2
@Rewolucja123
I co podoba Ci się styl Xaviego? Nadal bronisz naszego mega trenera. Bo jak dla mniemajac taki sklad i grac często taka ksszane bedac trenerem juz 2 lata to mega slabe.
Przeciez on kadrę ma na prawdę mega mocna a nie potrafi zdominować Sociedad. Jak na obecne możliwości finansowe kadrę zrobili mu jedna z najlepszych na świecie a gra jest taka jak na Barcelona nie przystała. Przeciez to nie duzo lepszy styl jiz za Valverde a nie taka Barcelona chyba każdy z nas pokochał.
Barcelona chyba każdy kocha za styl gry tez a teraz to ruletka co drugi mecz słaby co drugi w miarę dobry. Stylu schematów zero. Po 2 latach pracy.
0
@Cwaniak4
Przeciętny to ty jestes
0
@DonCarletto
tylko tu nie ma za bardzo co krytykować oprócz wyniku
strzelili 2 razy w słupek i co im powiesz? strzelaj lepiej?
strzał Bellingham - no nie da się zablokować wszystkich strzałów z ilu to było 25-30 metrów, mimo iż to wielki piłkarz to można powiedzieć strzał życia i bodajże christensen do niego doskoczył ale piłka uderzona tak idealnie że odchodziła od niego
jedynie za brak krycia przy drugim golu można ich krytykować bo był rykoszet ale nie można zostawiać go samego w polu karnym
0
@Messibestplayerintheworld
no nie
po takim meczu sportowa złość i gorycz jak najbardziej OK, wytknięcie kilku błędów OK, ale powinno być też pozytywne przesłanie i patrzenie do przodu tak jak tu było
Real jeszcze będzie tracił punkty, tak jak w zeszłym sezonie
bilans 7-3-1 i 3-0-0 w LM to dobre bilanse, teraz musi jednak przyjść seria wygranych, najcięższy mecz już w sobotę
0
@kuz
i tak i nie. po takim meczu ciężko krytykować zespół bo zagrali na prawdę dobrze i zasługiwali na wygraną, jedynie co można mieć pretensje że Bellingham pomimo paitball był nie kryty
mecze z Mallorca, Granada - tam się należała krytyka zespołu
co więcej uważam że jeśli będziemy tak grali jak w klasyku to będziemy mieli tytuł
wkurzenie sportowe po takim meczu tak, ale trzeba się skupić aby wygrac wszystko do końca tego roku i wtedy się zobaczy co to da i co zmienić na drugą połowę roku