0

@Mow_mi_Douglas
też ale bardziej chodzi tu o brak dobrego dyrektora sportowego i trenerów słabych

wszystko zaczęło się rozwalać od odejścia Overmarsa, kadrę sprzedali i wydali mnóstwo kasy na nowych

a kadrę zawsze sprzedawali ale potrafili wyszukiwać nowe perełki, teraz tego zabraklo

0

@adi7adi8
jasne ze da masz już tolerancje 10 cm a jak przekroczysz to trudno

0

AJAX

Wreszcie zwolniono Steijnsa.

Tymczasowym trenerem do końca sezonu ma zostać John Van't Ship.

Co ciekawe trenował on kiedyś Ajax i miał 100% zwycięstw:) ale ta kto był tylko jeden mecz:) a tak już na poważnie kolejny trener bez większych osiągnieć, no cóż mam spore obawy znów, ale oby mnie zaskoczył, gorszym niż Steijns chyba się nie da być i przynajmniej grał w Ajaxie kupę lat

najbliższy mecz z brighton i PSV poprowadzi raczej Maduro

oby przyszły normalne czasy bo to się dziej teraz to dramat, a szkoda bo taki Tadić pewnie by zakończył karierę tu

2

@Gufo
żenująca wypowiedź żenującego dziennikarza

może zapomniał dodać analiz ArchivoVAR czy jakoś tak co wyliczyło że gdyby sędziwie nie popełnili błędów Real miałby chyba 2punkty mniej a Barcelona 2 punkty więcej
no i oczywiście el classico wyznacznikiem bo nie ma Pedri, de jong, lewy, raphinha, kounde to wygodnie:)

i zapomniał chyba że poprzedzanie jesienne el classico też niczego nie rozstrzygnęło

5

ależ mamy super służby medyczne

dziś poranny trening i znów nikt z kontuzjowanych się nie pojawił
a niby Lewy Raphinha i Pedri tak blisko byli powrotu

żenada, mam wrażenie że u nas zawsze się to przeciąga i albo kłamią za pierwszym razem albo bardzo słabo diagnozują i leczą

0

@Rewolucja123
To ja ci powiem jedno słowo powtarzalność. Co z tego że początek zeszłego sezonu był spoko jak ostatecznie im dalej w las tym się bardziej męczyli. Na początku to zadziałało to ale im dalej w las tym gorzej, chyba że podniecają cię mecze z Bayernem przegrane pomimo niezłej gry. Wiesz ja po latach zapamiętam jak i inni tylko wynik, albo żenująco słabe mecze z Interem. Sędzia owszem w tych meczach nas przekręcił też.
I gdzie te mnóstwo bramek z zeszłego sezonu gdzie było potem męczenie były wynikami 1-0.
A kadra na ten sezon może i wąska ale na pewno wreszcie jest ławka: Inigo, Christensen, Gavi, Romeu, Fermin, Torres, Yamal.
Czyli 4 na prawdę dobrych zmienników + młody talent Yamal, obiecujący Fermin i zadanowiec Romeu. Oczywiście są jeszcze zapchajdziury jak Alonso i Roberto.
Daje to łącznie 11 podstawy + Inigo, Christensen, Gavi, torres, Yamal czyli 16 zawodników w miarę wyrównanych. Doliczając Romeu, ale tylko jak jest koło niego De jong to 17. To jest już fajna kadra na prawdę, może nie szeroka, ale w przypadku 2-3 kontuzji nie ma spadku jakości. Do tego zimą przychodzi Vitor Roque.
Problem jest obecnie taki że kontuzji kluczowych graczy jest aż 5- Kounde, Pedri, de jong, raphinha, lewy. To raczej dosyć dużo na raz. Wyjmij z Realu Rudgier, touchemeni, bellingham, vinicius, Rogdyrgo i zobaczymy co będą grali na przestrzeni kilku meczy.

Kadrę mamy w tym orku na prawdę fajną, wiadomo że może za Romeu przydałby się ktoś lepszy i lepsi zmiennicy na boki obrony ale nie ma co narzekać Xavi. I kadra na pewno ma wreszcie dobre profile pod 4-3-3 czyli taki system jak Barcelona stosuje od lat.
Przetrwać 2-3 najblizsze mecze i większosć kontuzjownaych już wróci na pewno na mecz z Sociedad czyli Lewy, Raphinha, de jong. Pedri tu nie wiadomo jak w końcu z nim.

A ty jak zwykle o tych swoich profilach i skrzydlowych, tylko oświece cię że ostatnią LM wygrało CIty z Silvą i Grealish na skrzydłach i grało w finale z Interem grającym bez skrzydeł a z whadłowymi. Można oczwyiscie że można to tylko kwestia trenera.
Dla Xaviego ten rok jest kluczowy, bo LM to musi być minimum 1/4 i walka o mistrza Hiszpanii z taką kadrą.

0

@Rewolucja123
Grajac 4 pomocników graliśmy denny nudny futbol i wcale nie masa strzelonych goli nie przekłamuje proszę rzeczywistości. Nie mamy pomocników do gry 4 w środku i tyle skoncz ten temat. A kadra może waska ale wreszcie jest jakość i odpowiednie profile. Tutaj nie ma wymówek. Xavi musi z ta ksdracos osiągnąć w tym roku i w Europie tez się pokazać. A 4-3-3 to jedyna wlasciwa formacja

0

@Rewolucja123
Ale jak ty chcesz grac 4 pomocnikami i 2 skrzydłowymi? Bez 9?:) żeby grac 4 pomocnikami to musielibyśmy mieć 6 równorzędnych pomocników i 2 młodych a tego nie mamy. 4-3-3 czyli naturalny system Barcelony od lat to najleosze rozwiązanie:)

2

@bart_azz
bez przesady trzeba zdobyć 3 pkt pewnie i umocnić się na prowadzeniu
Gavi z przymusu odpocznie za kartkę, ale reszta powinna wyjść w miarę z 1 składu, za chwilę wrócą Raphinha, Lewy, Pedri de jong i wtedy będą rotacje - kwestia pewnie 2 tygodni i będzie oki

2

@barcelonaLM
serio tak powiedział?

jeśli tak to tak żenujące że aż żal słuchać

1

@kuz
Oriol bez De Jonga gra słabo

oby zagrał Fermin za niego, Yamal zalezy jak Rahinha będzie zdrów to wołałbym Brazylijczyka od poczatku

0

@Zoker
śmieszne że ostatnie zdanie idealnie pasuje pod Ciebie

mam pytanie po co Ty w ogóle piszesz pod moimi postami? zasadniczo i tak Twoje posty nic nie wnoszą, nie rób tego więcej i będzie więcej spokoju

żegnam

0

@Zoker
no nie, na ten moment celem to powinno być jak najszybsze zbliżenie się do lidera, teoretycznie 16 pkt to kosmos, ale 2 mecze pomiędzy drużynami zostały wiec 10 jest realne i tak powinni sobie myśleć i trener i piłkarze, a potem wywieranie presji

celem Ajaxu to nigdy nie była walka o puchary, widzę o holenderskiej piłce nie masz pojęcia

0

@Zoker
a czy celem Ajaxu jest walka o puchary?
nawet jak wygrają 2 mecze to do 4 Twente będą tracili 11 punktów a do PSV 16 punktów po 9 kolejkach przecież to katastrofa

na pewno kadra na walkę o mistrza Holandii to jest ciągle

0

AJAX

Ileż jeszcze można czekać na zwolnienie Steijnsa

to chyba najgorszy trener w historii, Heitinga w zeszłym roku się nie popisał, ale przynajmniej słabeuszych lał

Ajax w niedzielę przegrał z ostatnią drużyną w tabeli i UWGA jest 17 w tabeli, przecież to dramat

w lidze holenderskiej w 7 meczach stracił 16 bramek, to normalnie już człowiek śmieje się przez łzy, ostatnie 8 meczów to bilans 0-3-5

DRAMAT

a w tym tygodniu mecze z Brighton i PSV,
Steijns powinien wylecieć w trybie natychmiastowym

i jeszcze ma piłkarzy jak Mikautadze, Avila - z których nie wiadomo czemu tak mało korzysta


0

@siataryj10
dzięki, o kurde rzeczywiście, zapomniałem, więc może Christensena wypróbować w pomocy, bo Romeu ostatnio słaba forma strasznie

0

@FCB24
no nie wiem czy KIm i de ligt są lepsi, to ten sam poziom

ale Enzo to jeden z najlepszych DPŚ na świecie, de paul - te jeden z lepszych ŚP, lataruo martiznez - jedna z najlepszych 9 na świecie, julian alvarez, messi tu juz w ogóle nie trzeba nic mówić

Argentyna ma obecnie jedna z najlepszych kard na świecie obok Francji, Portugalii, Anglii, Brazylii i ciężko temu zaprzeczyć

0

@AxelF
co to znaczy do Agacie?

koleś może poczytaj moje wpisy o wypadku a potem pisz o hipokryzji
koleś z BMW powinien dostać najwyższy wymiar kary - kar śmierci, a nie jakieś śmieszne 8 czy 12 lat co mu grozi, w Polsce prawo pod tym kontem to żart a taka męda społeczna nie powinna nigdy wyjść na wolność

1

ciekaw jestem czy Raphina wróci na Szachtar? a Lewy na Real?
Jakieś nowe info może było? bo o Pedrim już niestety słuchy że nie wiadomo

De jong chyba zaraz po Realu ma wrócić Sociedad?

oby szybko chociaż ta trójka wróciła Raphinha, Lewy i De Jong i będzie już dobrze:)

1

@fc20barca
czemu niby szczęście? mieliśmy lepsze okazje niż Bilbao

2

ORIOL

O ile w parze z De Jongiem wygląda dobrze, o tyle widać że jak Holender jest kontuzjowany to Romeu nie nadaje się na pierwszy skład, zadanowiec ok z Holendrem u boku też da radę ale sam niestety nie dojeżdza

Gavi- Gundogan- Fermin Lopez na taką pomoc liczę w środę na LM:)

0

@okiemtypera_lucaxx95
Takie typy to ja lubie:) po zwycięstwo. Vamos Barcelono:)

0

@katalonczyk987
To tylko hydraulik. 5-7 sadze ze max

2

@Domin7777
Nie okradziony brak karnego kończę dyskusje bialy rycerzu

1

Super Śląsk:) jechać z tym żałosnym klubem ze stolicy:)

0

@Barca1922
mam dokładnie takie samo zdanie, nic takiego czynu nie usprawiedliwia, żadne guze mózgu, głosy w głowie itp. pierdoły

nie chciałbym też aby taki zwyrodnialec spokojnie nawet do końca życia był w więzieniu a tym bardziej w zakładzie psychiatrycznym

powinna być surowa kara śmierci ale w bólu dla takiej osoby

a ludzie tu się zastanawiają co było przyczyną i próbują zrozumieć

a efekt jest ten sam nie żyje Bogu winne kur..dziecko, tu nie powinno być żadnego usprawiedliwienia, żadnego badania, tylko bolesna kara dla takiego zwyrodnialca

0

@FCB24
od romero, enzo fernandez, de paul czy latauro martinez albo julian alvarez

oj koleś piszesz straszne brednie

2

@Barca1922
Dokładnie w punkt ten co nie ma dziecka nic nie wie o miłości

0

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?