0

@KacperVEB
Na jakiej podstawie tak twierdzisz

0

@KacperVEB
Na ten moment każdy ma szanse czyli 16 zespołów.
Ale wg mnie lepszymi zespołami są City, Arsenal, Inter.
Podobny poziom Bayern i PSG.

0

@Khajio
ławka: inigo, alex garcia, gundogan, fermin, ferran, vitor roque - to już masz 6 powaznych

0

@takisobiektos
no i? a widzisz kogo sprzedajemy - de jong, raphinha, kounde - na kazdego z nich są chetni = $

0

@Rhaan
po pierwsze Alex Garcia jako rezerwowy tak
po drugie Kimmnich może grać samodzielnie jako DPŚ
po trzecie prawe skrzydło Yamal, Ferran
lewe Leao, Ferran
atak Lewy, Vitor Roque

po4 - a ilu chcesz obrońców środkowych 4 nie wystarczy , bocznych tak samo 3 wystarczy

na koniec - Raphinha (60-70), de jong (100), kounde (50) - to masz jakies 210-220 już a do tego fati, lenglet, dest, romeu, pablo torre

Kimmnich - 50-60 (rok kontraktu)
Leao 110-125
Garcia 20-25

0

@JimMorrisonFCB
21 piłakrzy:) powinno być 22 - po 2 na pozycję, ale te braki można by uzupełniać w razie W zespołem rezerw

ale tak przynajmniej kadra byłaby z DPŚ i skrzydłowy bardzo dobrym

0

@TR3YWAY
raczej nie byloby nas już stać na nikogo kupując Kimmnich i Leao oraz Alex Garcia do rotacji

na tym skrzydle mógłby też grać Ferran raz to zastępujac Leao raz Yamal

ale dzięki takim ruchom mielibyśmy bardziej zbilansowany skład z DPŚ, Alex Garcia ktory byłby dobry back-upem i skrzydłowego gwiazdę wreszcie robiącego różnice

0

zadałem niedawno pytanie o transfery, lekko zmieniam

Kounde, Raphinha, De jong, alonso, s.roberto, romeu, lenglet, dest, fati, pena- OUT

Kimmnich, Leao, Alex Garcia, Cancelo (na stałe), 2 bramkarz

chcielibyście takie transfery
BR. Ter stegen, 2 bramkarz
obr. Fort, Cancelo, Balde, Araujo, Christensen, inigo, Cubarasi
pomoc. Kimmnich, gavi, pedri, gundogan, alex garcia, femin
atak: lewy, yamal, leao, vitor roque, ferran, guiu

0

@VeB 1899
chcieć a musieć to 2 różne kwestie

jeśli mielibyśmy dzięki temu bardziej zbilansowany zespół - czytaj kupno DPŚ pokroju Kimmnich i skrzydłowy pokroju Leao
to pewnie tak

ale czy chciałby nie? wolałbym poświęcić Kounde i Raphinha, ale pewnie wszystko zalezy od ofert jakie będę

De jong też lubię ale z drugiej storny jakby miał przyjść Kimmnich i jakiś rezerwowy pomocnik do rotacji typu Alex Garcia to wtedy tak bo to pozowli zbilansować zespół

0

@Yoshi94
najbardziej defensywny de Jong który nie umie bronić?

0

@Lukiss
no tak potrzeba 20:) 4 to wystrczajaco tylko potrzzebny trener odpowiedni
i Araujo na środku to ostatnio cyrkowiec

0

@pt9
ja też ale obstawiam że taki scenariusz też możliwy

de jong, raphinha i jakiś ŚO - to będzie mnóstwo kasy, wiec na ŚPD, skrzydłowy i Alex Garcia pewnie wystarczy

a na LO,PO - będzie Cancelo, Balde, Fort

wiec sądzę że kasa pójdzie na ŚPD i skrzydłowy a resztę uzupełnimy młodzieżą tylko na ŚPD i skrzydłowy pewnie będą chccieli wielkie nazwiska jesli mają kogoś takiego jak de jong sprzedać

a możliwe że wrócimy do 1:1 w FFP

np. Kimnnich, Gavi, Pedri, Gundogan, Fermin, Alex Garcia (on akurat tani więc obstawiam jako uzupełnienie) w pomocy dali by radę

Leao też fajnie wzmocniłby skrzydła

1

@ForcaMilosz
kounde, christensen, inigo martinez, cubarasi - 4 na 2 pozycje

to tylko luźne pytanei poza tym bo to że będzie jakaś sprzedaż duża jestem pewien aby kupić właśnie DPŚ i przebojowy skrzydłowy

0

Araujo, De Jong, Alonso, Romeu, S.Roberto, Raphinha - OUT

Leao, Kimmnich, Alex Garcia, Cancelo (na stałe), 2 bramkarz- IN

i trener Flick

wchodzicie czy nie?

0

@626
Gdzie podpisać:)

0

@Criss18Barca
no tak kadrowo jesteśmy słabsi od Granady xD

4

jak można tu jescze trzymać Xaviego

ja się pytam jak

3-3 z Granadą, 3-5 z Villarreal, 2-4 z Bilbao

12 bramek z 3 meczach - Matko Boska, przecież to masakra jakaś, trener od reki powienien po takim kolejnym meczu być zwolniony w trybie natychmiastowym

to chyba Koeman z tymi piłkarzami co miał wyglądałby lepiej w tych meczach

2

Xavi odejdz wcześniej wstydu oszczędź.
Ten zespół sięgnął dna żenady.
Teraz to powinni kibicom płacić za przychodzenie na stadion.

1

@KichuBlaugrana
to zakupy w Lildu to nowy wyznacznik bogactwa? nowe nie znałem:)

spoko oligarcho xD

0

@bartas97
to równie dobrze ikona Liverpoolu czy Sociedad? to co zanczy że nie może trenować Bilbao czy Arsenal

nie jest to Raul czy Guti, a Alonso raczej nigdy nie byl typowym madritas

0

@FcPortoFan1999
euro? to chyba byłby rekord w polskiej lidze?

0

SIATKÓWKA LM 2023/2024

znamy już pary ćwierćfinałowe w tym roku

Berlin RV- Itas trentino
Halkbank - Lube Civitanova
Gas Piacenza - Jastrzębski
Guaguas Las Palmas - Ziraat Ankara

3 drużyny z Włoch, 2 z Turcji i po 1 z Polski, Niemiec i Hiszpani

dla zespołu z Hiszpanii to w ogóle sukces od nie pamiętnych lat, zresztą też tureckie kluby mocno namieszały w tym roku

najsłabsi w stawce wydają się Berlin RV i Las Palmas

a z pozostałych chyba każdy ma szanse na LM i nic mnie nie zdziwi

macie jakieś typy?

2

@Bastaray
kasę sypią co roku i nic z tego niee wynika

0

@DJ6 w Hiszpanii zdobył już wszystkie mistrzostwo, puchar i superpuchar, także tak źle nie jest brakuje LM ale o to jest ciężej i żaden klub nie daje na to gwarancji

1

@Deviler
Jasne ze nowy niewypierdziany zwłaszcza jak za budzet normalny jakis czyli 150-200 i będzie to auto gdzie nie cieszysz się tylko z tempomatu czy klimy automatycznej ske wielu innych udogodnień.
Nic nie zastąpi satysfakcji z własnej konfiguracji auta pod siebie.
Poza tym co macie z tym premium.
Oremium to Range, RR, Bentley itp. A nie to powszednie co wymieniłeś

2

Siatkówka LM

No i stało się ZAKSA nie wygra 4xLM pod rząd, może to i dobrze bo byłoby to zbyt nudne a szanse ma ciągle Jastrzębski na Lm w tym roku:)

trzeba jednak zwrócić uwagę jak mocna jest liga turecka w tym roku i to Halkbank, Zairatii ale też w CEV mają już 2 zespołu w półfinale.

Widać duże zainwestowane pieniądze w lidze i ściągniecie kilku światowych gwiazd.

a sam Halkbank na pewno ma szanse na końcowy tryumf zwłaszcza z tak grającym Nimir'em

1

@NeroTFP1
a ja na szczęście za pączki nie muszę płacić bo mam w pracy pod dostatkiem tyle ile chcę:)

0

Hansi Flick

a z nim Alex Garcia, Kimmnich, Sane, bramkarz i nic więcej nam nie potrzeba

pożegnałbym: lenglet, dest, pablo torre, alonso, s.roberto, raphinha, fati, christensen

i przy takiej ilości dobrych pomocników dałbym chyba 3-4-3 w fazie ataku, a w obronie 4-4-2

ter stegen
kounde-araujo-inigo martinez

kimmnich
gavi-f de jong
pedri

sane-lewy-cancelo

rezerwowi: bramkarz, cubarasi, faye, fort, balde, alex garcia, gundogan, fermin, yamal, roque, ferran

przy czym: cubarasi, alex garcia, gunodgan, yamal, roque - byliby często piłkarzami pierwszej 11 - dużo rotacji w zespole

lewy pewnie byłby to ostatni sezon w zespole i mam nadzieje że Roque odgrywałby coraz większą rolę

0

@FcPortoFan1999
może mu się uda:) tak jak mówiłem nawet Kot 2 razy bodajże wygrał zawody PŚ, także i Olek może:)

0

@FcPortoFan1999
ja nie pamietam, jak pamiętrasz to napisz proszę, wiesz kiedyś to i Mateja prowadził po pierwszej serii:)

jeśli takich przypadków znalazłbyś z 10-15 to luz, ale jak 2-3 razy tak to wiesz ślepej kurze i ziarno się trafi:)

może i raz w życiu wygra jakieś zawody PŚ, jak Maciej Kot (chyba nwet 2 konkursy), ale pewnego poziomu on nie przeskoczy i dla mnie 8 miejsca to sukces:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?