lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KacperVEB
Na jakiej podstawie tak twierdzisz
0
@KacperVEB
Na ten moment każdy ma szanse czyli 16 zespołów.
Ale wg mnie lepszymi zespołami są City, Arsenal, Inter.
Podobny poziom Bayern i PSG.
0
@Khajio
ławka: inigo, alex garcia, gundogan, fermin, ferran, vitor roque - to już masz 6 powaznych
0
@takisobiektos
no i? a widzisz kogo sprzedajemy - de jong, raphinha, kounde - na kazdego z nich są chetni = $
0
@Rhaan
po pierwsze Alex Garcia jako rezerwowy tak
po drugie Kimmnich może grać samodzielnie jako DPŚ
po trzecie prawe skrzydło Yamal, Ferran
lewe Leao, Ferran
atak Lewy, Vitor Roque
po4 - a ilu chcesz obrońców środkowych 4 nie wystarczy , bocznych tak samo 3 wystarczy
na koniec - Raphinha (60-70), de jong (100), kounde (50) - to masz jakies 210-220 już a do tego fati, lenglet, dest, romeu, pablo torre
Kimmnich - 50-60 (rok kontraktu)
Leao 110-125
Garcia 20-25
0
@JimMorrisonFCB
21 piłakrzy:) powinno być 22 - po 2 na pozycję, ale te braki można by uzupełniać w razie W zespołem rezerw
ale tak przynajmniej kadra byłaby z DPŚ i skrzydłowy bardzo dobrym
0
@TR3YWAY
raczej nie byloby nas już stać na nikogo kupując Kimmnich i Leao oraz Alex Garcia do rotacji
na tym skrzydle mógłby też grać Ferran raz to zastępujac Leao raz Yamal
ale dzięki takim ruchom mielibyśmy bardziej zbilansowany skład z DPŚ, Alex Garcia ktory byłby dobry back-upem i skrzydłowego gwiazdę wreszcie robiącego różnice
0
zadałem niedawno pytanie o transfery, lekko zmieniam
Kounde, Raphinha, De jong, alonso, s.roberto, romeu, lenglet, dest, fati, pena- OUT
Kimmnich, Leao, Alex Garcia, Cancelo (na stałe), 2 bramkarz
chcielibyście takie transfery
BR. Ter stegen, 2 bramkarz
obr. Fort, Cancelo, Balde, Araujo, Christensen, inigo, Cubarasi
pomoc. Kimmnich, gavi, pedri, gundogan, alex garcia, femin
atak: lewy, yamal, leao, vitor roque, ferran, guiu
0
@VeB 1899
chcieć a musieć to 2 różne kwestie
jeśli mielibyśmy dzięki temu bardziej zbilansowany zespół - czytaj kupno DPŚ pokroju Kimmnich i skrzydłowy pokroju Leao
to pewnie tak
ale czy chciałby nie? wolałbym poświęcić Kounde i Raphinha, ale pewnie wszystko zalezy od ofert jakie będę
De jong też lubię ale z drugiej storny jakby miał przyjść Kimmnich i jakiś rezerwowy pomocnik do rotacji typu Alex Garcia to wtedy tak bo to pozowli zbilansować zespół
0
@Yoshi94
najbardziej defensywny de Jong który nie umie bronić?
0
@Lukiss
no tak potrzeba 20:) 4 to wystrczajaco tylko potrzzebny trener odpowiedni
i Araujo na środku to ostatnio cyrkowiec
0
@pt9
ja też ale obstawiam że taki scenariusz też możliwy
de jong, raphinha i jakiś ŚO - to będzie mnóstwo kasy, wiec na ŚPD, skrzydłowy i Alex Garcia pewnie wystarczy
a na LO,PO - będzie Cancelo, Balde, Fort
wiec sądzę że kasa pójdzie na ŚPD i skrzydłowy a resztę uzupełnimy młodzieżą tylko na ŚPD i skrzydłowy pewnie będą chccieli wielkie nazwiska jesli mają kogoś takiego jak de jong sprzedać
a możliwe że wrócimy do 1:1 w FFP
np. Kimnnich, Gavi, Pedri, Gundogan, Fermin, Alex Garcia (on akurat tani więc obstawiam jako uzupełnienie) w pomocy dali by radę
Leao też fajnie wzmocniłby skrzydła
1
@ForcaMilosz
kounde, christensen, inigo martinez, cubarasi - 4 na 2 pozycje
to tylko luźne pytanei poza tym bo to że będzie jakaś sprzedaż duża jestem pewien aby kupić właśnie DPŚ i przebojowy skrzydłowy
0
Araujo, De Jong, Alonso, Romeu, S.Roberto, Raphinha - OUT
Leao, Kimmnich, Alex Garcia, Cancelo (na stałe), 2 bramkarz- IN
i trener Flick
wchodzicie czy nie?
0
@626
Gdzie podpisać:)
0
@Criss18Barca
no tak kadrowo jesteśmy słabsi od Granady xD
4
jak można tu jescze trzymać Xaviego
ja się pytam jak
3-3 z Granadą, 3-5 z Villarreal, 2-4 z Bilbao
12 bramek z 3 meczach - Matko Boska, przecież to masakra jakaś, trener od reki powienien po takim kolejnym meczu być zwolniony w trybie natychmiastowym
to chyba Koeman z tymi piłkarzami co miał wyglądałby lepiej w tych meczach
2
Xavi odejdz wcześniej wstydu oszczędź.
Ten zespół sięgnął dna żenady.
Teraz to powinni kibicom płacić za przychodzenie na stadion.
1
@KichuBlaugrana
to zakupy w Lildu to nowy wyznacznik bogactwa? nowe nie znałem:)
spoko oligarcho xD
0
@bartas97
to równie dobrze ikona Liverpoolu czy Sociedad? to co zanczy że nie może trenować Bilbao czy Arsenal
nie jest to Raul czy Guti, a Alonso raczej nigdy nie byl typowym madritas
0
@FcPortoFan1999
euro? to chyba byłby rekord w polskiej lidze?
0
SIATKÓWKA LM 2023/2024
znamy już pary ćwierćfinałowe w tym roku
Berlin RV- Itas trentino
Halkbank - Lube Civitanova
Gas Piacenza - Jastrzębski
Guaguas Las Palmas - Ziraat Ankara
3 drużyny z Włoch, 2 z Turcji i po 1 z Polski, Niemiec i Hiszpani
dla zespołu z Hiszpanii to w ogóle sukces od nie pamiętnych lat, zresztą też tureckie kluby mocno namieszały w tym roku
najsłabsi w stawce wydają się Berlin RV i Las Palmas
a z pozostałych chyba każdy ma szanse na LM i nic mnie nie zdziwi
macie jakieś typy?
2
@Bastaray
kasę sypią co roku i nic z tego niee wynika
0
@DJ6 w Hiszpanii zdobył już wszystkie mistrzostwo, puchar i superpuchar, także tak źle nie jest brakuje LM ale o to jest ciężej i żaden klub nie daje na to gwarancji
1
@Deviler
Jasne ze nowy niewypierdziany zwłaszcza jak za budzet normalny jakis czyli 150-200 i będzie to auto gdzie nie cieszysz się tylko z tempomatu czy klimy automatycznej ske wielu innych udogodnień.
Nic nie zastąpi satysfakcji z własnej konfiguracji auta pod siebie.
Poza tym co macie z tym premium.
Oremium to Range, RR, Bentley itp. A nie to powszednie co wymieniłeś
2
Siatkówka LM
No i stało się ZAKSA nie wygra 4xLM pod rząd, może to i dobrze bo byłoby to zbyt nudne a szanse ma ciągle Jastrzębski na Lm w tym roku:)
trzeba jednak zwrócić uwagę jak mocna jest liga turecka w tym roku i to Halkbank, Zairatii ale też w CEV mają już 2 zespołu w półfinale.
Widać duże zainwestowane pieniądze w lidze i ściągniecie kilku światowych gwiazd.
a sam Halkbank na pewno ma szanse na końcowy tryumf zwłaszcza z tak grającym Nimir'em
1
@NeroTFP1
a ja na szczęście za pączki nie muszę płacić bo mam w pracy pod dostatkiem tyle ile chcę:)
0
Hansi Flick
a z nim Alex Garcia, Kimmnich, Sane, bramkarz i nic więcej nam nie potrzeba
pożegnałbym: lenglet, dest, pablo torre, alonso, s.roberto, raphinha, fati, christensen
i przy takiej ilości dobrych pomocników dałbym chyba 3-4-3 w fazie ataku, a w obronie 4-4-2
ter stegen
kounde-araujo-inigo martinez
kimmnich
gavi-f de jong
pedri
sane-lewy-cancelo
rezerwowi: bramkarz, cubarasi, faye, fort, balde, alex garcia, gundogan, fermin, yamal, roque, ferran
przy czym: cubarasi, alex garcia, gunodgan, yamal, roque - byliby często piłkarzami pierwszej 11 - dużo rotacji w zespole
lewy pewnie byłby to ostatni sezon w zespole i mam nadzieje że Roque odgrywałby coraz większą rolę
0
@FcPortoFan1999
może mu się uda:) tak jak mówiłem nawet Kot 2 razy bodajże wygrał zawody PŚ, także i Olek może:)
0
@FcPortoFan1999
ja nie pamietam, jak pamiętrasz to napisz proszę, wiesz kiedyś to i Mateja prowadził po pierwszej serii:)
jeśli takich przypadków znalazłbyś z 10-15 to luz, ale jak 2-3 razy tak to wiesz ślepej kurze i ziarno się trafi:)
może i raz w życiu wygra jakieś zawody PŚ, jak Maciej Kot (chyba nwet 2 konkursy), ale pewnego poziomu on nie przeskoczy i dla mnie 8 miejsca to sukces:)