0

@FcPortoFan1999
ale on w pierwszej serii miał też warunki, to to samo co Alto dzień wcześniej, tu nie chodzi nawet o presje ale o umiejętności

konkursy loteryjne stąd mieliśmy takie kwiatki na prowadzeniu po pierwszych seriach, ale 2 skoków takich nie portafilii oddać o czymś to świadczy

0

@Popitek12 @FcPortoFan1999
nie wiem co wy oczekujecie od Olka? dla mnie 8 miejsce to bardzo dobry wynik, konkurs lekko loteryjny, dzień wcześniej Aalto prowadził po pierwszej serii, a że obaj podobny poziom to 2 skoków tak dobrych nie oddali przy innym wietrze

Olek ma już 30 lat, nigdy wielkim skoczkiem nie był, jesli będzie w TOP20 na koniec sezonu to już bedzie wielki sukces

0

SKOKI

Piękny to był weekend w skokach:) Ryoyu znów odrobił pkt do Kraft i zbliżył się do Wellingera. Szkoda że 2 razy drugi, ale sumienne punktowanie jest teraz ważne, a zwycięstwa przyjdą z czasem:)
no i wreszcie jakiś Polak się pokazał, brawo Olek

2

Ale wczoraj byla super sobota sportowa:) zwycięstwo Barcelony, remis Ajaxu w ważnym meczu z PSV po dobrej grze:) i drugie miejsce Ryoyu przy jednoczesnym braku w drugiej serii pupilka FIS czyli Krafta.

Oby dzis zwycięstwo Ryoyu:) podium Forfang i Kos:)

Oraz zwycięstwo Atletico i będzie mega weekend:)

0

Brawo Ajax:) wreszcie potrafią grac. Dzis remis z PSV ale widać dyzy progres w grze:) jest szansa na TOP 3:)

0

Serio Vitor Roque zasłużył na 2 żółte kartki? W ile 9 minut? Dostawał kartkę za kazdy faul

0

@Michael24
przecież Greenwood został oszczyszczony z zarzutów

0

@Azi @DamianBarcaCule @Kidd
luźne przemyślenia ale nie ma to jak komentarze przegrywów życiowych

nie pozdrawiam

0

FC Barcelona 2024

z nowym trenerem w zasadzie chciałbym chyba tylko 3-4 transferach przy jednoczesnej sprzedaży odejściu

odejścia/sprzedaż: alonso, s.roberto, romeu, raphinha, balde, lewy, dest, lenglet, fati, pena

przyjścia: kimmnich, sane, alex garcia, bramkarz

i można grać wtedy 3-4-3 w ataku i 4-4-2 w obronie

Ter stegen

Kounde- Araujo- Inigo Martinez

Kimmnich
Gavi-Pedri-de jong

Sane - Vitor roque - Cancelo

rezerwa: bramkarz, cubarasi, christensen, fort, alex garcia, gundogan, fermin, ferran torres, yamal, marc guiu

0

@Encore
bo rozgrywał pod siebie:)

1

AFC Ajax

taka wydaje się najmocniejsza jedenastka teraz Ajaxu jak wszyscy zdrowi
Ramaj
Rensch- Hato-Sutalo-Martha

Jordan Henderson-Van den Boomen
Hlynsson

Berghuis-Brobbey-Bergwijn


wreszcie jakoś to wygląda choć jeszcze liczę latem na transfer 2 dobrych doświadczonych zawodników do obrony, może 1 pomocnik

realnie teraz można liczyć na top3 na koniec sezonu

pozytywne zaskoczenie tego sezonu Hlynssson i Martha

negatywne: Mikautadze którego już nie ma, Avila, Borno Sosa

do boju Ajax:)

1

Piłkarze Barcelony których najbardziej lubicie Cancelo, Gavi, Yamal:)
Cancelo za to jak emanuje z niego energia, team spirit to musi zostać na mus:) normalnie zachowuje się jakby byl wychowankiem. Na razie jeszcze za krótko tu jest ale sądzę że taka osoba bedzie Vitor Roque:)

Oby im szło u nas:)

0

@Encore
tylko za tydzień rewanż w Turcji, więc wynik ważne że zwycięski ale taki sobie
Halkbank ciągle będzie groźny

0

nic mnie wczoraj tak nie ucieszyło jak bramka Vitor Roque:)

oby mu się wiodło u nas i wreszcie na 0 z tyłu:)

oby tylko zostać w TOP 3-4 i awansować do ćwierćfinału LM i potem też dobrze się zaprezentować nic więcej póki jest tu Xavi nie oczekuję

2

@escarabajo
Nigeria - RPA
WKS- DR Kongo

byłyby chyba najciekawsze półfinały

aż dziw że WKS przeszło Senegal bo na razie WKS kadrowo mocni ale grali padakę, odpadniecie Maroko też sensacja

0

@mrboom
ale wiesz że to ma się zmienić i mamy wrócić do zasady 1:1, może już w to lato

0

@takisobiektos
jeśli go sprzedamy to oki:) i na to liczę w lato bo skoro Cubarasi jest przed nim w kolejce to chyba u nas nie pogra

1

rewolucja i sprzedaż za 200 mln EUR? czy możliwe? teoretycznie TAK i chyba taka rewolucje trzeba przeprowadzić

Raphinha (50-60), Christensen (45-55), Romeu (3), Dest (7-10), Lenglet (10-12), Fati (30-35), Pena (8)+ Faye (10)

z nich 163-193 sądzę że można wyciągnąć ze sprzedaży

do tego oszczędności z zakończonych kontraktów Alonso, S.roberto

tylko ta kasa musiała by pójść na dobrego trenera (Klopp, Arteta, Flick, Tuchel), na wykup Cancelo, rezerwowy bramkarz i jakiegoś klasowego DPŚ i skrzydłowego dobrego (może Sane)

ter stegen, cancelo, balde, aruajo, kounde, inigo, cubarasi, cancelo, fort, gavi, pedri, de jong, gundogan, fermin, lewy, roque, yamal, ferran
+ kupić rezerwowy bramkarz, DPŚ, skrzydłowy
trzeba dać szansę młodym chłopakom jak Cubarasi, Fort

1

Bergvall i Faye - oby okazali się dobrzy, bo na dziś to dla mnie trochę koty w worku i mam przeczucie że wielkie kariery z nich nie bedzie a kasy trochę poszło na nich
7+3, a Faye ile 2 mln? łącznie dosyć sporo bo 12 mln EUR

0

@PatrykBarca
Wstyd to chlppie ty przynosisz sobie. Koles gramy taka kaszane ze przyjemniej oglada się mecze ekstraklasy. A bramki z 3-5 z Villarreal to parodia futbolu. 5 bramek walnęło nam Villarreal u siebie a ty ich jeszcze bronisz. Zarabiają miliony a chcecie i ambicji za grosze nie widać. Tu nie chodzi o same wyniki ale tez podejście piłkarzy którzy wyglądają jakby srali na kibiców. Duza tu wina Xaviego i przygotowanie do sezonu wiec póki jest on trenerem to sorry wole się nie denerwować kimś kto ma w dupie kibiców.
Po prostu i tak szczerze

7

Jak czytam ze piłkarze prosili Xavi aby został to się zastanawiam czy nie powinni wszystkich wyjebać na zbity pysk. Nie ma co wygodnie im tez co to za różnica czy wygrają czy przegrają czy stracą jak ostatnio 5 goli z jednym z najsłabszych zespołów w lidze. Zyc nie umierać. Ambicji zero

0

@PatrykBarca
PILKARZEM SIEJESTANIE BYWA. 20 minut gry to trochę. A nasze amibicje z taką kadra to chyba wiecej nizdol tabeli. Chyba ci sie kluby pomyliły. Pisząc o walce przegrywając u siebie i tracąc 5 bramek. Piec kur...bramek.
Wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd

0

Jak teraz nie zwolnienia Xaviego to nie kumam

0

@adamsoli
i w ostatnim meczu mieliśmy chyba lepsza kadrę niż Bilbao czy nie?

0

czyli Klopp latem do Barcelony:)

już wszystko jasne, nie ma przypadków są tylko znaki

wyzwanie dla niego fajne

0

@adamsoli
rozumiem że wg Ciebie ma mocna kadrę skoro my nie mamy mocnej?

pierdzielenie w tym zespole nic nie funkcjonuje, nie ma zespołu, a to wina trenera

1

MŚwL

dziś treningi i kwalifikacje odwołane, jutro tak na prawdę pierwsze skoki to trening zamiast serii próbnej
jeśli będzie spory wiatr to może być spora loteria i dziwne wyniki po przeliczniki za wiatr przy lotach są kosmiczne, oby tylko udało sie to w miarę uczciwie rozegrać, bo jeśli prognoza na sobotę się sprawdzi (a ma być jak dzis) to MŚwL mogą być 2 seryjne a nie 4 seryjne

no cóż i wszystko niestety bez udziału Laniska - wielka szkoda tego sympatycznego skoczka, jedyny z czołówki z Ryoyu stawiający czoła tej austriacko-niemieckiej dominacji sprzętowej w tym roku

2

VITOR ROQUE

po jaki grzyb tyle kasy poszło na niego skoro on nie gra i przed nim wchodzi Guiu?
nie kumam tego, mamy problemy z FFP i nie mamy DPŚ

kupujemy Roque bo rozumiem Lewy stary, ale na miłość boską czemu on nie gra prawie w ogóle?

skoro nie mają pomysłu na niego to po co było pchać kasę tu a nie lepiej było wydać na DPŚ?

najgorsze w tym wszystkim jest to że ja nie wiem czy oni mają jakiś plan, analizę możliwości jesli coś pójdzie nie tak co robić?

nie widzę w tym wszystkim planowania

to samo z Xavim jaki jest sens trzymania go jeszcze te pół roku, przecież tu nic się nie zmieni lepszy byłby test kogoś na te pół roku czy się sprawdzi

0

@PatrykBarca
którym młodymi wychodzi? koleś skończ pierdzielić te głupoty, balde co gra już rok, czy yamal gdzie równie dobrze mógł grać felix? czy pedrim co ma już doświadczenie duże pomimo wieku

spójrz na skald Bilbao a potem oceń naszą grę

1

@Kidd
też tak uważam nie ma na co czekać, bo z Xavim nic się już nie ruszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?