0

@adamsoli
rozumiem że wg Ciebie ma mocna kadrę skoro my nie mamy mocnej?

pierdzielenie w tym zespole nic nie funkcjonuje, nie ma zespołu, a to wina trenera

1

MŚwL

dziś treningi i kwalifikacje odwołane, jutro tak na prawdę pierwsze skoki to trening zamiast serii próbnej
jeśli będzie spory wiatr to może być spora loteria i dziwne wyniki po przeliczniki za wiatr przy lotach są kosmiczne, oby tylko udało sie to w miarę uczciwie rozegrać, bo jeśli prognoza na sobotę się sprawdzi (a ma być jak dzis) to MŚwL mogą być 2 seryjne a nie 4 seryjne

no cóż i wszystko niestety bez udziału Laniska - wielka szkoda tego sympatycznego skoczka, jedyny z czołówki z Ryoyu stawiający czoła tej austriacko-niemieckiej dominacji sprzętowej w tym roku

2

VITOR ROQUE

po jaki grzyb tyle kasy poszło na niego skoro on nie gra i przed nim wchodzi Guiu?
nie kumam tego, mamy problemy z FFP i nie mamy DPŚ

kupujemy Roque bo rozumiem Lewy stary, ale na miłość boską czemu on nie gra prawie w ogóle?

skoro nie mają pomysłu na niego to po co było pchać kasę tu a nie lepiej było wydać na DPŚ?

najgorsze w tym wszystkim jest to że ja nie wiem czy oni mają jakiś plan, analizę możliwości jesli coś pójdzie nie tak co robić?

nie widzę w tym wszystkim planowania

to samo z Xavim jaki jest sens trzymania go jeszcze te pół roku, przecież tu nic się nie zmieni lepszy byłby test kogoś na te pół roku czy się sprawdzi

0

@PatrykBarca
którym młodymi wychodzi? koleś skończ pierdzielić te głupoty, balde co gra już rok, czy yamal gdzie równie dobrze mógł grać felix? czy pedrim co ma już doświadczenie duże pomimo wieku

spójrz na skald Bilbao a potem oceń naszą grę

1

@Kidd
też tak uważam nie ma na co czekać, bo z Xavim nic się już nie ruszy

1

@katalonczyk987
czekaj to co Bilbao ma lepszy skład?

0

@Saviola88 @TheNekro94 @Bykunn @priest9999
Panowie to była syzdera do tych niby ciągłych słów z szatni a to że wyciągną wnisoki a to że jak ostatnio po meczu z Betis że ich za wcześnie pochowali itd:)

mówią takie dyrdymały że już się żygać od tego chce

4

Xavi Out

Nie wiem jak Wy ale ja mam go serdecznie dość jako trenera

Wczorajszy mecz to jaka statystyka 29 strzałów Bilbao na naszych 7, kurw..przecież to brzmi jak żart

takie były zapowiedzi w szatni, że ich niepotrzebnie uśmiercili wcześniej, to mają teraz

1 dobry mecz z Betisem na 10-15 poprzednich, i potem znów kaszana na 10 meczów i zapowiedzi że wnioski, że nic nie stracone itp. itd.

nie ma w tym zespole krzty ambicji, złości sportowej, po prostu nie ma zespołu

to co grają jest obecnie niegodne tak wielkiego klubu po prostu

przypominają mi się czasu końcówki Rijkarda gdzie nie wiadomo było co wylosuja i jak zagrają

sądzę że pora pożegnać sie z Xavi bo ten zespół już chyba mu nie wierzy i lepiej nie będzie

1

ale w domach piłakrzy musi być stypa teraz, byli pochowani za żywca, obudzili się na jeden mecz a wczoraj znów ich pochowali xD

0

@Krzysztof1987
no nie takie same

Belg ma już doświadczenie na najwyższym poziomie

Szwed żadne

owszem obaj niewiadome, ale Belg znacznie mniejsza niewiadoma

0

@Odcinkowy
pewnie to nic nie wiadomo, bo Szwed bardziej 8-10 się skonczy
wez nawet 8, faye za ile był 5-6? to już masz 13-16 mln EUR niepotrzebnei wydane, a ile jeszcze taki drobnostek było za 1 mln EUR itp.

i się by uzbierała jakaś kwota

0

@Kidd
no nie Belg w tym sezonie większość spotkań jako DPŚ

na whoscored np. pokazują 17 meczy, nie wiem skąd masz takei info ze tylko 6,7

bo Belg to DPŚ

5

Barcelona - optymalny skład obecnie

Pena
Kounde-Araujo-Christesen-Cancelo

Pedri-Gundogan- de jong

Yamal- Ferran-Felix

balde jest oki ale jako zmiennik

0

@Kidd
pedri, gavi, fdj, gundogan - masz 4 klasowych pomocników na 3 pozycje (z czego jeden KO na ten sezon)
fermin - młodzian

to trochę mało

S.Roberto od bieda tam gra, Oriol to porażka i lepiej jakby już nie grał nigdy

a Belg to własnie DPS i gra tam najczesciej i gra dobrze i na te pol roku nadal by sie najlepiej

a w lato klasowy DPS i Arthur albo by go wygryzl albo bylby back-up w razie W, tak jak w tym roku mamy niestety z Gavim

6-7 pomocnik na 3 pozycje wlasnie ta optymalizacja i planowanie a u nas tego nie ma

kupujemy SO gdzie mamy 4 w pierwszym zepole, gdzie may Cubarasi i Riad potencjalnie, na 2 pozcyje? gdzie tu logika

i wydawana jest tak kasa tu 1 mln, tam 5 i nagle kasy nie ma

0

@kamilop
Belg już coś pokazał na najwyższym poziomie,

@Krzysztof1987 a myślisz że za Szweda ile będzie? sądzę że 8-12 na luzie, do tego masz Faye też chyba kupiony za 5-6, na pozycję gdzie mamy innych ŚO, a pomoc gdzie mamy braki cierpi właśnie przez takei decyzje

@Kidd
nie stać nas bo jak piszę marnujemy głupio pieniądze na pozycje gdzie mamy nadmiar piłakrzy lub na pilakrzy którzy są większą zagadką

zamaist wydawać nawet ten 0,5-1 mln czy jak na faye chyab z 5 mln czy tera na Szweda jeszcze większą kasę lepiej było oszczędzać i kupić Belga, jednego młodego konkretnego i do pomocy gdzie mamy braki
a kupiliśmy Faye co w 1 zespole nawet minuty nie zagrał i przed nim w kolejce jest Cubarasi- uwaga nas wychowanek

gdzie tu kur..logika

u nas leży planowanie od lat, lepiej nic nie wydawać niż głupio wydawać kasę

1

Arthur Veermeren

czy ja dobrze czytałem dziś że ma przejść do Atletico?

czemu my nie zainteresujemy się takim pilakrzem tylko tym młodym Szwedem co nie wiem gdzie gra i co z niego będzie?

tu przynajmniej młody Belg ma już obycie z dorosłą piłką w LM i zdobył mistrzostwo kraju

dla mnie niepojęte

1

@Rust_Cohle
widziałem ten filmik, dla mnie nie do uwierzenia, w życiu bardziej absurdalnego karnego nie widziałem

4

Ferran 100 meczów w Barcelonie 25 bramek, oby lekko poprawił skuteczność i kolejne mecze już były z ratio co najmniej 0,4 - 0,5:)
i co sezon ca. 20 -25 bramek, obecnie w tym sezonie rekordowe 11 (w tym 7 w lidze)

0

@MESSIah16
tu się zgodzę klub istniał i to nie jakiś nowy twór

ale historię piszę się tytułami a tych City miało bardzo mało, oni nie byli nawet w czołówce w Anglii

nie zrozum mnie źle ja akurat do City mam sympatię ze względu nawet na finał PZP z Górnikiem czy osobę Kazimierza Deyny:) i po prostu lubię ten klub bo nawet teraz z szejkami jest zarządzany mądrze:)

na szczęście teraz już napisali swoją historię

0

@MESSIah16
no nie przed szejkami City miało 1 albo 2 mistrzostwa Anglii? czyli tyle co nic, nie wiem nawet czy byli w TOP10 klubów w Anglii

liverpool, arsenal, united, chelsea, nottingham, aston villa, totteham, leeds, newcastle - no dobrze umieściłbym ich na okolice 10 miejsca

a europejskie puchary przed szejkami to 1 PZP - słownie jeden:)
w LM czy PEMK nigdy nie zaistnieli nawet przed szejkami

tak na prawdę historię tego klubu napisali szejkowie dopiero teraz

0

@RonaldinhoGaucho_R10
a ty jeszcze mniej

3

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@bartas97
głupoty koleś to ty piszesz, ale tak to jest jak się szkoły nie ukończyło i jest się przeciętniakiem bez wiedzy o fizyce

9

@bartas97
czyli wg ciebie łokieć to bark?:) ale już bark Gaviego to nie bark tylko ręka

ma to sens xD

3

jak czytam tu kilku madrycioków, to jednak widzę że to stan umysłu i szczerze im współczuję a przy okazji życzę ich klubowi jak najgorzej bo ich płacz byłby piekny

7

@bartas97
koleś ale po co miałby robić ruch ręką po kontakcie z piłką bo nie kumam? po to by sobie pomachać w powietrzu?

przecież to czysta fizyka na tym slow motion wykonuje ruch ręką do piłki ta się odbija a ręką dalej idzie bo skoro ją poryszył to nie zatrzyma się od razu tylko kilka ułamków sekundy później

to co pokazałeś to jeszcze bardziej widocznei poakzuje że zrobił ruch reką

51

@bartas97
po oddaniu strzału? koleś ty jesteś ślepy? czy jak?

0

wreszcie jakiś mecz po którym oczy nie krwawiły i milo się oglądało, na prawdę jako kibic nie oczekuję LM co roku ale ładnej gry taką na jaką klub z taką kardą zasłuzył

niech tylko Christensen, Cancelo i inigo wrócą i wtedy i obrona jakoś by wyglądała

oby się coś poprawilo w grze i wynikach:)

0

@hayek
przecież tam koleś ruszył ręką tak że aż widać było ruch łokciem jakby miał komuś przyj..tym łokciem

kryminał i tyle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?