0

wreszcie jakiś mecz po którym oczy nie krwawiły i milo się oglądało, na prawdę jako kibic nie oczekuję LM co roku ale ładnej gry taką na jaką klub z taką kardą zasłuzył

niech tylko Christensen, Cancelo i inigo wrócą i wtedy i obrona jakoś by wyglądała

oby się coś poprawilo w grze i wynikach:)

0

@hayek
przecież tam koleś ruszył ręką tak że aż widać było ruch łokciem jakby miał komuś przyj..tym łokciem

kryminał i tyle

1

ja pier..patrzę na to bramkę Vinicius i nie wierzę jak można było uznać taką bramkę

przecież to nawet nie skandal ale arcy skandal

wszystkie klubu w Hiszpanii powinny w ramach protestu ogłosić jakieś oświadczenie na czele z Almerią bo tak to nie ma sensu grać

0

@kuz
no tylko on, a z obecnych w ogóle nikt:)

1

@JimMorrisonFCB
7 goli:)

3

Ferran jak strzeli w tym sezonie ponad 10 goli w lidze to byłby bardzo dobry wynik, pytanie tylko czy mu się uda, bo dawno u nas nikt tyle nie strzelił poza Lewym

0

@Inko @Objectivo @mekston
odnoszę się do sytuacji z bramkę Felix również, tam tez nie było kontaktu Ferrana z piłką i podobnie jak Iglesias był na spalonym i tam bramki nie uznali
tutaj to samo a inne kreytria

rozumiem narracja pasuje pod zespół na który się gwiżdże?

0

ktoś wie czy ktoś z trójki Inigo, Christensen, Cancelo wróci już na Bilbao albo Villarreal?

0

aby po sezonie kupić DPŚ i szybki skrzydłowy oraz wykupić Cancelo ktoś z pewnością bedzie musiał odejść

na pewno będą to Dest, Lenglet, Romeu, Alonso, Fati

a kogo byście jeszcze sprzedali

mówi się o ŚO

1. Chrstensen czy Kounde? - w kontekście przyjścia ŚPD i powrotu Riad
2. Ferran czy Raphinha? - aby kupić inny tym skrzydłowego
3. Felix - co byście na dziś zrobili - kupno, znowu wypożyczyć, w ogóle nic?


0

@mekston @Rewolucja123
jak nie był jak był. od kiedy to noga nie bierze udziału w grze?

0

@takisobiektos
oj teraz pojechałeś gurnolotnie i gadanie właśnie jak jakiegoś małolata typu jak nie wierzysz że Polska będzie MŚ to nie jesteś kibicem

koleś jestem wielkim kibicem Barcelony, ale po pierwsze widzę jak gra, kupuje koszulki pamiątki, byłem na stadionie i po prostu gorąco kibicuje, ale z taką grą nie wygramy LM w tym roku i tyle

wierzę że w kolejnym sezonie z nowym trenerem ta kadra da radę grać na prawdę fajnie i walczyć o LM, ale obecny stan rzeczy nie pokazuje że to się stanie

najwyżej się miło zaskocze i tyle:)

za dużo mam lat i mam inne rzeczy w życiu, aby ślepo wierzyć i pokładać nadzieję w bandę milinerów co wyglądają jakby im się nie chciało biegać

koleś dojrzej w końcu

0

@takisobiektos
koleś ile Ty masz lat?

sorki ale jestem dojrzałym mężczyzną i a nie jakimś małolatem co ma wierzyć w św. Mikołaja

na dziś i to od kilku miesięcy nie potrafimy wygrywać spokojnie z ekipami jak Rayo, celta itp.

w LM pomimo losowania grają znacznie lepsze zespołu więc wierzenie ślepo bez symptomów że będzie lepiej jest po prostu głupie i niedojrzałe

to że kibicuje i wierzę w klub nie zmienia faktu że realnie wiem że LM w tym roku nie wygramy

jedynei diametralna poprawa gry mogła by zmienić obraz rzeczywistości

1

@Mezocyklon87
Jak zarabiasz mniej niż budżetówka to współczuję

0

@takisobiektos
ale realnie widzisz jak gramy

czy ty serio wierzysz w finał?

my się męczymy z 3-ligowcem a w LM już nie ma słabych zespołów teraz
jeśli nie poprawimy gry nie ma szans na finał na kogolwiek bysmy nei trafili to na dziś nie wiem czy byśmy awansowali dalej bo to zagadka czy byłoby to PSV czy Sociedad czy Napoli

czy z całą stanowczością jesteś pewien że byśmy przeszli te zespoły?
bo ja na dziś nie

0

@priest9999
a i tak pewnie zajdą dalej niż my w LM

zresztą pisanie o słabej serii A jest słabe bo nie jest to słaba liga
poza tym nie przegrali w Grupie z Sociedad, mylisz fakty

a w tamtym orku też wyszl iz drugiego miejsca w Grupie i gdzie zaszli? no właśnie

Inzaghi wykonuje tam świetną robotę i wyniki tylko to potwierdzają

0

@Rust_Cohle
koleś ale co ty pierdolisz za głupoty?

czy napisałem że odpadniemy od razu? nie ja nawet liczę na 1/4 LM
choć w sumie po meczu z Napoli to nie wiadomo co będzie bo z tą formą co mamy może być różnie, w obie strony

kadrowo owszem mocni, ale my nie mamy zespołu

i kompletnie nic nie przemawia za tym że będziemy mieli ten zespół

mamy już luty prawie? jakie widzisz symptomy że nasza gra się zmieni? słucham jakie racjonalne przesłanki, skoro od 2-3 miesięcy nic się nie zmienia, kompletnie nic

co nagle Xaviemu coś się przestawi a piłkarze zaczną biegać? taka wiara jak w słynny tekst o Zielinskim w reprezentacji?

na ten moment nei widać żadnej poprawy, żadnych oznak że będzie lepiej
musieli by chyba zmienić trenera aby można było mieć nadzieję

zaczną cokolwiek lepiej grać przez 4-5 meczów to wtedy pogadamy bo to może oznaczać że może coś się zmieniło

ale na dziś na ostatnie ile 10-15 meczy zagrali jeden dobry mecz z Atletico, reszta słabo lub bardzo słabo

City, Inter, Bayern, Real, PSG, Atletico, Arsenal - za dużo dobrych ekip jest w LM aby wygrać te rozgrywki fartem czy dyspozycją dnia, aby tak było my musielibyśmy chociaż coś grać a ostatnio nic nie gramy

0

@priest9999
ahah Girona> Inter

nic śmieszniejszego dziś nie przeczytam:)

0

@Rust_Cohle
koleś weź ty się ogarnij

w pierwszej kolejności Barcelona, ale nie będę robił z siebie debila i pisał że idziemy po LM, że wyciągamy wnioski itp.

mądra osoba potrafi dostrzec fakty, a te są takie że gramy piach i jakolwiek marzę o LM dla Barcelony to realnie będę się cieszył z 1/4 LM bo wiem że z taką grą to max, bylby tylko nieźle się pokazać

jak poprawią grę owszem będę wierzył na ten moment na to się nie zapowiada

dlatego jeśli nie Barcelona to kibicuje Interowi bo grają fajnie i City

jestem kibicem Ajaxu, to co mam teraz wierzyć w ich mistrzostwo Holandii bo jestem ich kibicem? wiedząc że to nierealne?

po czym niby mam wierzyć - po tych meczach jak męczymy się z 3-ligowcem? serio?

kibicuje ale się nie nastawiam, bo jak milionerzy mają w pompie kibiców i grają taki piach to po co ja mam się nastawiać na LM, denerwować, na wiarę też trzeba sobie zasłużyć

kibicuje, ale sukces w LM to będzie dla mnie pozytywne zaskoczenie i tyle a nie będę ślepo wierzył

0

@TheNekro94
dokładnie jestem realistą i my jak będziemy tak grali 1/4 LM to max i tyle

a że się poprawi to wątpie bo ciągle tylko teksty - musimy wyciągnąć wnisoki, nic nie przegraliśmy, było dobrze itp.

a Inter gra po prostu fajnie, mają zespół i wg mnie jeden z 3 faworytów LM w tym roku

rok temu też ich skreślali

0

@Rust_Cohle
rok temu też było nierealne?

chłopie nawet nie potrafisz uargumentować swojej tezy

0

@priest9999
prowadzą w lidze, w LM pewnie awansowali bez porażki w Grupie, czego chcieć więcej

i grają fajny dobry futbol mając szanse na najważniejsze trofeum czyli Mistrzostwo Kraju i LM (jedni z faworytów)

0

@Esteban_
Europa - chodzi o rozgrywki europejskie, poza tym grają w żenujący sposób

0

Simeone Inzaghi

wielki trochę niedoceniony trener, ale to jaką robotę wykonuje z Interem to czapki z głów

oby w tym roku znów zagrał w finale LM z City i go wygrał

Barcelona nierealne więc kibicuje aby Inter i S. Inzaghi tego dokonali bo na prawdę robi świetną robotę:)

0

@Szakalaka12369
no nie wiem, Atletico mieli brać na miękko:)

a fakt jest taki ze kadrowo i potencjał i gra City jest wyżej niż Real bez 2 zdań

City w zeszłym roku również do lutego grało na zmianę a potem odpalili

mnie mimo wszystko zachwyca jednak Inter:)

0

@Esteban_
on nawet w Europie nie gra xD

1

@pt9
nie byłem w Piotr i Paweł

ale jak dla mnie pod względem asortymentu, jakości, czystości, poziomu obsługi i takiej atomsofery zawsze najlepsza była Alma

a w okolicach Świąt Bożego Narodzenia zakupy tam to w ogóle już była bomba:)

0

top 5 Europy jeśli chodzi o jakoś na ten moment sezonu?

wg mnie

City, Inter, Bayern, Real, Liverpool w takiej kolejności
EDIT. zapomniałem o Bayer Leverkusen:)

0

@Szakalaka12369
czy bardzo to bym nie powiedział, mocni tak

tak głównie robotę robi Bellingham, bez niego by byłaby bieda

na pewno są za City, Inter, Bayern jeśli chodzi o jakość i siłę ale jak będzie dalej to się okaże

1

PEDRI

może niepopularna opinia i się narażę wielu tu ale mam wrażenie że niestety trochę zatrzymał się w rozwoju

oczekuję mimo wszystko od niego znacznie więcej, ciągnięcia gry bramek, asyst

a 1 gol jak na razie wygląda bardzo słabo

Bellingham, ale też Wirtz czy Musiała na ten moment mu znacznie odskoczyli pod względem rozwoju

zobaczymy co będzie dalej ale na ten moment mam obawy bo nie widzę progresu w jego grze

2

@hayek
daj spokój to był kryminał a te bramki starcone przez nas jakby grali z kimś kto nie rozumie taktyki i trenuje piłkarzy na orliku

dawno nie widziałem tak źle ustawionej linii obrony i takich dziur

w dzisiejszym futbolu to prawie nie możliwe a jednak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?