olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
szkoda ze z roma taki nie byl
1
po co on go na sile wciska do skladu , mam nadzieje ze griezman przyjdzie i go wygryzie ze skladu...
3
dembele juz nie wyjdzie w podstawie , po tym polubieniu posta na twitterze , valverde niech odejdzie po sezonie ...
0
koroneczka se mieli lecha drugim skladem do tego hahaha xdd
0
Nie ma szans na rotacje pozatym nasi maja w tym sezonie ledwo co 3500 minut także swiezynki jeszcze
0
Dembele to już może nie zagrać do końca sezonu w podstawie jak Valverde widział polubienie pod postem ze złe zrobił ze dał mu zagrać tylko 5 min
1
Gdzieś czytałem tu info o tym ze busi dopiero zagra w PK no a tu takie zdziwienie ;) Zapowiada się super mecz w pięknym ustawieniu 4-4-2
0
Ciekawe czy James moze grać czy florek się obsral i dał klauzule
5
Dobrze ze może odpadliśmy bo z liverpoolem mogłoby się skończyć w dwumeczu z naszym nieudolnym trenerem tak jak z bayernem pare lat temu ;)
4
Wiadome to jest ze paco nie gra bo suarez sie koleguje z messim , jakby to miało wyglądać jakby Leo grał a gruby siedział na ławce , bo nie powiecie mi ze przez względy czysto sportowe ;)
1
Rozumiem ze bez sensu jest zwalniać trenera po jednym sezonie tym bardziej ze może wygrać 2 trofea ale czy jest sens w ogóle tak męczyć się i grać defensywnie ? Barca zawsze kojarzyła mi się z bardzo solidna ofensywna zreszta mamy do tego piłkarzy , mam nadzieje ze Valverde do końca sezonu da pograć dembele i coutinho w formacji 4:3:3 bo jeżeli będzie nadal zestawiał to swoje 4:4:2 do końca sezonu to nie chciałbym osobiście go widzieć na ławce w następnym sezonie
0
Jakoś trzeba , Xavi był większym magikiem i jakoś przeżyliśmy , tez trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść pozatym tam będzie miał pierwszy skład a u nas rezerwa , coutinho został tu sprowadzony nie po to żeby siedzieć na ławce
4
Pogłoski ze Leo podobno miał zrzucać winę na umtitiego czy tez albę pewnie wyssane z palca ale jeżeliby to była prawda to warto dodać ze on nic nie zrobił w rewanżu z roma nawet nie chciało mu się biegać , można gadać na crisa złe rzeczy ale jak juve strzeliło bramkę na 1:0 to ten non stop machał rękami w kierunku kolegów i jak widać przyniosło to zamierzony efekt , Leo jest wybitnym graczem ale niestety na kapitana czy motywatora to on się nie nadaje o iniescie nie wspomnę , jedyny gracz w tym zespole który mógłby ich zmotywować jako kapitan to pique a taki puyol to by im się przydał jak nigdy , co do Leo to od paru sezonów w LM nie jest sobą można utwierdzić się w przekonaniu ze cris w tej płaszczyźnie w ostatnie lata go nakrył czapka , niby okej Leo ma większy wpływ na spotkania bo kreuje a cris dostawia nogi czy wali karne ale to on później jest na piedestale i nikt o messiego dryblingach nie będzie mówił za 10 lat tylko o tym wyżelowanym boskim crisie ze dzieki swoim bramka zapewnił obronę lm czy tez 3 lm pod rząd nie daj bóg ;/
0
Suarez najpierw łapie formę przez 3 miechy później dobrze gra 2 miechy kolejno do końca sezonu jest zajechany fizycznie xdd
0
Jak maja się ogrywać jak grają ci sami od 4 lat , pozbycie się suareza jak griezman przyjdzie powinno być priorytetem ( koles ma dwa miechy dobre później bez formy ) andres odejdzie , szkoda tylko ze nie mamy takiego verattiego bo rakitic by murawy nie powąchał a tak gra pierwsze skrzypce u Valverde mamy dembele , coutinho przyjdzie griezman oby to oni grali w podstawie w następnym sezonie
0
Ciekawe czy w presezonie Valverde zaryzykuje 4:3:3 czy będzie trzymał się swojej filozofii i zostanie przy żelaznym 4:4:2 , zastanawia mnie również czy jest sens wysyłać wszystkich skoro taniej będzie wysłać 11 piłkarzy i niech się ogrywają i lapi minuty
0
Zadowolone miny , nie ma co się dziwić po takim meczu kto by nie był zadowolony ;)
0
Skoro nawet piłkarze to widza ze zmiany były potrzebne to coś jest nie tak z tym trenerem , najlepsza opcja byłoby go pożegnanie po sezonie już wolałbym lucho tamten chociaż jak niekiedy składem przerotowal to nogami się żegnałem a tutaj zniszczony styl barcy , taktyki żadnej a podobno taktycznie Valverde lucho zjadał ;/
2
Już w weekend znów zobaczę swoje ukochane 4-4-2, rakiticia ze złamanym palcem oraz nie wyleczonego busiego , oddychającego rękawami roberto oraz w ataku suareza , piękny weekend się zapowiada aż nie moge się doczekać ;)
0
Da ktoś link do meczu?
0
sedzia juz gwizdze pod bialych
12
do szatni za druga zolta kartke
1
jestem u siebie tylko niestety barca odpadla to trzeba obejrzec dobry futbol a taki zagwarantuje real bo w lidze graja ladnie
2
zaraz zobaczycie jak sie gra w lidze mistrzow jak real zalatwi sprawe awansu , strzela jedna dwie bramki i se bedą klepac
0
jezeli go valverde wystawi to sie skompromituje ...l
9
Ja nie mogę doczekać się 4:4:2 xdd
2
Jeżeli Valverde jest mądry to wywnioskuje ze trzeba grać 4:3:3 w takim klubie jak barca i wrzuci do końca sezonu dembele , jeżeli dalej będzie tłukł to swoje 4:4:2 do końca sezonu to lepiej mu podziękować i pożegnać na koniec sezonu , jeżeli wyciągnie wnioski zacznie rotować posadzi na ławce suareza, rakiticia , roberto czy pique i zmieni ustawienie na 4:3:3 to chętnie bym go widział w następnym sezonie .
1
Gdyby chociaż barca prezentowała jakiś poziom , fajna grę od początku sezonu to bym zrozumiał to ze słabszy mecz ale Valverde dał ciała na każdej płaszczyźnie , mimo wygrania ligi i PK to i tak powinien odejść bo stylu barcy nie zmieni my zawsze graliśmy ofensywny futbol a on to zabił , jest przeciętnym trenerem na przeciętny zespół idealnie pasuje taki jak bilbao
5
Ej czym wy się przejmujecie , myślicie ze taki suarez czy umtiti czy inny grajek się tym przejmuje ?;) Wstali rano , pewnie dostali dzień wolny miliony na konto wpływają i życie toczy się dalej ;) Zobaczycie wideo z treningu jak będzie jak będą wychodzić uśmiechnięci od ucha do ucha przecież nic się nie stało 1/4 lm zaliczona ;)
0
Griezman to powinien grać za grubego w ataku a ten grzać ławkę bo już mu się w głowie poprzestawiało..