0

A może Lucho od następnego sezonu , odpoczął nowe motywacje a gra z lucho napewno nie będzie gorsza od tej Valverde a i lucho rotacje potrafi chociaż robić nie boi się posadzić suareza czy pique na ławce aby dać szanse zmiennikom przypominam ze dwa sezony miał super , trzeci słabszy ale trochę nas w lidze sędziowie dyma... teraz miałby więcej zmotywowanych graczy typu dembele , coutinho czy tez griezman i może 4:3:3 by wróciło a i konferencje ciekawsze ;)

0

Mało tego do spółki z rakiticiem i jordim alba xd myśle ze jeszcze paulinho tez może zawitać ;)

0

Nie ma się co dziwić ze zabrakło sił i motywacji ja za 10 mln euro tez bym nawet się ruszył żeby się nie zapocic , obowiązkowo przedłużyć kontrakt z cała pierwsza jedenastka i niech każdy sobie wpisze w kontrakt tyle ile chce zarabiać dla lepszej motywacji a tak na poważnie to oby arhur przyszedł i szybko złapał rytm bo nie mogę oglądać już rakiticia który biega jak mój dziadek 75 letni , koleś niby z najlepszych graczy u Valverde a tylko umie do tylu podać , suarezowi tez się coś w głowie poprzestawiało nie dość zd nic nie gra to jeszcze jak ma piłkę to jedynym graczem jakiego widzi na boisku to messi oby griezman przyszedł i wszedł do pierwszej jedenastki za suareza bo czas delikatnie odmłodzić zespół , dembele powinien tez Adonisie się na stałe w pomocy mam nadzieje ze arthur przyjdzie i odrazu wejdzie w buty rakiticia i do pary z coutinho stworzą super pomoc

0

Ten sezon możemy jeszcze zkwitowac przegrana liga i PK i możemy śmiało pałeczkę po psg przejąć za tamten rok , tak na serio to Valverde powinien osobiście podać się do dymisji rozumiem przegrać po wymianach ciosów ale roma nas klepała jak chciała niestety pierwszy sezon dlatego tez pewno Bartek go zostawi odnośnie zespołu to suarez w tym sezonie dwa miechy dobre reszta kaszana griezman powinien wejść z miejsca do pierwszego składu jak przyjdzie , może gdybyśmy przegrali pare spotkań wcześniej czy to w lidze czy LM lub PK to Valverde by zaczął dawać więcej szans zmiennikom typu denis , paco , vidal czy nawet Vermaelen ( umtiti wczoraj katastrofa a jemu się 9 mln śni w kontrakcie ) a tak to Valverde wprowadzał zmiany jak było już za późno , gra w ogóle nie zachwyca gramy bo gramy teraz to Valverde se już może grać do końca sezonu jednym składem może przegra PK i stanie się cud i odejdzie ? Szczerze to już lucho dużo więcej rotował może nawet gdy nie było trzeba ale swoje wygrał .

0

Spokojnie w niedziele zobaczysz kolejnego magika na boisku od pierwszych minut a będzie nim paulinho ;))

0

Tuchel to już lepiej lucho niech wróci , on pokazał w borussi na co go stać

0

Pewnie wielu z was jak i ja zastanawia się czy aby Valverde nie przerosła barca , rozumiem można przegrać 2:0 , 3:1 , ale odpaść po 4:1 w pierwszym meczu , drużyna nie posiada swojego stylu a Valverde zrobił ten sam błąd co emery rok temu czyli wyszedł się bronić , griezman jest obowiązkiem bo suarez oprócz większego brzucha to niczym się nie wyróżnia miał dwa dobre miechy a teraz to samo co na początku sezonu i nie wiem czy aby Valverde powinien zostać mimo wygranej ligi bo styl słaby transfer paulinho jak widać okazał się błędem gdzie na początku sezonu miał pare dobrych momentów. Tylko kogo teraz by barca miała zatrudnić ? Jedynym trenerem sensownym dla nas jest Pep który nie wiadomo czy zostanie w city po klęsce czy może odejdzie , na domowym podwórku nie ma trenerów dla barcy , czyli pozostaje kopanie się po czołach przez kolejny sezon . Mi się wydaje ze jezeli wygramy tylko la ligę a przegramy PK nie daj bóg to Valverde wyleci . Kolejna sprawa brak rotacji wychodzi teraz jak na dłoni , rakitic , pique , alba , roberto zajechaną żywcem , lecz teraz liga to Valverde pewno zrolujemy składem i wystawi paulinho za roberto xddd

0

Żeby tylko bartomeu nie przyszło do głowy zostawić Valverde na następny sezon

8

Mi się wydaje ze dla motywacji powinni im podnieść płace o 50%

2

iniesta , suarez , rakitic i obrona słabo

4

Valverde to cienias , taki sam jak emery

1

Valverde to taki sam trener co emery mam nadzieje ze po sezonie odejdzie

1

jak odpadniemy to valverde powinien sam podac sie do dymisji

2

suarez nie widzi nikogo oprocz messiego jest fatalny. ..

0

spokojnie tylko patrzec jak zaraz valverde wprowadzi paulinho za roberto albo inieste i bedziemy sie modlic do konca spotkania :)

1

moze suarez by w barcy b pogral pomogl w utrzymaniu sie w drugiej lidze ?

1

suarez ledwo co chodzi messi presuje xdd

1

link do aliez po pl ma ktos ?

0

ma ktos link do f1 PL ? :D

3

kroos ty niemiecki symulancie

0

ma ktos link z pl komentarzem realu ?

0

zobaczymy co nasz nowy nabytek pokaze :)

0

on gral w realu takze nie dziw sie ze mu brak klasy teraz ma crisa godnego nastepce :D

0

brawo valverde trzymaj dalej suareza :)

0

valverde nie ma jajek zeby zdjac suareza albo posadzic na lawce z leganes , lucho chociaz paco czesciej wstawial , a tak suarez i tak wie ze chocby nie strzelil 30 setek w meczu to i tak bedzie gral :)

1

ma ktos link do meczu aliez

2

link do meczu z aliez ? pleas

1

lysy pamietaj , szanse jeszcze macie tylko trzeba wygrywac a barca musi stracic 15 pkt , ale na papierze wyglada to wysmienicie tylko 15 pkt na tym etapie

2

Dokładnie taki Liverpool obawiam się ze by nam mógł sprawić sporo problemu oglądałem ich mecz i 90 minut na dużej intensywności. No a w sobotę leganes i pewnie znów jedna rotacja coutinho za inieste bo liczy się jakiś śmieszny rekord wygrania ligi bez porażki .. a myśle ze skład semedo - umtiti - Vermaelen - digne ( jeżeli wyzdrowieje )
Coutinho - gomes - denis
Messi - paco - dembele mógłby grać z powodzeniem

0

liverpool 3 : 0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?