0

ma ktos link do aliez z pl komentarzem albo tvp 1 ?

0

no prawa flanka w koncu bedzie obiegac :)

7

niestety ale cris w LM zjada leo bez dwoch zdan :)

8

Nainggolan typowy rzeznik cos podobnego do browna z celticu , zawodnik marny jednak charakter go cechuje i trenerzy to lubia ;/

0

ma ktos moze link do meczu chelsea z PL komentarze z canal+ ?

0

Denis chociaż zagra 1-2 mecze dobre na pare spotkań a gomes miał ponad 40 w tamtym sezonie i w tym już pare i jeszcze nie miał dobrego momentu , lepiej niech on zostanie a gomes odejdzie , roberto tez był skazywany na odejście i karta się odwróciła i jest podstawowym graczem

0

Dembele , paulinho i iniesta razem wzięci ;)

5

denis przez 10 minut wiecej niz paulinho , dembele i iniesta razem wzieci zrobil :)

0

remis hahahaahahhaahhaha

0

no i git , przegramy to moze w koncu zacznie stawiac na rezerwowych wiecej valverde a nie jeden sklad

7

paulinho ledwo co chodzi ale jescze gra xddddddddddd

0

moze skonczy sie po porazce nabjanie smiesznego rekordu wygrania ligi bez porazki i zaczna sie rotacje :)

8

wychodzi gra jednym skladem :)

0

ogladam kazdy mecz od jego przejscia do interu :)

5

ogladam mecz interu i gre rafinhii i naprawde wydaje mi sie ze te 35+3 mln zmiennych jak sie zakwalifikuja do LM to bede super pieniadze , koles 0 ryzyka podania do najblizszego gracza ze swojego zespolu a niektorzy go do thiago porownywali :)

1

ale czy tym powinno sie kierowac przy powolaniach do kadry a nie kwestia jak kto gra a akurat icardi jest duzo lepszy od higuaina

0

dziwi mnie brak powolania dla icardiego w kadrze argentyny bo co bo przelecial zone kolegi messiego ? skoro tamta chcial tego samego co on to znaczy ze sa siebie warci , ale oczywiscie po co go powolac to samo dybale i grac jakimis higuinami i innymi wynalazkami , zamiast sprobowac czegos nowego innego to graja nim albo aguero od 10 lat ...

2

to ze karnego mu nie uznali bo kreta zabil

0

niby wszystko super ale wlasnie zastanawia mnie jak to bedzie wygladac w koncowej fazie sezonu gdzie kazdy z nich bedzie chcial grac w podstawowym skladzie co jest zrozumiale i watpie aby tego griezman albo dembele przyjeli role zmiennikow ze spokojem bo oczywiscie o coutinho , messim i suarezie nie wspominam bo to podstawowy sklad

2

nasz komar :)
nie wyobrazam sobie aby w nastepnym sezonie grzał lawke bo griezman przyjdzie ;(

0

Argentyna to jest takie psg oni maja wyryta porażkę na twarzy ;) Nie oszukujmy się ale z Leo tez oni wiele nie ugrają nie mówiąc już o mistrzostwie świata z każdym innym trenerem grają tak samo

0

Ja zrobiłem sobie maraton od 1 sezonu i te początkowe były wyborne aczkolwiek te sezony ostatnie tez okej ;)

21

Ale złotego nura cris zaliczył wczoraj dopiero teraz zobaczyłem , napina te mięśnie po bramce a tu chucherko takie ze go grawitacja przewróciła ;€

0

Ma ktoś jakiś ciekawy kuponik na weekend to pochwalcie się bo ja myśle ze czy nie dać na seville bo nasi po reprezentacji maja zawsze słabe mecze oraz dorzucić ze 3-4 pewniaki i wjechać za około 100-200 zl

1

Silniejszy przeciwnik na papierze i maszyna się wyłączyła ;( niech się przyzwyczaja bo na euro może być podobnie ;)

0

Mam nadzieje ze po zaklepaniu ligi nie będziemy już pobijać jakiś śmiesznych rekordów z wygraniem wszystkiego czy tam nie przegraniem

2

pique na kapitana i po sprawie

3

Komentarz usunięty

0

Lewy już myślami w Madrycie

12

marcelo to zawsze byl cienias w obronie tylko jego akcje ofensywne zamydlaja oczy i kazdy go ma za najlepszego obronce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?