olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ma ktos link do aliez z pl komentarzem albo tvp 1 ?
0
no prawa flanka w koncu bedzie obiegac :)
7
niestety ale cris w LM zjada leo bez dwoch zdan :)
8
Nainggolan typowy rzeznik cos podobnego do browna z celticu , zawodnik marny jednak charakter go cechuje i trenerzy to lubia ;/
0
ma ktos moze link do meczu chelsea z PL komentarze z canal+ ?
0
Denis chociaż zagra 1-2 mecze dobre na pare spotkań a gomes miał ponad 40 w tamtym sezonie i w tym już pare i jeszcze nie miał dobrego momentu , lepiej niech on zostanie a gomes odejdzie , roberto tez był skazywany na odejście i karta się odwróciła i jest podstawowym graczem
0
Dembele , paulinho i iniesta razem wzięci ;)
5
denis przez 10 minut wiecej niz paulinho , dembele i iniesta razem wzieci zrobil :)
0
remis hahahaahahhaahhaha
0
no i git , przegramy to moze w koncu zacznie stawiac na rezerwowych wiecej valverde a nie jeden sklad
7
paulinho ledwo co chodzi ale jescze gra xddddddddddd
0
moze skonczy sie po porazce nabjanie smiesznego rekordu wygrania ligi bez porazki i zaczna sie rotacje :)
8
wychodzi gra jednym skladem :)
0
ogladam kazdy mecz od jego przejscia do interu :)
5
ogladam mecz interu i gre rafinhii i naprawde wydaje mi sie ze te 35+3 mln zmiennych jak sie zakwalifikuja do LM to bede super pieniadze , koles 0 ryzyka podania do najblizszego gracza ze swojego zespolu a niektorzy go do thiago porownywali :)
1
ale czy tym powinno sie kierowac przy powolaniach do kadry a nie kwestia jak kto gra a akurat icardi jest duzo lepszy od higuaina
0
dziwi mnie brak powolania dla icardiego w kadrze argentyny bo co bo przelecial zone kolegi messiego ? skoro tamta chcial tego samego co on to znaczy ze sa siebie warci , ale oczywiscie po co go powolac to samo dybale i grac jakimis higuinami i innymi wynalazkami , zamiast sprobowac czegos nowego innego to graja nim albo aguero od 10 lat ...
2
to ze karnego mu nie uznali bo kreta zabil
0
niby wszystko super ale wlasnie zastanawia mnie jak to bedzie wygladac w koncowej fazie sezonu gdzie kazdy z nich bedzie chcial grac w podstawowym skladzie co jest zrozumiale i watpie aby tego griezman albo dembele przyjeli role zmiennikow ze spokojem bo oczywiscie o coutinho , messim i suarezie nie wspominam bo to podstawowy sklad
2
nie wyobrazam sobie aby w nastepnym sezonie grzał lawke bo griezman przyjdzie ;(
0
Argentyna to jest takie psg oni maja wyryta porażkę na twarzy ;) Nie oszukujmy się ale z Leo tez oni wiele nie ugrają nie mówiąc już o mistrzostwie świata z każdym innym trenerem grają tak samo
0
Ja zrobiłem sobie maraton od 1 sezonu i te początkowe były wyborne aczkolwiek te sezony ostatnie tez okej ;)
21
Ale złotego nura cris zaliczył wczoraj dopiero teraz zobaczyłem , napina te mięśnie po bramce a tu chucherko takie ze go grawitacja przewróciła ;€
0
Ma ktoś jakiś ciekawy kuponik na weekend to pochwalcie się bo ja myśle ze czy nie dać na seville bo nasi po reprezentacji maja zawsze słabe mecze oraz dorzucić ze 3-4 pewniaki i wjechać za około 100-200 zl
1
Silniejszy przeciwnik na papierze i maszyna się wyłączyła ;( niech się przyzwyczaja bo na euro może być podobnie ;)
0
Mam nadzieje ze po zaklepaniu ligi nie będziemy już pobijać jakiś śmiesznych rekordów z wygraniem wszystkiego czy tam nie przegraniem
2
pique na kapitana i po sprawie
3
Komentarz usunięty
0
Lewy już myślami w Madrycie
12
marcelo to zawsze byl cienias w obronie tylko jego akcje ofensywne zamydlaja oczy i kazdy go ma za najlepszego obronce