6

do boju rosja ! :D kurde pomylilem sie i dalem na rosje zamiast brazylie xd

0

Neymar to gwiazdeczka i musi być na piedestale jak cris dlatego tez musi być w około niego sporo szumu dlatego tez nie zdziwiłbym się gdyby przeszedł do realu ;)

0

Oby bo wygrana chciałbym zainwestować na mecz Polaków lub na Argentynę

0

O 12:30 urugwajo nasz gra oby weszli dobrze w spotkanie bo postawiłem 150 zł xd

0

Panowie wiem ze nie ma pewniaków ale jak na złość potrzebuje pewniaków na weekend dwa kupony max 10 zdarzeń chyba ze ktoś ma naprawdę pewniaka to może być więcej ktoś coś ? Z góry dzieki
P.s oczywiście nie musi być tylko piłka nożna lecz hokej , siatka i ręczna

0

Nie macie tak ze jak patrzycie na jedenastkę barcy to trochę słabo to wyglada ze klub niby hiszpański a coraz mniej Hiszpanów w składzie , trochę mnie to przeraża niby jest 4-5 w podstawowym składzie bo alba, pique , sergi, busi , iniesta ale za 3-4 lata może zostać sam roberto , jak np patrzę na kluby angielskie to 1 Anglik i to jeszcze na ławce albo kontuzja , arsenal, Chelsea czy city , najlepiej gdyby wprowadzono jakaś liczbę obcokrajowcow w podstawowej jedenastce 3-4 a nie 11 ;)

10

Twoja ortografia tez jest conajmniej dwa poziomy niżej od poziomu przeciętnego dzieciaka z przedszkola ;)

13

Odnośnie transferu griezmana to on nam tu średnio jest potrzebny , jedynie jego przyjście może spowodować jakiś konflikt na linii z dembele bo wątpię żeby griezman był rotowany tylko to on obok Leo i suarEza będzie pierwszym wyborem Valverde nie oszukujmy się , oczywiście jest to promocja jak karp w lidlu na święta i eksperci na tej stronie już są w stanie sprzedać w ciemno dembele kosztem griezmana , mam nadzieje ze po jego przyjściu nie wyjdzie żaden konflikt z zawodnikami a szczególnie z dembele bo wiemy ze młody musi grać non stop aby wskoczyć na wyższy poziom a łapanie ogonów po 20-30 minut średnio mi się widzi tak samo jak w przypadku griezmana i graniu co 3-4 mecze lub siedząc i modląc się aby ktoś z trójki z ataku się połamał oby nam się to tylko czkawka nie odbiło

0



i ten przereklamowany pilkarzyk jeszcze tak smie mowic o naszej barcy :)

71

Tak odnośnie ostatniego bólu pewnej części ciała na temat strzelanych przez maszynę masowych bramek , proszę zwrócić uwagę ile mu te bramki dały ;))

http://memypilkarskie.pl/img/23079/w-koncu-sie-udalo-d/

4

Niech walczy bo zmiennik mozev być z niego lepszy niż z gomesa pozatym może grać na skrzydle

2

Maroko a później Argentyna ze względu na Leo ...

0

wolalbym real w cwiercfinale LM niz te rome szczerze

2

najlepszy obronca swiata carvajal i podstawowy obronca gra nie lepiej niz nasz douglas w benfice

1

wy myslicie ze bilbao to jakies cienkie levante ze mozna sie wprowadzic mine , alenie ? wynik nie jest bezpieczny gdyby bylo 3-4:0 to co innego

1

dwie bramy leo + jedna brama coutinho + dembele brama i super mecz; D

4

no i cyk dwojeczka

0

on musi z kazdej pozycji strzelac ?

10

messi " teraz staram sie grac bardziej druzynowo"

0

posiada ktos link z polskim komentarzem ? z gory dzieki

12

Proszę proszę Real

0

City - Real
Barca -Liverpool
Bayern - roma
Sevilla - juve

14

Dawać ten Real już bo i tak za daleko doszli ;)

3

Idź chłopie na niebieska stronę bo odrazu widać ze wbijasz tu prowokować , byli lepsi i dostali 4:1 w dwumeczu szkoda , wczoraj Chelsea dyktowała warunki może 10 minut na podatku drugiej połowy i tyle

10

Jak mi się coś nie podoba to to zmieniam może ty na Real się przerzuć i ich styka wrzutka , wrzutka no i wrzutka tamten styl Cię porwie , gdybać można bo suarez tez miał dwie 100% sytuacje teraz jak i w Londynie także gdyby miał wyregulowany celownik to Chelsea schodziłyby z manita , kibic barcy i pisze ze fart xd Od 30 spotkań w lidze i około 8 w lm jedziemy na farcie nie wspomnę już o PK tam tez na farcie doszliśmy do finału i to pisze kibic barcy , wstyd

1

105 mln co to jest w tych czasach on praktycznie nie grając wszedł i asysta jedna druga teraz bramka w tak ważnym meczu jak będzie grał do końca sezonu to myśle ze w lato 100 mln za niego to byłaby promocja a niektórzy go stawiają na równi z delefele warto przypomnieć ze delefele dna barcy a nie mógł się wpasować , asyst brak bramek tez słabo na tyle gier co rozegrał

21

Najlepsze jest to ze w niedziele na 200% wyjdzie coutinho na bilbao za iniesta i jeszcze zyskamy w ofensywie , myśle ze warto dać szanse gomesowi i wpuścić w drugiej połowie paulinho ale mamy komfort:) Dembele tez należy się w niedziele pierwszy skład bo wczoraj zagrał super mimo paru strat które są częścią futbolu to zasuwał w obronie aż miło ;) Im więcej minut dla niego tym szybciej się zgra ;). Ogólnie jak to brzmi coutinho wejdzie xd ale erni ma komfort

1

jak widac bez busiego tez dajemy rade :)

1

Erni usmiechnij sie xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?