5

umtiti jak pijawka wszedzie sie dossie masakra xd

0

rakitic go zjada w kazdej plaszczyznie

25

to nie ogladaj idz kibicowac realowi

1

dobry mecz , napracowal sie mlody i w obronie tez pracowal brawo dembele

0

o moj boze tylko nie busi

0

raczej iniesta bo utyka

1

niby tak sie gra ostro w BPL a chlop sie od wiatru przewraca

1

niee bylo faulu symulant

0

dembele do obrony szedl jak do pozaru

0

dobra krol wchodzi , pograne

4

na stronie chelsea pisza ze dzieki sedziemu jest taki wynik xd

0

taa w tym 50 % na dembele , bo brame strzelil i mial strat pare xddd

0

Ej PSG tez dzis gralo w LM z Angers ?:D

1

dobra niech erni wprowadza vermaelena , paulinho i vidala i murujemy :)

1

przypomina sie 2012 rok , oby nasi dorzucili jeszcze bramke

0

ufff . dobra w drugiej polowie chelsea sie musi otworzyc takze beda kontry

2

fajnie ten sedzia drukuje

3

teraz dopiero zobaczycie na co stac dembele :D

1

dzis jeden z nielicznych dni w roku gdzie uslysze doping camp nou :)

4

jezu wracam z roboty slysze jakies malolaty ze dzis wszyscy kibicuja chelsea londyn , oby barca przegrala w robocie slysze kazdy za chelsea mam nadzieje ze to bedzie piekna noc i jutro bede wspominal sobie o tym zwyciestwie ;D

6

dawaj dembele pokaz dzis co potrafisz !

1

Rok temu w rewanżu z juve tez miał być a jak się skończyło pamiętamy

2

mamy lepszego bramkarza

21

Widziałem pod ocenami za mecz z Malaga gownoburze ze dembele mia 28 strat , chciałbym zaznaczyć ze alba grający w obronie miał coś około 20 strat , a brazylijska bogini która odeszła do psg notowała co mecz średnio 20-30 strat a był wychwalany jaki to on super nie jest a jak dembele zaczął lepiej grać to odrazu wszyscy jego strat się dopatrują , najlepiej sprzedajmy go do levante tam sobie będzie mógł tracić piłkę , warto tez zaznaczyć ze poza messim to nikt nie umie u nas minąć kilku rywali poza Francuzem ;)

2

Tez się cieszyłem bo mi 2 dni dowód stracił ważność i problem był z droga powrotna dlatego lepiej weź ze sobą trochę więcej ojro na conajmniej 2 tyg pobytu xd

1

Neymar jak grał to tu były straty liczone w dziesiątkach w jednym meczu a on miał może wczoraj dwie trzy ...

0

otoz nie ze wszystkimi mial taki kontakt z alba np chyba slabo skoro ten o nim tak mowil , semedo itp

3

ogladalem dzis powtorke meczu bo wczoraj nie dalem rady i widac ze dembele z kazdym meczem wraca do formy bardzo mnie to cieszy i kolejna asysta , szkoda ze nie udalo mu sie strzelic bramki , zauwazylem rowniez ze zaczal wiecej pomagac w obronie wczoraj na prawej flance sergiemu oraz kazda kontakt z pilka nie konczyl sie glupia strata tylko gdy mial mozliwosc do dryblowal co mu wychodzilo super ale tez mnostwo prob wrzutek , podan w pole karne szukania innych lepiej ustawionych graczy mniej egoizmu niz na poczatku sezonu gdy zaczynal u nas , mega sie ciesze ze bez leo mimo ze ze slaba malaga dalismy rade a szczegolnie zagrali dembele i coutinho (o ktorym nie trzeba mowic bo bramka fenomenalna)

0

dembele widac ze zespolowo nie leci na pale z pilka do przodu jak to robil na poczatku sezonu , ogarnia sie :D

0

widac ze dembele juz gra bardziej zespolowo i mniej wiecej wie kiedy zadryblowac a nie jak w pierwszych meczach co mial pilke to dzida do przodu , ogarnia sie chlop :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?