olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
umtiti jak pijawka wszedzie sie dossie masakra xd
0
rakitic go zjada w kazdej plaszczyznie
25
to nie ogladaj idz kibicowac realowi
1
dobry mecz , napracowal sie mlody i w obronie tez pracowal brawo dembele
0
o moj boze tylko nie busi
0
raczej iniesta bo utyka
1
niby tak sie gra ostro w BPL a chlop sie od wiatru przewraca
1
niee bylo faulu symulant
0
dembele do obrony szedl jak do pozaru
0
dobra krol wchodzi , pograne
4
na stronie chelsea pisza ze dzieki sedziemu jest taki wynik xd
0
taa w tym 50 % na dembele , bo brame strzelil i mial strat pare xddd
0
Ej PSG tez dzis gralo w LM z Angers ?:D
1
dobra niech erni wprowadza vermaelena , paulinho i vidala i murujemy :)
1
przypomina sie 2012 rok , oby nasi dorzucili jeszcze bramke
0
ufff . dobra w drugiej polowie chelsea sie musi otworzyc takze beda kontry
2
fajnie ten sedzia drukuje
3
teraz dopiero zobaczycie na co stac dembele :D
1
dzis jeden z nielicznych dni w roku gdzie uslysze doping camp nou :)
4
jezu wracam z roboty slysze jakies malolaty ze dzis wszyscy kibicuja chelsea londyn , oby barca przegrala w robocie slysze kazdy za chelsea mam nadzieje ze to bedzie piekna noc i jutro bede wspominal sobie o tym zwyciestwie ;D
6
dawaj dembele pokaz dzis co potrafisz !
1
Rok temu w rewanżu z juve tez miał być a jak się skończyło pamiętamy
2
mamy lepszego bramkarza
21
Widziałem pod ocenami za mecz z Malaga gownoburze ze dembele mia 28 strat , chciałbym zaznaczyć ze alba grający w obronie miał coś około 20 strat , a brazylijska bogini która odeszła do psg notowała co mecz średnio 20-30 strat a był wychwalany jaki to on super nie jest a jak dembele zaczął lepiej grać to odrazu wszyscy jego strat się dopatrują , najlepiej sprzedajmy go do levante tam sobie będzie mógł tracić piłkę , warto tez zaznaczyć ze poza messim to nikt nie umie u nas minąć kilku rywali poza Francuzem ;)
2
Tez się cieszyłem bo mi 2 dni dowód stracił ważność i problem był z droga powrotna dlatego lepiej weź ze sobą trochę więcej ojro na conajmniej 2 tyg pobytu xd
1
Neymar jak grał to tu były straty liczone w dziesiątkach w jednym meczu a on miał może wczoraj dwie trzy ...
0
otoz nie ze wszystkimi mial taki kontakt z alba np chyba slabo skoro ten o nim tak mowil , semedo itp
3
ogladalem dzis powtorke meczu bo wczoraj nie dalem rady i widac ze dembele z kazdym meczem wraca do formy bardzo mnie to cieszy i kolejna asysta , szkoda ze nie udalo mu sie strzelic bramki , zauwazylem rowniez ze zaczal wiecej pomagac w obronie wczoraj na prawej flance sergiemu oraz kazda kontakt z pilka nie konczyl sie glupia strata tylko gdy mial mozliwosc do dryblowal co mu wychodzilo super ale tez mnostwo prob wrzutek , podan w pole karne szukania innych lepiej ustawionych graczy mniej egoizmu niz na poczatku sezonu gdy zaczynal u nas , mega sie ciesze ze bez leo mimo ze ze slaba malaga dalismy rade a szczegolnie zagrali dembele i coutinho (o ktorym nie trzeba mowic bo bramka fenomenalna)
0
dembele widac ze zespolowo nie leci na pale z pilka do przodu jak to robil na poczatku sezonu , ogarnia sie :D
0
widac ze dembele juz gra bardziej zespolowo i mniej wiecej wie kiedy zadryblowac a nie jak w pierwszych meczach co mial pilke to dzida do przodu , ogarnia sie chlop :)