olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
dembele zabawa , z kazda minuta wyglada lepiej , ale ma odejscie na dwoch trzech krokach
0
mialem okazje byc na paru stadionach w anglii takich jak anfield , stamford , emirates czy old trafford i na tym ostatnim wlasnie najlepsza atmosfera niesamowity stadion :)
1
Tak właśnie pracuje się na transfer do realu xd niech tam siedzi w tym psg i niech go szejk nawet wysyła na trybuny do końca kontraktu
0
Po co on ? Żeby znowu alba byl ograniczany ? Chłopie mamy świetny zespół doszedł coutinho który z miejsca się wpasował , dembele który tylko jak złapie formę to o neymarze wszyscy zapomną bez sensu pompować w jego transfer 300-400 mln chyba ze ma klauzule dla barcy 150 mln to spoko ale w to wątpię
0
Niestety panie Neymar ale w barcy możesz pograć tylko w fifie , etap twój już się zakończył zostało ci dożywotnie granie w ogórkowej lidze bo szejkus cię nigdzie nie puści za mniej niż 400 mln ;)
0
Psg tez strzeliło na santiago
3
Ja tam by go chciał dna barcy , u nas wskoczyłby na wyższy level
1
Obrońcy realu ze doświadczenie weźmie górę itp , przypominam ze my tez byliśmy faworytem rok tem w meczu z psg i dostaliśmy baty 4;0 w Paryżu , a to ze nie gra neymar to właśnie może ich zjednoczyć i wspólnie mogą naprawdę być naładowani i wygrać tym bardziej ze w realu modric i kroos mogą nie zagrać a 2:0 to znowu nie jakiś tam nie możliwy wynik oby tylko strzelili szybko bramkę
17
Odnośnie gomesa to rozumiem ze można gi krytykować po meczu , ale jakim trzeba być pustakiem i bezmózgiem żeby gwizdać na niego jak wchodzi na boisko lub jest przy piłce , przecież to nadal nasz zawodnik i trzeba go wspierać a takie sytuacje odrazu deprymują ...
0
ostatni taki doping slyszalem w SH z realem w sierpniu xd
0
dawac coutinho prawa noga
1
dobrze ze umtiti sie ogarnal dzis
0
ale magic touch !
0
dobra gomes jest do zmiany
0
ja tam sie ciesze ze gomes a nie paulina
3
gomes jeszcze nie zagral nic a juz brawa ! LEGENDA
0
tak
1
dobra atleti macie przeeje !! ;d
2
dobra dawac gomesa i koniec zabawy
4
technik rakiticia mnie przeraza xdd
0
nie wiem co gorsze atleti jak przegrywa cze real i ramos jak dostaje baty bo identycznie im prad odcina xd
5
nie plakac bo messi teraz faulowal ..
1
to juz lepiej gomesa niz paulinee
2
co z tego ze messi ogral trzech jak coutinho sam stal i nie podal mu ..
0
Właśnie do arsenalu się nie nadaje w barcy stałby się jeszcze lepszym grajkiem
0
Bellerin i Grimaldo chciałbym aby tak wyglądała nasza prawa i lewa obrona a roberto do pomocy oczywiście za pare lat
0
Panowie myślicie ze jeżeli nie daj bóg na koniec sezonu byśmy nie wygrali żadnego trofeum to Valverde zostałby zwolniony czy daliby mu jeszcze jedna szanse ? Bo tak naprawdę nie możemy być pewni żadnego trofeum a ostatni miesiąc pokazał ze forma wcale nie jest jakaś super , sporo remisów , zawodnicy podmęczeni ze względu na mało rotacji a do końca sezonu jeszcze sporo spotkań ;/
0
100 mln za jedna nogę za jednego z dwóch najlepszych bramkarzy na świecie 200 to oferta wstępna ;))
0
https://www.facebook.com/FCBarcelonaB/videos/1720826991308645/
hahah zobaczcie cucu w 35 sekundzie xdd
11
Mbappe to on już poziom osiągnął dawno ;)