olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Oglądałem mecz i nie wiem co Valverde widzi w paulinho on gorszy od gomesa jest ale gdyby gomes zagrał taki mecz to już zostałby sprzedany 100x w sumie to już jest , kolejna sprawa erni wprowadził coutinho i jeszcze nie na jego pozycje a ten więcej zrobił niż iniesta przez 70 minut , on oszczędza coutinho na LM ? Dembele jak ma się ograć jak dostaje 15 min gdzie jeszcze presja na nim ciąży bo wynik niekorzystny , naprawdę wczorajszy mecz to wina po części Valverde jedyny Leo który coś starał się , digne to nie wiem czy w ekstraklasie by błyszczał, jeżeli tak ma grać to już lepiej mirande albo cucu z rezerw przesunąć , oczywiście liga się jeszcze nie skończyła ale zaczyna nam się wymykać , w niedziele jak przegramy to może być ciężko z rozpędzonym atleti , a najlepsze jest to ze w niedziele znów paulinho wyjdzie w podstawowym składzie ;)
0
Valverde paulinho i vidalem strzelił sobie w stopę
0
Może oddajmy paulinho do Chin co ??
0
Paulinho mvp nie ma co
11
paulinho to jest jakies nieporozumienie mam nadzieje ze valverde go nie wystawi z atleti juz wolalbym gomesa to samo z chelsea...
1
po co on tego paulinho wstawil ??
1
dzisiaj komar laduje dwie brameczki :D
17
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/28336377_2039209272774411_8697660811304982414_o.jpg?oh=7285e1eac2247a7f8c3ccb1d479abe57&oe=5B450052
dembouzzz < 333
0
Gra ktoś w csgo i chciałby pograć faceity 5-6 lvl jak coś to zapraszam priv bo gra z randomami już zaczyna mi bokiem wychodzić
2
Nie przejmujcie się i tak zagra pique xdd Valverde czeka aż mu noga odpadnie
1
moim zdaniem lepszy niz neymar bardziej wszechstronny nie boi sie strzalu z dystansu a te jego koleczka z pilka jak xaviego , naprawde super transfer nie moge sie doczekac nastepnego sezonu jak zacznie grac w LM :)
0
Niestety problem nie leżał w tazie tylko ich problem to pasha , byali ;) oby neo odszedł i z tazem dołączyli do szpera , rallena i mouza wtedy będzie nowe vp ;)
6
Ogólnie widzę ze tu większość już powitała griezmana mam osobiście nadzieje ze do nas nie trafi bo to będzie sie wiązało z odejściem suareza lub dembele co jest nie możliwe , druga sprawa to do rotacji to mamy paco, paulinho , vidal , iniesta + dojdzie arthur taki messi suarez dembele czy coutinho żaden z nich nie będzie siedział na ławce w co drugim mecZu bo tak gracze podstawowi pozatym na następcę suareza średni bo ma 27 lat a gruby jeszcze 2-3 lata pogra u nas mam nadzieje
0
No i dobrze ze szkoda ;)
0
ogladam sobie kompilacje naszych nowych nabytkow :
gietki jak guma styl pijanego weza
oraz tutaj nie trzeba prezentowac te rogaliki po dlugim palce lizac :)
5
3-4 mecze regularne na dobrym poziomie i zobaczycie tego komara w z bvb bo nie grajac tyle sobie wchodzi do zespolu i co mecz to asysta jak gra: )
2
brawo koroneczka jeszcze jedna ! :)
0
Szkoda bo wczoraj grał dobrze i podłączał się do akcji tez fajnie , mamy vidala do rotacji
0
chcialbym obejrzec skazanego na smierc ,wikingow i wiele innych seriali czy ktos moze polecic strone gdzie znajde wszystkie sezony .
0
Obawiam się ze może nie zagrać , bo 4-4-2 będzie z paulinho iniesta na skrzydłach
0
Chyba bardziej na + niż na - czego potwierdzeniem jest asysta
58
Mats wyjął dziś dwie sety zwłaszcza ta druga to mega interwencja i nie widzę jakoś zachwytu poprostu nie zszedł poniżej pewnego poziomu , a gdy de gea wyciągnie jedna pile to już widzę na fejsie pełno jego interwencji xdd
6
podobalo mi sie to ze dembele na 2-3 krokach potrafil juz odjechac z pilka na spora odleglosc , a gibki jest jak wąż naprawde wyglada to efektownie :)
1
na tyle czasu co on gral w tym sezonie to naprawde solidnie widac jeszcze troche kondycyjnie srednio ale sie wyrobi :D
7
fajnie ze dembele zagral caly mecz jezeli wszystko z nim okej to powinien rowniez z las palmas zaczac od pierwszej minuty to samo coutinho
0
dawac jeszcze brameczka od komara !
0
no to dembele na lawke bo paulina wchodzi
9
ten komentator to nie jak na gomesa cisnie to teraz na dembele . a on nawet nie mail okazji sie zgrac ...
0
jeszcze coutinho i dembele
8
to zmien klub do kibicowania