4

Oglądałem mecz i nie wiem co Valverde widzi w paulinho on gorszy od gomesa jest ale gdyby gomes zagrał taki mecz to już zostałby sprzedany 100x w sumie to już jest , kolejna sprawa erni wprowadził coutinho i jeszcze nie na jego pozycje a ten więcej zrobił niż iniesta przez 70 minut , on oszczędza coutinho na LM ? Dembele jak ma się ograć jak dostaje 15 min gdzie jeszcze presja na nim ciąży bo wynik niekorzystny , naprawdę wczorajszy mecz to wina po części Valverde jedyny Leo który coś starał się , digne to nie wiem czy w ekstraklasie by błyszczał, jeżeli tak ma grać to już lepiej mirande albo cucu z rezerw przesunąć , oczywiście liga się jeszcze nie skończyła ale zaczyna nam się wymykać , w niedziele jak przegramy to może być ciężko z rozpędzonym atleti , a najlepsze jest to ze w niedziele znów paulinho wyjdzie w podstawowym składzie ;)

0

Valverde paulinho i vidalem strzelił sobie w stopę

0

Może oddajmy paulinho do Chin co ??

0

Paulinho mvp nie ma co

11

paulinho to jest jakies nieporozumienie mam nadzieje ze valverde go nie wystawi z atleti juz wolalbym gomesa to samo z chelsea...

1

po co on tego paulinho wstawil ??

1

dzisiaj komar laduje dwie brameczki :D

0

Gra ktoś w csgo i chciałby pograć faceity 5-6 lvl jak coś to zapraszam priv bo gra z randomami już zaczyna mi bokiem wychodzić

2

Nie przejmujcie się i tak zagra pique xdd Valverde czeka aż mu noga odpadnie

1

moim zdaniem lepszy niz neymar bardziej wszechstronny nie boi sie strzalu z dystansu a te jego koleczka z pilka jak xaviego , naprawde super transfer nie moge sie doczekac nastepnego sezonu jak zacznie grac w LM :)

0

Niestety problem nie leżał w tazie tylko ich problem to pasha , byali ;) oby neo odszedł i z tazem dołączyli do szpera , rallena i mouza wtedy będzie nowe vp ;)

6

Ogólnie widzę ze tu większość już powitała griezmana mam osobiście nadzieje ze do nas nie trafi bo to będzie sie wiązało z odejściem suareza lub dembele co jest nie możliwe , druga sprawa to do rotacji to mamy paco, paulinho , vidal , iniesta + dojdzie arthur taki messi suarez dembele czy coutinho żaden z nich nie będzie siedział na ławce w co drugim mecZu bo tak gracze podstawowi pozatym na następcę suareza średni bo ma 27 lat a gruby jeszcze 2-3 lata pogra u nas mam nadzieje

0

No i dobrze ze szkoda ;)

0

ogladam sobie kompilacje naszych nowych nabytkow :
gietki jak guma styl pijanego weza


oraz tutaj nie trzeba prezentowac te rogaliki po dlugim palce lizac :)

5

3-4 mecze regularne na dobrym poziomie i zobaczycie tego komara w z bvb bo nie grajac tyle sobie wchodzi do zespolu i co mecz to asysta jak gra: )

2

brawo koroneczka jeszcze jedna ! :)

0

Szkoda bo wczoraj grał dobrze i podłączał się do akcji tez fajnie , mamy vidala do rotacji

0

chcialbym obejrzec skazanego na smierc ,wikingow i wiele innych seriali czy ktos moze polecic strone gdzie znajde wszystkie sezony .

0

Obawiam się ze może nie zagrać , bo 4-4-2 będzie z paulinho iniesta na skrzydłach

0

Chyba bardziej na + niż na - czego potwierdzeniem jest asysta

58

Mats wyjął dziś dwie sety zwłaszcza ta druga to mega interwencja i nie widzę jakoś zachwytu poprostu nie zszedł poniżej pewnego poziomu , a gdy de gea wyciągnie jedna pile to już widzę na fejsie pełno jego interwencji xdd

6

podobalo mi sie to ze dembele na 2-3 krokach potrafil juz odjechac z pilka na spora odleglosc , a gibki jest jak wąż naprawde wyglada to efektownie :)

1

na tyle czasu co on gral w tym sezonie to naprawde solidnie widac jeszcze troche kondycyjnie srednio ale sie wyrobi :D

7

fajnie ze dembele zagral caly mecz jezeli wszystko z nim okej to powinien rowniez z las palmas zaczac od pierwszej minuty to samo coutinho

0

dawac jeszcze brameczka od komara !

0

no to dembele na lawke bo paulina wchodzi

9

ten komentator to nie jak na gomesa cisnie to teraz na dembele . a on nawet nie mail okazji sie zgrac ...

0

jeszcze coutinho i dembele

8

to zmien klub do kibicowania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?