0

Komentarz usunięty

0

chcialbym taki skladzik na dzis
semedo-verma-umtiti-digne
roberto-busi
coutinho
messi-suarez-dembele

przy dobrym wyniku moglby wejsc aleix i paulinho lub raktic ale na 200 % valverde postawi znow na 4-4-2 z paulinho , rakiticiem , bussim i iniesta w pomocy a mialy byc rotacje :(

6

Piękny poranek śnieg pruszy dzień wolny a o 20:45 zobaczę sobie nasze nowe gwiazdy możliwe ze od pierwszej minuty czyli coutinho i dembele mam nadzieje ze nasz komar załaduje jakaś brameczke ;)

2

Ogólnie współczucie ale czy taki piłkarz za przeproszeniem nie ma 150 tys złoty ? Tym bardziej ze grał w za granica ale i wiele lat w Polsce , zaraz zostanę zrugany itp ze jest chory i nie ważne czy zarabiał 150 tys złoty miesięcznie czy nie ale pomoc trzeba ...

0

Co to był za mecz?

0

Pinia zahavi dziś o nim i o lewym wszędzie taki niby super agent a ze znanych graczy tylko jest menadzerem mascherano i teveza xdd W mojej opini to znani są raiola czy jorge mendes a nie jakiś zahavi

0

Kiedy to ma być?

0

Co myślicie o ballotelim na zmiennika suareza ? W lato będzie za darmo do wzięcia we Francji trochę sie utemperował i naprawdę gra solidnie a przedewszystkim sporo strzela a myśle ze jakby dostał ofertę od barcy to chętnie by przystał ;) Pamietam jego słowa z wywiadu ze barca ma dwa stadiony jeden do trenowania czyli bernabeu a drugi do rozgrywania spotkań czyli camp nou xd

2

Mam nadzieje ze Valverde nie wpadnie już na pomysł żeby w ważnym meczu wystawić paulinho od pierwszej minuty bo kopia rakiticia 0 ryzyka tylko piłki do najlibzszego zawodnika , ten gracz jest dobry ale na 20-30 minut . Wydaje mi się ze vidal juz jest lepsza opcja lub przez wielu to nienawidzony gomes którzy jednak staraja się chociaż ciągnąć grę do przodu ,oby dembele wrocil do formy to Brazylijczyk będzie grał z ogorasami w lidze i będzie solidnym zmiennikiem.

0

mam nadzieje ze valverde nie wpadnie na pomysl zeby wstawic na rewanz paulinho tak jak dzis juz lepiej gomesa albo vidala a dembele to marzenie

0

jeszcze jeden !

0

niestety ale LM przerosla Valverde .

0

brawo valverde wincyj rakiticiow i pauliniow w pierwszym skladzie

2

ze co ?????????????????????

2

po co on tego paulinho jeszcze trzyma ?

3

i teraz dylemat czy paulinho zdjac czy rakiticia ktory ma zolta kartke . a gramy tak jak ostatnie pare spotkan czyli slabo ..

0

nie ma sie co dziwic ostatnie mecze lepiej nie gralismy .

0

brawo paulinho a wy cieszyliscie sie ze on gra a nie gomes

3

rakitic to sie nadaje ale na levante albo getafe

2

cieszycie sie ze nie ma gomesa , a czu paulinho od pierwszych minut jak gra to gra jakos wybitnie ? bo ja roznicy nie widze mogl vidala wstawic zamiast niego tamten ma chociaz dobre podania

2

Wolałbym vidala na prawej stronie zamiast paulinho chociaż nie oczekuje ofensywnej gry Chelsea to jednak pasowałoby zabezpieczyć nasza prawa stronę przed hazardem i alonso

1

Aż z chęcią idę do pracy niech szybko dzień zleci i barca do boju na czele z nasza portugalska boginią a tak na poważnie to mam nadzieje ze andre odpali bo to już 2 lata leci w klubie a dobre mecze na jednej ręce można zliczyć ;)

6

Iniesta słaby mecz ale paulinho to tragedia a dostaje wyższa note od andresa xd

6

widzialem komentarze na tej stronie ze jutro wiele osob ma zamiar spore sumy na czelsi postawic bo kurs fajny i beda bez wzgledu na wynik szczesliwi , mozecie mi wytlumacz jak taki osobnik jeden z drugim moze nazywac sie fanem barcy i wielbic ten klub ? bo ja nie wobrazam sobie postawic 100 zl na jakis fc autobus 200 zl i kibicowac barcy , albo ktos ma nie tak pod kopułą albo ma za duzo kasy. to samo jak widzialem komentarze jak polska grala z portugalia i niektorzy fanatycy kibicowali bardziej portugali ze wzgledu na crisa .

15

ramos by sam ze 3 dostal xd

0

dzieki ziomek :D

0

koledzy i kolezanki mam pytanie do osob interesujacych sie muzyka szukam tytulu pierwszej i ostatniej nutki z tego secika jezeli ktos dalby rade podeslac bylbym wdzieczny !


z gory dzieki

9

coutinho wiecej w 20 minut zrobil niz iniesta , rakieta i paulinho razem wzieci przez 70 minut...

0

niech wrzuci dembele za paulinho to pokreci troche

1

niech on zdejmie tego paulinh bo to porazka dzis

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?