0

2;1 bogini brazyliska dla psg strzela

0

we wtorek chelsea xdd

0

ter stegen chyba wiecej od messiego przebiegl

0

iniesta juz myslami chyba w chinach xd

0

no nie interesuje sie ale widze tabele i domyslam sie kto powinien kontrolowac to spotkanie

1

7 strzeli

3

4 pomocnikow a dziura w srodku pola

0

az cud ze alba nie szukal messiego xd

2

No właśnie ja go będę bronił bo w borusii był kocurem i u nas tez tak będzie i mam nadzieje ze w za 3-4 lata to w około nie będziemy ustawiać skład

2

Widziałem wczoraj dyskusje na la rambli ze jeżeli trafi się oferta za dembele to powinni go sprzedać i kupić kogoś doświadczonego griezmana lub di marie naprawdę mnie to rozbawiło jeden z użytkowników napisał ze brałby di marie dziadka 30 letniego w ciemno za dembele , wydaje mi się ze nie po to nasz zarząd się teraz o niego tak stara żeby kontuzje go omijały żeby po sezonie go sprzedać , mam nadzieje ze jak najszybciej zacznie grać i strzelać bramki i niektórym osobom odparuje co nie co z pod kopuły bo to ze będzie strzelał i asystował to tylko kwestia zgrania , pare spotkań i zobaczycie co on potrafi a ja liczę już w niedziele na jakaś bramkę ;)

1

105 gościu także zluzuj zawory

0

Ok dzieki bo ja zielony w tych sprawach szukam numeru konta robię skany dowodów i zakładam konto jeszcze pytanie jak coś wygram to mogę to przesłać na swoje konto bankowe czy paypal

0

Jak wpisze numer konta to jest jakaś możliwość ze mogę stracić pieniądze z konta bo podaje się tam skany dowodów itp także wszystko co potrzeba do wypłacenia , sory ze pytam ale przy zakładaniu wpłaciłem sobie około 20 tysięcy

2

Pamietam mój kolega tez się cieszył jak mu się syn urodził a za pare miechow płacił alimenty ! Dbaj o bliźniaki i gratulacje !;)

0

Chciałem założyć konto na fortunie lub w sts ale pisze ze trzeba skany dowodów i numer konta bankowego lecz konto założyłem pare dni temu lecz jeszcze nie dostałem karty orientuje się ktoś czy można założyć konto bez karty pamietam ze na bet at Home nie trzeba było ani skanu dowodu ani numeru karty jedynie jak coś się wygrało to wpisywało się numer konta paypal i wypłacało z góry dzieki bo jestem trochę zielony w tych sprawach a nie chce mi się do fortuny latać non stop tak to bym sobie online obstawiał

6

Tak jak myśleliśmy i wszystko się potwierdza neymar świetny grajek ale liderem drużyny to on nigdy nie będzie chyba ze pod względem pensji 26 lat a słoma w głowie a niektórzy go porównywali do Ronaldinho xdd on nawet w połowie nie jest dobry jak Ronaldinho wiele osób pisało to było krytykowane i wmawianie im było ze neymar wskoczy na wyższy poziom niż Ronaldinho to teraz widać ten poziom ale głupoty xd

0

Emery geniusz trenerski a zmiany lepsze zidane zrobił , jak mógł przy stanie 1:1 zmienić napastnika i bronić wyniku bo inaczej tego nazwać nie można do tego na wyjeździe :) Niestety ale psg tego nie odrobi już ale Real tez świetnie nie zagrał zwłaszcza w drugiej połowie no ale psg to psg w LM xdd

1

2:0 i psg awansuje także tragedi nie ma tylko ten emery cienias musi wystawić diarre i do marie

1

Jeżeli my albo city na Real nie trafimy to znów wygrają LM

6

Mbappe jest dobry ale na lige francuska :D

0

moze zacznie normalnie sedziowac

0

co on 1;1 chce bronic na wyjezdzie ?

0

ty juz przylazles sie spusz,,, nad verattim ? idz i kibcuj psg , z calym szacunkiem ale modric jest lepszy

1

MASZYNA co moge pwoiedziec

4

ramosa juz zaczyna odcinac hahahaha xd

1

jaki zizu klaszcze tu musiala byc ladna akcja

0

gooooooooooooooooooooolllllllllllll

1

neymar w barcy chociaz do messiego gral wszystko tutaj wszystko sam xdd

0

emery to trener idealny na taka seville wlasnie a nie psg :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?