1

neymar juz pracuje na swoj transfer do bialych :D

0

maszyna ale napompowana xdd

0

wolski fan realu ; (

3

prosze zobaczyc komentarze chlopakow z madrytu na ich stronie pod ostatnim postem przed meczem i po meczu zobaczycie znaczaca roznice , aktualnie cris jest numero uno ale po meczu bedzie juz na wylocie z klubu to samo zidane , mimo ze juz odpadl PK i LL jest nie realna to nadal jest najlepszym trenerem na swiecie :) a ja sobie tylko czytam i czekam z niecierpliwoscia az ten balonik o 22:30 pęknie . pozdrawiam koledzy i kolezanki :D

0

widzialem sporo dyskusji odnosnie serialu "dom z papieru" podeslalby ktos link do pierwszego sezonu chetnie obejrze ;) z gory dzieki

0

tez dalem 250 zl na nich i wczoraj na city ktore juz weszlo , ale z tym skladem obawiam sie ze moze byc ciezko :)

0

jak psg wygra to emery bedzie noszony na rekach a jak nie to sie zblazni wystawiajac malo doswiadczonego le celso czy yuriego . a mowil ze sa przygotowani lepiej nie to co w tamtym roku i nie popelnia bledow , moim zdaniem jednak thiago silva w obronie powinien grac oraz kurzawa

2

Totki jeden remis i już większość by tu widziała polowe ich składu u nas xdd

Niech to psg rozjedzie ten Real dziś bo to pompowanie balonika już zaczyna irytować

4

5 drużyn z BPL w 1/16 a w 1/8 zostanie jedna xd

1

I tak lepiej go sprzedać bo to niewypał transferowy według ekspertów na tej stronie , dodam ze ten niewypał nawet nie zagrał 5 dobrych spotkań pod rząd a tak na serio to dajcie im czas jeden wróci po kontuzji do formy drugi się zgra i zobaczycie ;)

89

tobie tez siadlo na łeb

0

dawac tego komara niech pokreci troche

4

oby inter zagral w LM to nasi zgarna 38 mln

0

coutinho do zmiany jako pierwszy

4

yerry mina prywatny ochroniaz Leo :D

0

dzis fajna frekwencja bedzie okolo 80 tys

0

co bramkarz termaliki zrobil to nie mam pytan xdd

0

Gruby w ciągu meczu to z 50x ma spięcia on musi non stop być przy piłce zobacz czasem jak piłki nie dostanie to macha łapami cały suarez ;)

2

veratti w tym sezonie średniak

1

Tak ja to pisałem bo jak przed kontuzja grał sololidnie tu pucowales mu się i pisałeś ze cos z niego będzie bo może nie grał jakoś super ale napewno solidnie i dalej jestem zdania ze powinien dostawać szanse tak samo jak pisałeś ze rakitic gowno gra i jest nietykalny a on jak narazie po busim najlepszy nasz pomocnik

0

Coutinho wczoraj bramkę strzelił niby fajnie wszystko wyglądało widać było chemię z Leo i suarezem czy tez alba mimo ze grał nie na swojej pozycji od początku dopiero po zejściu iniesty , ale nadal sporo głupich strat ale wiadomo można wybaczyć bo dopiero łapie rytm , lecz jak nadal nie mogę się za cholerę doczekać aż dembele wróci i pokaże na co go stać bo jak narazie nie miał bardzo okazji zagrać pau spotkań i złapać rytm przez te kontuzje może już w niedziele zagra 15-20 minut , jak dostanie zielone swiatlo

11

Florek podobno przez ostatnie lata wyremontował kible dlatego tez w tym roku finał na santiago :)

Każdy ciśnie gomesa ze nie powinien grać itp ale on wrócił po kontuzji nie grał pare spotkań a tu już hejty grał słabo został zmieniony i po sprawie a ci co piszą ze nie powinien już grać to w niedziele niech się nie martwią bo Gomes będzie grał od początku z getafe ;)
Miłego dnia !;)

0

Camp nou albo mestalla albo bilbao

0

Wątpię aby finał odbył się na Wandzie bo atleti ma mecz w ten sam dzień ligowy i pewnie la liga go nie przełoży może camp nou?

1

Real ma więcej czasu bo liga w plecy to maja czas na delikatny remont kibli ;)

0

To co na obronie Big Sam i Big Ben ?

4

ledwo sie mecz skonczyl a mina juz po blancie bo wesoly xd

14

mina to big ben przy big samie xd

0

Mina dobry towar dostarczyl bo cilessen w formie , coutinho to samo wjechal i brama

2

jezu nie mogl wczesniej zdjac pikeja ? 15 minut ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?