olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
neymar juz pracuje na swoj transfer do bialych :D
0
maszyna ale napompowana xdd
0
wolski fan realu ; (
3
prosze zobaczyc komentarze chlopakow z madrytu na ich stronie pod ostatnim postem przed meczem i po meczu zobaczycie znaczaca roznice , aktualnie cris jest numero uno ale po meczu bedzie juz na wylocie z klubu to samo zidane , mimo ze juz odpadl PK i LL jest nie realna to nadal jest najlepszym trenerem na swiecie :) a ja sobie tylko czytam i czekam z niecierpliwoscia az ten balonik o 22:30 pęknie . pozdrawiam koledzy i kolezanki :D
0
widzialem sporo dyskusji odnosnie serialu "dom z papieru" podeslalby ktos link do pierwszego sezonu chetnie obejrze ;) z gory dzieki
0
tez dalem 250 zl na nich i wczoraj na city ktore juz weszlo , ale z tym skladem obawiam sie ze moze byc ciezko :)
0
jak psg wygra to emery bedzie noszony na rekach a jak nie to sie zblazni wystawiajac malo doswiadczonego le celso czy yuriego . a mowil ze sa przygotowani lepiej nie to co w tamtym roku i nie popelnia bledow , moim zdaniem jednak thiago silva w obronie powinien grac oraz kurzawa
2
Totki jeden remis i już większość by tu widziała polowe ich składu u nas xdd
Niech to psg rozjedzie ten Real dziś bo to pompowanie balonika już zaczyna irytować
4
5 drużyn z BPL w 1/16 a w 1/8 zostanie jedna xd
1
I tak lepiej go sprzedać bo to niewypał transferowy według ekspertów na tej stronie , dodam ze ten niewypał nawet nie zagrał 5 dobrych spotkań pod rząd a tak na serio to dajcie im czas jeden wróci po kontuzji do formy drugi się zgra i zobaczycie ;)
89
tobie tez siadlo na łeb
0
dawac tego komara niech pokreci troche
4
oby inter zagral w LM to nasi zgarna 38 mln
0
coutinho do zmiany jako pierwszy
4
yerry mina prywatny ochroniaz Leo :D
0
dzis fajna frekwencja bedzie okolo 80 tys
0
co bramkarz termaliki zrobil to nie mam pytan xdd
0
Gruby w ciągu meczu to z 50x ma spięcia on musi non stop być przy piłce zobacz czasem jak piłki nie dostanie to macha łapami cały suarez ;)
2
veratti w tym sezonie średniak
1
Tak ja to pisałem bo jak przed kontuzja grał sololidnie tu pucowales mu się i pisałeś ze cos z niego będzie bo może nie grał jakoś super ale napewno solidnie i dalej jestem zdania ze powinien dostawać szanse tak samo jak pisałeś ze rakitic gowno gra i jest nietykalny a on jak narazie po busim najlepszy nasz pomocnik
0
Coutinho wczoraj bramkę strzelił niby fajnie wszystko wyglądało widać było chemię z Leo i suarezem czy tez alba mimo ze grał nie na swojej pozycji od początku dopiero po zejściu iniesty , ale nadal sporo głupich strat ale wiadomo można wybaczyć bo dopiero łapie rytm , lecz jak nadal nie mogę się za cholerę doczekać aż dembele wróci i pokaże na co go stać bo jak narazie nie miał bardzo okazji zagrać pau spotkań i złapać rytm przez te kontuzje może już w niedziele zagra 15-20 minut , jak dostanie zielone swiatlo
11
Florek podobno przez ostatnie lata wyremontował kible dlatego tez w tym roku finał na santiago :)
Każdy ciśnie gomesa ze nie powinien grać itp ale on wrócił po kontuzji nie grał pare spotkań a tu już hejty grał słabo został zmieniony i po sprawie a ci co piszą ze nie powinien już grać to w niedziele niech się nie martwią bo Gomes będzie grał od początku z getafe ;)
Miłego dnia !;)
0
Camp nou albo mestalla albo bilbao
0
Wątpię aby finał odbył się na Wandzie bo atleti ma mecz w ten sam dzień ligowy i pewnie la liga go nie przełoży może camp nou?
1
Real ma więcej czasu bo liga w plecy to maja czas na delikatny remont kibli ;)
0
To co na obronie Big Sam i Big Ben ?
4
ledwo sie mecz skonczyl a mina juz po blancie bo wesoly xd
14
mina to big ben przy big samie xd
0
Mina dobry towar dostarczyl bo cilessen w formie , coutinho to samo wjechal i brama
2
jezu nie mogl wczesniej zdjac pikeja ? 15 minut ?