0

wlaczylem ale mam tylko 60 fps a chce miec nieograniczona

13

leo w swoich slabszysz sezonach prawie zbliza sie do ronaldo xdd

0

ta mieli na letnie i morate kupili xddd

0

witam , panowie pytanie troche informatyczne . orientuje sie moze ktos dlaczego mam dziwne zaklocenia podczas grania w fife i nie tylko takie jakby fale na monitorze czy jest to spowodowane kablem dvi-d ktorego nabylem za smieszna cene 5 zl nie posiada on filtrow przeciwzakłóceniowych zwykla kabel bo wlasnie nie wiem czy kupic lepszy za 50 - 100 zl ktore posiadaja tak owe filtry czy wywalanie kasy w bloto na darmo bo kabel nie robi roznicy dodam ze po zmianie kabla na d-sub(vga) troche mnie widac te fale jednak wiadomo ze na d-sub jednak slabsza jakosc (monitor 60hz ) jednak jak pamietam na poczatku nie mialem takich problemow mimo tych 60 hz monitorek normalnie przetwarzal wszystko plynnie i nie bylo zlewek zadnych z gory dziekuje kazdego kto chcialby pomoc !

3

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14980564_612532048928931_3032430974953559611_n.jpg?oh=e78e691485bcff1d1114d4316273c0c4&oe=588E87F8 oczywiscie to jego cialo ale moim zdaniem wyglada to tak jakby sobie skarpete do kolana zalozyc starszy tatuaz bardziej mi sie podobal ;D

2

jak wygramy z malaga sociedad i na deser realem to bedzie smietankowo :D

0

wykartkowal sie ale pozniej gramy z malaga czy to dobrze ?

0

Samuel jak rajdy kurde :D

0

Teraz Neymar i po meczu !

0

Denis ciagnie gre w srodku brawo !!

0

Paco za Suareza , Andre Gomes za Rakiticia i na koniec Arda albo Rafinha zeby szarpnac ;D

0

Jak neymar biegnie z pilka to mozna isc w ciemno do messiego z kryciem bo ten i tak do niego bedzie podawal bo po co jak rakieta czysty do tego suarez wybiega za obroncow i roberto prawa flanka biegnie ;d

1

Brawo denis suarez to on pociagnal i neymara wypuscil !

0

moze ktos z msn powinien zejsc to przestana tylko do siebie podawac ?

1

jak narazie messi kaszanka neymar cos ciagnac sie stara suarez standard

0

10 pomocnikow 5 napastikow brak jednego nominalnego prawego obroncy w druzynie o vidalu nie mowie bo lucho to juz o nim zapomnia l

1

gdyby zarzad kupil bellerina a roberto w pomocy zostawil i nie kupywal gomesa to nikt by nie tesknil

1

Sergi Roberto jest dobry na taka granade czy espanyol ale na lepsze zespoly jest zawsze to samo , szkoda bylo dac 40 mln za bellerina a roberto zostawic w pomocy i nie kupywac gomesa ...

0

Sergi Roberto tyle w temacie xddd

0

neymar zolta takze juz nie bedzie pajacowal chyba chociaz sevilla bedzie prowokowac go bo wiadomo ze ney elektryczny

9

nie nie nie nei nie panie sedzio nie bylo spalonego !:D

1

widze ze smieszny mecz po komentach wiec odpale sobie ale znajac mojego farta zaraz real wcisnie na farcie xddd

5

dobry troll juz sie nabralem xd

0

brak stawiania na mlodych pamietam problem na LO , Adriano kontuzja , Alba kontuzja a my z roberto na LO a mogl dac szanse takiemu grimaldo ktory z powodzeniem gra w lizbonie , nie zdejmuje swietch krow z boiska wystaczy ostatnio spojrzec na leo gral kaszanke i w sumie juz mecz byl rozstrzygniete to dlaczego nie zdjac Messiego i dac mu odpoczac ? neymar raz focha strzelil i tez jest nietykalny a jak mu nie idzie to przeciez mamy Arde ktory na skrzydle gral swietnie czu mlodego Denisa ewentualnie Rafinhe ktorzy tez moga wniesc swiezosc o Busim to juz nie wspomne bo chyba nie mamy zmiennika dla niego z busim bez formy i tak wygladamy lepiej niz z masche , chociaz ostatnio rakieta na SPD z granada gral swietne przecinal wszystko , moze to jest alternatywa w przyszlosci jak busi bez formy ? Iniesta -Rakitic - Andre Gomes kto wie :D

0

dlaczego bayern na koszulkach nie ma sponsora ktos sie orientuje ?

7

mega zawodnik , mega rutyna wida pelen profesjonalizm w jego poczynaniach niech ten film stanie sie przestroga dla hejtertow dlaczego nie on ma wygrac zlota pilke , czy ktos widzial tyle swietnych dryblingow i na deser ten "no look pass" prawie jak ronaldinho , zachecam do obejrzenia : D

0

a bayern>?

0

montpellier 1
wisla arka x
hertha 1
malaga 1
lech 2

2

to jaaaaaaa dzieki :D drugi kupon ten sam tylko bayern i chelsea musza wejsc i kolejne 300 zl :D

6

sandro juz 5 bramka w barwach malagi oby tak dalej :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?