olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wlaczylem ale mam tylko 60 fps a chce miec nieograniczona
13
leo w swoich slabszysz sezonach prawie zbliza sie do ronaldo xdd
0
ta mieli na letnie i morate kupili xddd
0
witam , panowie pytanie troche informatyczne . orientuje sie moze ktos dlaczego mam dziwne zaklocenia podczas grania w fife i nie tylko takie jakby fale na monitorze czy jest to spowodowane kablem dvi-d ktorego nabylem za smieszna cene 5 zl nie posiada on filtrow przeciwzakłóceniowych zwykla kabel bo wlasnie nie wiem czy kupic lepszy za 50 - 100 zl ktore posiadaja tak owe filtry czy wywalanie kasy w bloto na darmo bo kabel nie robi roznicy dodam ze po zmianie kabla na d-sub(vga) troche mnie widac te fale jednak wiadomo ze na d-sub jednak slabsza jakosc (monitor 60hz ) jednak jak pamietam na poczatku nie mialem takich problemow mimo tych 60 hz monitorek normalnie przetwarzal wszystko plynnie i nie bylo zlewek zadnych z gory dziekuje kazdego kto chcialby pomoc !
3
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14980564_612532048928931_3032430974953559611_n.jpg?oh=e78e691485bcff1d1114d4316273c0c4&oe=588E87F8 oczywiscie to jego cialo ale moim zdaniem wyglada to tak jakby sobie skarpete do kolana zalozyc starszy tatuaz bardziej mi sie podobal ;D
2
jak wygramy z malaga sociedad i na deser realem to bedzie smietankowo :D
0
wykartkowal sie ale pozniej gramy z malaga czy to dobrze ?
0
Samuel jak rajdy kurde :D
0
Teraz Neymar i po meczu !
0
Denis ciagnie gre w srodku brawo !!
0
Paco za Suareza , Andre Gomes za Rakiticia i na koniec Arda albo Rafinha zeby szarpnac ;D
0
Jak neymar biegnie z pilka to mozna isc w ciemno do messiego z kryciem bo ten i tak do niego bedzie podawal bo po co jak rakieta czysty do tego suarez wybiega za obroncow i roberto prawa flanka biegnie ;d
1
Brawo denis suarez to on pociagnal i neymara wypuscil !
0
moze ktos z msn powinien zejsc to przestana tylko do siebie podawac ?
1
jak narazie messi kaszanka neymar cos ciagnac sie stara suarez standard
0
10 pomocnikow 5 napastikow brak jednego nominalnego prawego obroncy w druzynie o vidalu nie mowie bo lucho to juz o nim zapomnia l
1
gdyby zarzad kupil bellerina a roberto w pomocy zostawil i nie kupywal gomesa to nikt by nie tesknil
1
Sergi Roberto jest dobry na taka granade czy espanyol ale na lepsze zespoly jest zawsze to samo , szkoda bylo dac 40 mln za bellerina a roberto zostawic w pomocy i nie kupywac gomesa ...
0
Sergi Roberto tyle w temacie xddd
0
neymar zolta takze juz nie bedzie pajacowal chyba chociaz sevilla bedzie prowokowac go bo wiadomo ze ney elektryczny
9
nie nie nie nei nie panie sedzio nie bylo spalonego !:D
1
widze ze smieszny mecz po komentach wiec odpale sobie ale znajac mojego farta zaraz real wcisnie na farcie xddd
5
dobry troll juz sie nabralem xd
0
brak stawiania na mlodych pamietam problem na LO , Adriano kontuzja , Alba kontuzja a my z roberto na LO a mogl dac szanse takiemu grimaldo ktory z powodzeniem gra w lizbonie , nie zdejmuje swietch krow z boiska wystaczy ostatnio spojrzec na leo gral kaszanke i w sumie juz mecz byl rozstrzygniete to dlaczego nie zdjac Messiego i dac mu odpoczac ? neymar raz focha strzelil i tez jest nietykalny a jak mu nie idzie to przeciez mamy Arde ktory na skrzydle gral swietnie czu mlodego Denisa ewentualnie Rafinhe ktorzy tez moga wniesc swiezosc o Busim to juz nie wspomne bo chyba nie mamy zmiennika dla niego z busim bez formy i tak wygladamy lepiej niz z masche , chociaz ostatnio rakieta na SPD z granada gral swietne przecinal wszystko , moze to jest alternatywa w przyszlosci jak busi bez formy ? Iniesta -Rakitic - Andre Gomes kto wie :D
0
dlaczego bayern na koszulkach nie ma sponsora ktos sie orientuje ?
7
0
a bayern>?
0
montpellier 1
wisla arka x
hertha 1
malaga 1
lech 2
2
to jaaaaaaa dzieki :D drugi kupon ten sam tylko bayern i chelsea musza wejsc i kolejne 300 zl :D
6
sandro juz 5 bramka w barwach malagi oby tak dalej :D