Gdzie można obstawić zwycięzce całej LM? Bo w Betclic nie widzę takiej opcji. A sytuacja raczej jest bardziej niż sugestywna jak się to wszystko skończy, to sobie przynajmniej na tym zarobię
Chyba się dopisze do lamentu La Rambli zaraz. Daleko mi do defetyzmu jaki tu się pojawią ale no słuchajcie, tutaj cały czas jest drżenie o wynik a gramy z piłkarzami po drugiej stronie rzeki
0
@barteq aa okej xD
0
Komentarz usunięty
1
Cancelo co za dogranie!!!
0
Chłop co dziś gra tam na lewej xD
1
@Joe_Barbaro to nie był stricte PO?
1
Lewy co to było XD
1
Cancelo ewidentnie chce dużo udowodnić
2
Ale Cancelo tam znalazł Eryczka.
0
Ale chłopie, w bramkę strzelaj
0
@barteq przecież cały poprzedni rok był połamany?
0
O Koeman się wybrał oglądać swoje dziecko
0
Widzę to słońce i już wiem że będą ciężary
0
@krych4100 XDDDDD
0
@ProMILs skończyło się dobrze więc jesteś rozgrzeszony
0
Hahah brawo dla pdfa xD
2
@KamQiX @ProMILs chlopie ty się zastanów
4
Kto włączył???q
0
Nadepnięcie z pełnym impetem ale żółta za symulke XDDD Vinicius tymczasem aerobik w polu karnym i nic
3
Toście dowalili z tym nagłówkiem, będzie się działo xD
2
Ubezpieczenie na maj gotowe.
Ja już ten film widziałem zbyt wiele razy.
https://imgur.com/a/rfiLEAl
0
Gdzie można obstawić zwycięzce całej LM? Bo w Betclic nie widzę takiej opcji. A sytuacja raczej jest bardziej niż sugestywna jak się to wszystko skończy, to sobie przynajmniej na tym zarobię
1
@Zoker kiedyś były za to bany...
0
Nic nie graliśmy, wynik przekręcony, parodia w obronie, zero płynności.
Kolejny wieczór pełny frustracji
3
Co za debilny faul. Wyjazd z czymś takim
0
Ale to jest ostro poroniony sezon xD najpierw Real spoko, my słabo, potem my lepiej, Real dramat. Teraz znowu odwrotnie xD a mamy luty
1
Boże Bardaghi XD
2
Spieprzyliscie nam Środę Popielcową.
0
Brawo Kounde. Poleż sobie jeszcze tam.
0
Chyba się dopisze do lamentu La Rambli zaraz. Daleko mi do defetyzmu jaki tu się pojawią ale no słuchajcie, tutaj cały czas jest drżenie o wynik a gramy z piłkarzami po drugiej stronie rzeki
2
Joan Garcia co za kot