0

@barteq aa okej xD

0

Komentarz usunięty

1

Cancelo co za dogranie!!!

0

Chłop co dziś gra tam na lewej xD

1

@Joe_Barbaro to nie był stricte PO?

1

Lewy co to było XD

1

Cancelo ewidentnie chce dużo udowodnić

2

Ale Cancelo tam znalazł Eryczka.

0

Ale chłopie, w bramkę strzelaj

0

@barteq przecież cały poprzedni rok był połamany?

0

O Koeman się wybrał oglądać swoje dziecko

0

Widzę to słońce i już wiem że będą ciężary

0

@krych4100 XDDDDD

0

@ProMILs skończyło się dobrze więc jesteś rozgrzeszony

0

Hahah brawo dla pdfa xD

2

@KamQiX @ProMILs chlopie ty się zastanów

4

Kto włączył???q

0

Nadepnięcie z pełnym impetem ale żółta za symulke XDDD Vinicius tymczasem aerobik w polu karnym i nic

3

Toście dowalili z tym nagłówkiem, będzie się działo xD

2

Ubezpieczenie na maj gotowe.
Ja już ten film widziałem zbyt wiele razy.
https://imgur.com/a/rfiLEAl

0

Gdzie można obstawić zwycięzce całej LM? Bo w Betclic nie widzę takiej opcji. A sytuacja raczej jest bardziej niż sugestywna jak się to wszystko skończy, to sobie przynajmniej na tym zarobię

1

@Zoker kiedyś były za to bany...

0

Nic nie graliśmy, wynik przekręcony, parodia w obronie, zero płynności.
Kolejny wieczór pełny frustracji

3

Co za debilny faul. Wyjazd z czymś takim

0

Ale to jest ostro poroniony sezon xD najpierw Real spoko, my słabo, potem my lepiej, Real dramat. Teraz znowu odwrotnie xD a mamy luty

1

Boże Bardaghi XD

2

Spieprzyliscie nam Środę Popielcową.

0

Brawo Kounde. Poleż sobie jeszcze tam.

0

Chyba się dopisze do lamentu La Rambli zaraz. Daleko mi do defetyzmu jaki tu się pojawią ale no słuchajcie, tutaj cały czas jest drżenie o wynik a gramy z piłkarzami po drugiej stronie rzeki

2

Joan Garcia co za kot

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?