18 stycznia 2026, 22:52
2
NIE MA GOAL LINE OCZYWIŚCIE XD
18 stycznia 2026, 22:51
0
Wejdzie Rooney jednak
18 stycznia 2026, 22:49
Dzisiaj tak:
official account posting this is crazy??? https://t.co/dNLmYrmTfR">pic.twitter.com/dNLmYrmTfR— in pain & denial (@dortmundsreus) January 17, 2026
official account posting this is crazy??? https://t.co/dNLmYrmTfR">pic.twitter.com/dNLmYrmTfR
18 stycznia 2026, 22:47
Araujo za De Jonga i Rooney, tak to widzę na te 10 min
18 stycznia 2026, 22:45
5
Sędzia też już stracił zupełnie kontrolę nad tym co się dzieje
18 stycznia 2026, 22:43
Zero kontroli i to z Pedrim na boisku. O co chodzi
18 stycznia 2026, 22:39
Oj Pau, odpoczynek by się przydał. Szkoda że nie ma kogo wpuścić xD
18 stycznia 2026, 22:37
W KOŃCU! Brawo Yamal
18 stycznia 2026, 22:36
Szkoda Kubo, kawał grajka. Zdrowia!
18 stycznia 2026, 22:35
3
I tak by był spalony xD niewiarygodny jest ten mecz
18 stycznia 2026, 22:34
Yamal dzisiaj lekko 4 asysty w normalnym meczu xD
18 stycznia 2026, 22:33
TO JEST NIEMOŻLIWE XDDDDD
18 stycznia 2026, 22:32
Robercik dobre wejście
18 stycznia 2026, 22:26
Szczerze to ostatnia przegrana na Anoeta 1-0 w styczniu się zakończyła BARDZO dobrze, więc jak szukać pocieszenia to tam
18 stycznia 2026, 22:22
Ten Brahim Diaz to grubo będzie miał w kraju teraz xD
18 stycznia 2026, 22:21
Cancelo na głowę do Lewego na 1:1, ja już to widzę
18 stycznia 2026, 22:16
Olmo XDDD ja już nie moge
18 stycznia 2026, 22:12
Ktos śledzi finał PNA? Senegal po prostu strzelił focha czy jakaś grubsza akcja?
18 stycznia 2026, 21:59
W nawiązaniu do komentarza niżej - naprawdę dobry mecz dziś gra De Jong, kolejny już. Oby to był zwiastun zwyżki formy a nie tego że gra przeciwko drużynom ze słaba pomocą (Real Madryt, dziś Sociedad)
18 stycznia 2026, 21:57
1
@Roobo a to prawda, De Jong kolejny bardzo dobry mecz
18 stycznia 2026, 21:55
Co tu się dziś dzieje xD mam nadzieję że pełen ogień na drugą połowę i szczęściu samemu pomożemy
18 stycznia 2026, 21:53
Brawo Lamine! Super walka
18 stycznia 2026, 21:34
Jezu co to za krycie było
18 stycznia 2026, 21:30
Przecież przy odbiciu od rywala nie ma spalonych, co oni tam gotują
18 stycznia 2026, 21:27
Jak ktoś dziś tu narzeka na grę to się nie nadaje do oglądania meczów xD przecież my im robimy jesień średniowiecza, zaraz worek z golami się rozwiąże
18 stycznia 2026, 21:25
Okno chłopie co to było
18 stycznia 2026, 21:24
Ajj szkoda że nie 0,5s wcześniej podanie
18 stycznia 2026, 21:20
Yamal Matko Boska co on z nimi robi XD
18 stycznia 2026, 21:15
@tommyleejones ja też xD ale czytalem na tłiterku
@RobsonPL ter Stegen xDDDD
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
NIE MA GOAL LINE OCZYWIŚCIE XD
0
Wejdzie Rooney jednak
2
Dzisiaj tak:
Oby się tak samo skończyło
0
Araujo za De Jonga i Rooney, tak to widzę na te 10 min
5
Sędzia też już stracił zupełnie kontrolę nad tym co się dzieje
0
Zero kontroli i to z Pedrim na boisku. O co chodzi
0
Oj Pau, odpoczynek by się przydał. Szkoda że nie ma kogo wpuścić xD
0
W KOŃCU! Brawo Yamal
0
Szkoda Kubo, kawał grajka. Zdrowia!
3
I tak by był spalony xD niewiarygodny jest ten mecz
0
Yamal dzisiaj lekko 4 asysty w normalnym meczu xD
0
TO JEST NIEMOŻLIWE XDDDDD
0
Robercik dobre wejście
0
Szczerze to ostatnia przegrana na Anoeta 1-0 w styczniu się zakończyła BARDZO dobrze, więc jak szukać pocieszenia to tam
0
Ten Brahim Diaz to grubo będzie miał w kraju teraz xD
3
Cancelo na głowę do Lewego na 1:1, ja już to widzę
0
Olmo XDDD ja już nie moge
0
Ktos śledzi finał PNA? Senegal po prostu strzelił focha czy jakaś grubsza akcja?
2
W nawiązaniu do komentarza niżej - naprawdę dobry mecz dziś gra De Jong, kolejny już. Oby to był zwiastun zwyżki formy a nie tego że gra przeciwko drużynom ze słaba pomocą (Real Madryt, dziś Sociedad)
1
@Roobo a to prawda, De Jong kolejny bardzo dobry mecz
3
Co tu się dziś dzieje xD mam nadzieję że pełen ogień na drugą połowę i szczęściu samemu pomożemy
1
Brawo Lamine! Super walka
0
Jezu co to za krycie było
0
Przecież przy odbiciu od rywala nie ma spalonych, co oni tam gotują
0
Jak ktoś dziś tu narzeka na grę to się nie nadaje do oglądania meczów xD przecież my im robimy jesień średniowiecza, zaraz worek z golami się rozwiąże
0
Okno chłopie co to było
1
Ajj szkoda że nie 0,5s wcześniej podanie
3
Yamal Matko Boska co on z nimi robi XD
1
@tommyleejones ja też xD ale czytalem na tłiterku
2
@RobsonPL ter Stegen xDDDD