2

NIE MA GOAL LINE OCZYWIŚCIE XD

0

Wejdzie Rooney jednak

2

Dzisiaj tak:



Oby się tak samo skończyło

0

Araujo za De Jonga i Rooney, tak to widzę na te 10 min

5

Sędzia też już stracił zupełnie kontrolę nad tym co się dzieje

0

Zero kontroli i to z Pedrim na boisku. O co chodzi

0

Oj Pau, odpoczynek by się przydał. Szkoda że nie ma kogo wpuścić xD

0

W KOŃCU! Brawo Yamal

0

Szkoda Kubo, kawał grajka. Zdrowia!

3

I tak by był spalony xD niewiarygodny jest ten mecz

0

Yamal dzisiaj lekko 4 asysty w normalnym meczu xD

0

TO JEST NIEMOŻLIWE XDDDDD

0

Robercik dobre wejście

0

Szczerze to ostatnia przegrana na Anoeta 1-0 w styczniu się zakończyła BARDZO dobrze, więc jak szukać pocieszenia to tam

0

Ten Brahim Diaz to grubo będzie miał w kraju teraz xD

3

Cancelo na głowę do Lewego na 1:1, ja już to widzę

0

Olmo XDDD ja już nie moge

0

Ktos śledzi finał PNA? Senegal po prostu strzelił focha czy jakaś grubsza akcja?

2

W nawiązaniu do komentarza niżej - naprawdę dobry mecz dziś gra De Jong, kolejny już. Oby to był zwiastun zwyżki formy a nie tego że gra przeciwko drużynom ze słaba pomocą (Real Madryt, dziś Sociedad)

1

@Roobo a to prawda, De Jong kolejny bardzo dobry mecz

3

Co tu się dziś dzieje xD mam nadzieję że pełen ogień na drugą połowę i szczęściu samemu pomożemy

1

Brawo Lamine! Super walka

0

Jezu co to za krycie było

0

Przecież przy odbiciu od rywala nie ma spalonych, co oni tam gotują

0

Jak ktoś dziś tu narzeka na grę to się nie nadaje do oglądania meczów xD przecież my im robimy jesień średniowiecza, zaraz worek z golami się rozwiąże

0

Okno chłopie co to było

1

Ajj szkoda że nie 0,5s wcześniej podanie

3

Yamal Matko Boska co on z nimi robi XD

1

@tommyleejones ja też xD ale czytalem na tłiterku

2

@RobsonPL ter Stegen xDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?