31 stycznia 2026, 22:55
1
Nie no jak my skończymy z trzema kontuzjami to dajcie spokój
31 stycznia 2026, 22:54
@marcin62 no tak ale brzmiało to jakby to był wyrównany mecz
31 stycznia 2026, 22:53
@macio_944 podpisuję się wszystkimi pięcioma kończynami
31 stycznia 2026, 22:52
6
"Elche dobry mecz" gościu my mamy 6,5 xG XDD
31 stycznia 2026, 22:34
0
Brawo Yamal, walka
31 stycznia 2026, 22:25
Yamal to dzisiaj powinien mieć ze 4 asysty
31 stycznia 2026, 21:49
Już mamy 4 xG XD
Hahaha to jest dzis dobra komedia
31 stycznia 2026, 21:46
Ile tu jest miejsca dziś, trzeba to wykorzystywać
31 stycznia 2026, 21:43
2
Jak można takich rzeczy nie trafiać
31 stycznia 2026, 21:36
Szprotka zasłużyła na wędkę w przerwie, nie mogę z nim dziś XD
31 stycznia 2026, 21:34
Torres matko święta
31 stycznia 2026, 21:30
Mecz bez wylewu meczem straconym
31 stycznia 2026, 21:10
@vangoor bedocja jest wszędzie
31 stycznia 2026, 21:08
3
Ale się świetnie gra z drużynami grającymi tak jak my XD
31 stycznia 2026, 21:07
Olmo co za piła, wow
29 stycznia 2026, 20:09
11
Trochę głupota zawieszać zawodnika co dwie żółte kartki xD
28 stycznia 2026, 23:09
Tylko ten sport potrafi pisać takie historie. Żaden tenis, skoki, biatlon czy siatkówka. Nawet w F1 zdarzyło się to tylko raz. Niesamowita sprawa.
28 stycznia 2026, 23:07
5
Co to jest za historia, brak słów.
28 stycznia 2026, 23:02
Hahaha Mourinho pewnie dumny bo podobnie reagowali za jego czasów xd
28 stycznia 2026, 22:58
Hahah lepszy od Cubarsiego nie wytrzymał ciśnienia
28 stycznia 2026, 22:53
SPORTING GOL XDDDDDDD
28 stycznia 2026, 22:49
Realowi się uda psim swędem
28 stycznia 2026, 22:48
Komentarz usunięty przez użytkownika
28 stycznia 2026, 22:47
@Szmulek widziałem ten komentarz i mówię "ta na pewno" XD
28 stycznia 2026, 22:44
No wciśnijcie jakiegoś kartofla tam w Paryżu
28 stycznia 2026, 22:39
Ups, Inter prowadzi
28 stycznia 2026, 22:35
Ta Atalanta by się mogła na coś przydać choć raz
28 stycznia 2026, 22:33
Dobrze że to ostatni mecz bez Cancelo w LM
28 stycznia 2026, 22:25
Kurde, top 10 w tym momencie to 6 angielskich drużyn. Są levele
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Nie no jak my skończymy z trzema kontuzjami to dajcie spokój
1
@marcin62 no tak ale brzmiało to jakby to był wyrównany mecz
1
@macio_944 podpisuję się wszystkimi pięcioma kończynami
6
"Elche dobry mecz" gościu my mamy 6,5 xG XDD
0
Brawo Yamal, walka
1
Yamal to dzisiaj powinien mieć ze 4 asysty
0
Już mamy 4 xG XD
0
Hahaha to jest dzis dobra komedia
0
Ile tu jest miejsca dziś, trzeba to wykorzystywać
2
Jak można takich rzeczy nie trafiać
0
Szprotka zasłużyła na wędkę w przerwie, nie mogę z nim dziś XD
0
Torres matko święta
0
Mecz bez wylewu meczem straconym
1
@vangoor bedocja jest wszędzie
3
Ale się świetnie gra z drużynami grającymi tak jak my XD
0
Olmo co za piła, wow
11
Trochę głupota zawieszać zawodnika co dwie żółte kartki xD
0
Tylko ten sport potrafi pisać takie historie. Żaden tenis, skoki, biatlon czy siatkówka. Nawet w F1 zdarzyło się to tylko raz. Niesamowita sprawa.
5
Co to jest za historia, brak słów.
0
Hahaha Mourinho pewnie dumny bo podobnie reagowali za jego czasów xd
0
Hahah lepszy od Cubarsiego nie wytrzymał ciśnienia
1
SPORTING GOL XDDDDDDD
1
Realowi się uda psim swędem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Szmulek widziałem ten komentarz i mówię "ta na pewno" XD
0
No wciśnijcie jakiegoś kartofla tam w Paryżu
1
Ups, Inter prowadzi
0
Ta Atalanta by się mogła na coś przydać choć raz
1
Dobrze że to ostatni mecz bez Cancelo w LM
1
Kurde, top 10 w tym momencie to 6 angielskich drużyn. Są levele