1

Nie no jak my skończymy z trzema kontuzjami to dajcie spokój

1

@marcin62 no tak ale brzmiało to jakby to był wyrównany mecz

1

@macio_944 podpisuję się wszystkimi pięcioma kończynami

6

"Elche dobry mecz" gościu my mamy 6,5 xG XDD

0

Brawo Yamal, walka

1

Yamal to dzisiaj powinien mieć ze 4 asysty

0

Już mamy 4 xG XD

0

Hahaha to jest dzis dobra komedia

0

Ile tu jest miejsca dziś, trzeba to wykorzystywać

2

Jak można takich rzeczy nie trafiać

0

Szprotka zasłużyła na wędkę w przerwie, nie mogę z nim dziś XD

0

Torres matko święta

0

Mecz bez wylewu meczem straconym

1

@vangoor bedocja jest wszędzie

3

Ale się świetnie gra z drużynami grającymi tak jak my XD

0

Olmo co za piła, wow

11

Trochę głupota zawieszać zawodnika co dwie żółte kartki xD

0

Tylko ten sport potrafi pisać takie historie. Żaden tenis, skoki, biatlon czy siatkówka. Nawet w F1 zdarzyło się to tylko raz. Niesamowita sprawa.

5

Co to jest za historia, brak słów.

0

Hahaha Mourinho pewnie dumny bo podobnie reagowali za jego czasów xd

0

Hahah lepszy od Cubarsiego nie wytrzymał ciśnienia

1

SPORTING GOL XDDDDDDD

1

Realowi się uda psim swędem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Szmulek widziałem ten komentarz i mówię "ta na pewno" XD

0

No wciśnijcie jakiegoś kartofla tam w Paryżu

1

Ups, Inter prowadzi

0

Ta Atalanta by się mogła na coś przydać choć raz

1

Dobrze że to ostatni mecz bez Cancelo w LM

1

Kurde, top 10 w tym momencie to 6 angielskich drużyn. Są levele

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?