Podoba mi się ten superpuchar w styczniu. Wiadomo ze lepiej by było w Hiszpanii grać ale to i tak dużo lepsze niż jak kiedyś dwumecz z losową formą w sierpniu xD Nadal uważam że jeśli ktoś zdobywa Mistrzostwo i CdR to superpuchar powinien być dopisywany automatycznie ale to się nigdy nie wydarzy
Ale Bogdany mają dziś używanie bo nie gra Yamal na Athletic któremu strzeliłby pewnie Grosicki w obecnej formie xD fajnie gra Ronny ale jak ja czytam że Lamine Yamal ma się UCZYĆ od Szweda to tylko śmiech pozostaje XD
Natomiast więcej minut dla niego kosztem Rashforda bardzo chętnie wszyscy zobaczymy
@lukaszmatusiewicz obrona by się nie musiała ganiać z piłką jakby była kontrola w środku pola. Fakt że błędy głupie są ale to jest wynikiem tego że gramy źle bo mamy słabego rozgrywającego
0
@Natanael nigdy w życiu
1
Podoba mi się ten superpuchar w styczniu. Wiadomo ze lepiej by było w Hiszpanii grać ale to i tak dużo lepsze niż jak kiedyś dwumecz z losową formą w sierpniu xD
Nadal uważam że jeśli ktoś zdobywa Mistrzostwo i CdR to superpuchar powinien być dopisywany automatycznie ale to się nigdy nie wydarzy
10
Ronny już ledwo biegał ale kawał meczu. Brawo! Super że i Pedri schodzi
1
@scorpion93 chyba powtórka z 2025 roku
1
Bramka na 4:0 podcięła im skrzydła
0
@Filipem wcale nam nie wygrywał meczów w tym sezonie xD jesteście zaślepieni bo Yamal nie spełnia waszych konserwatywnych wymogów zachowania
5
Ale Bogdany mają dziś używanie bo nie gra Yamal na Athletic któremu strzeliłby pewnie Grosicki w obecnej formie xD fajnie gra Ronny ale jak ja czytam że Lamine Yamal ma się UCZYĆ od Szweda to tylko śmiech pozostaje
XD
Natomiast więcej minut dla niego kosztem Rashforda bardzo chętnie wszyscy zobaczymy
0
@Lukaslbn dajcie spokój, Yamal ma się uczyć od kogoś kto jest jego zmiennikiem od święta?
2
@Bartas1998 Jemu tak naprawdę nie wyszło tylko kupno Vitora Roque. No i oddał nie tego obrońcę ale tam jest pewnie kolejne dno
0
@Piotr,1985 "przynajmniej cierpię z braciszkiem"
0
Chłopaki już sobie drzemać poszli w obronie
0
Oby Yamal odpoczywał na finał bo Ronny bardzo dobry mecz gra ale widzimy ile ten Athletic jest warty xD nie popadałbym w hurraoptymizm
0
Hahahha co to są za koty dziś
0
Simon XDDDDD kompromitacja na oczach Pana Bramkarza Joana Garcii
2
@Kris_OK xDDDD hahaha
1
Oby znowu ten Superpuchar był naszym nowym początkiem sezonu
0
Ale fart XDD brawo
0
Lewy by się próbował obracać xD
1
Oho, kucnął Ernesto
1
Dingdong super xDD
2
@vangoor usuń konto
0
Ale ładna brameczka
1
Jezu co to jest za KOOOT
1
Telekamera Teletygodnia dla realizacji meczu
0
@Criss18Barca nie jestem pewny czy zmiana spowodowana kontuzją się liczy do tego limitu
0
@Who_you_mam o kim mowa xD
1
Ale mamy kota w bramce, niesamowite
0
@lukaszmatusiewicz obrona by się nie musiała ganiać z piłką jakby była kontrola w środku pola. Fakt że błędy głupie są ale to jest wynikiem tego że gramy źle bo mamy słabego rozgrywającego
5
@Derpowsky wymarzony to zdrowy Rodri zdecydowanie, a realne to jest oglądanie tego parodysty jeszcze przez 4 lata
6
Proszę o ofertę nie do odrzucenia w lato za De Jonga, chłop nie ma ani jednej cechy wiodącej