1

Oj Yamal dziś to nie ten dzień chyba nasz kocie

1

Brawo Rashford za ten strzał, bez tego by się nie udało

0

Nie rozumiem kto mu ułożył plan w którym ten gość jest dwa razy większy po tym jak przeszedł na PO. On się dociął jakby grał znowu na środku.

0

Nie no Jules, ja rozumiem wolny bieg bo się przytyło ale przegrać taka główkę?

4

Kounde ugotowany xD

0

VOR? Co to za zmiana xD

3

@VAMOS1899LaMasia w skrócie projekt piłkarski który zakładał że duże kluby będą same sobie organizowały rozgrywki bez egidy UEFA i z racji tego czerpały całość zysków. Projekt zakładał powstanie czegoś w rodzaju Ligi Mistrzów tylko dla członków Superligi. Polecam artykuły na tej stronie, na pewno je znajdziesz pod tagiem superliga.

0

Też to zauważyłem ale to raczej wina absurdalnie młodego wieku w jakim jest Yamal zważywszy na poziom na jakim się znajduje. Kibice chcą go wybić z równowagi, po prostu. Dajcie kilka lat, Yamal utrzyma swój poziom to będzie oklaskiwany w całej Hiszpanii na okrągło. Zakładając że obędzie bez skandalu.

6

JEZU BRAWO MARTIN

0

Ale Aston puścił piłę

0

No brawo brawo, w końcu

0

No Araujo no party?

2

Yamal to by miał jakieś 30 asyst w tym sezonie z normalnym napadem

2

Nie no ale mamy napastników XDDD

1

@macio_944 a awansuje pewnie Racing Santander który w piłkę gra wcale jak ostatnio widzieliśmy

1

Brawo Ronald. Wróć do nas święty człowieku.

0

O Eryczek bez maski

4

Jak można w środek bramki w takiej sytuacji strzelać

3

Apostoł na razie dobry mecz

0

Nie no Cancelo się nic nie zmienił w bronieniu xD

0

Cancelo mocno ugotowany w defensywnych akcjach

2

O, idealnie żeby świętować naszą czwartą Ligę Mistrzów z rzędu. Nowy rekord na nowym Camp Nou.

44

A potem słyszę jakieś zarzuty że "Barcelona nie ucieka najgorszemu Realowi od lat" XD proszę bardzo, uciekaj sobie jak ty możesz zrobić wszystko idealnie a przeciwnik dostaje drugą połowę trwającą godzinę xD

0

Luźny meczyk ligowy w niedzielne południe kończący się w 105'.

1

Mi by było wstyd coś takiego oglądać i się z tego cieszyć. Dziękuję że jestem kibicem Barcelony i nie muszę przeżywać absolutnie obrzydliwych obrazków dotyczącej mojej drużyny.

1

Cholery Negreira zawsze przeciwko najlepszym.

0

Hahahahhhahahahahhaha klasyczek

2

Hahahha po co się ograniczać. Zarządzcie dogrywkę po prostu

2

Jaki nur XDDDDDDD

1

ale debilne zagranie. Oczywista czerwona za bandyterkę. Mam nadzieję że mu nic nie będzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?