@VAMOS1899LaMasia w skrócie projekt piłkarski który zakładał że duże kluby będą same sobie organizowały rozgrywki bez egidy UEFA i z racji tego czerpały całość zysków. Projekt zakładał powstanie czegoś w rodzaju Ligi Mistrzów tylko dla członków Superligi. Polecam artykuły na tej stronie, na pewno je znajdziesz pod tagiem superliga.
Też to zauważyłem ale to raczej wina absurdalnie młodego wieku w jakim jest Yamal zważywszy na poziom na jakim się znajduje. Kibice chcą go wybić z równowagi, po prostu. Dajcie kilka lat, Yamal utrzyma swój poziom to będzie oklaskiwany w całej Hiszpanii na okrągło. Zakładając że obędzie bez skandalu.
A potem słyszę jakieś zarzuty że "Barcelona nie ucieka najgorszemu Realowi od lat" XD proszę bardzo, uciekaj sobie jak ty możesz zrobić wszystko idealnie a przeciwnik dostaje drugą połowę trwającą godzinę xD
Mi by było wstyd coś takiego oglądać i się z tego cieszyć. Dziękuję że jestem kibicem Barcelony i nie muszę przeżywać absolutnie obrzydliwych obrazków dotyczącej mojej drużyny.
1
Oj Yamal dziś to nie ten dzień chyba nasz kocie
1
Brawo Rashford za ten strzał, bez tego by się nie udało
0
Nie rozumiem kto mu ułożył plan w którym ten gość jest dwa razy większy po tym jak przeszedł na PO. On się dociął jakby grał znowu na środku.
0
Nie no Jules, ja rozumiem wolny bieg bo się przytyło ale przegrać taka główkę?
4
Kounde ugotowany xD
0
VOR? Co to za zmiana xD
3
@VAMOS1899LaMasia w skrócie projekt piłkarski który zakładał że duże kluby będą same sobie organizowały rozgrywki bez egidy UEFA i z racji tego czerpały całość zysków. Projekt zakładał powstanie czegoś w rodzaju Ligi Mistrzów tylko dla członków Superligi. Polecam artykuły na tej stronie, na pewno je znajdziesz pod tagiem superliga.
0
Też to zauważyłem ale to raczej wina absurdalnie młodego wieku w jakim jest Yamal zważywszy na poziom na jakim się znajduje. Kibice chcą go wybić z równowagi, po prostu. Dajcie kilka lat, Yamal utrzyma swój poziom to będzie oklaskiwany w całej Hiszpanii na okrągło. Zakładając że obędzie bez skandalu.
6
JEZU BRAWO MARTIN
0
Ale Aston puścił piłę
0
No brawo brawo, w końcu
0
No Araujo no party?
2
Yamal to by miał jakieś 30 asyst w tym sezonie z normalnym napadem
2
Nie no ale mamy napastników XDDD
1
@macio_944 a awansuje pewnie Racing Santander który w piłkę gra wcale jak ostatnio widzieliśmy
1
Brawo Ronald. Wróć do nas święty człowieku.
0
O Eryczek bez maski
4
Jak można w środek bramki w takiej sytuacji strzelać
3
Apostoł na razie dobry mecz
0
Nie no Cancelo się nic nie zmienił w bronieniu xD
0
Cancelo mocno ugotowany w defensywnych akcjach
2
O, idealnie żeby świętować naszą czwartą Ligę Mistrzów z rzędu. Nowy rekord na nowym Camp Nou.
44
A potem słyszę jakieś zarzuty że "Barcelona nie ucieka najgorszemu Realowi od lat" XD proszę bardzo, uciekaj sobie jak ty możesz zrobić wszystko idealnie a przeciwnik dostaje drugą połowę trwającą godzinę xD
0
Luźny meczyk ligowy w niedzielne południe kończący się w 105'.
1
Mi by było wstyd coś takiego oglądać i się z tego cieszyć. Dziękuję że jestem kibicem Barcelony i nie muszę przeżywać absolutnie obrzydliwych obrazków dotyczącej mojej drużyny.
1
Cholery Negreira zawsze przeciwko najlepszym.
0
Hahahahhhahahahahhaha klasyczek
2
Hahahha po co się ograniczać. Zarządzcie dogrywkę po prostu
2
Jaki nur XDDDDDDD
1
ale debilne zagranie. Oczywista czerwona za bandyterkę. Mam nadzieję że mu nic nie będzie