@lukaszmatusiewicz obrona by się nie musiała ganiać z piłką jakby była kontrola w środku pola. Fakt że błędy głupie są ale to jest wynikiem tego że gramy źle bo mamy słabego rozgrywającego
No pod formą jest Yamal ewidentnie, nie wiem o co chodzi, ale problem jest taki że takich piłkarzy się nie zmienia bo nic nie gra 85 min a kończy z asystą i golem
0
@lukaszmatusiewicz obrona by się nie musiała ganiać z piłką jakby była kontrola w środku pola. Fakt że błędy głupie są ale to jest wynikiem tego że gramy źle bo mamy słabego rozgrywającego
5
@Derpowsky wymarzony to zdrowy Rodri zdecydowanie, a realne to jest oglądanie tego parodysty jeszcze przez 4 lata
6
Proszę o ofertę nie do odrzucenia w lato za De Jonga, chłop nie ma ani jednej cechy wiodącej
1
Boże De Jong XD
1
Yamal hahahha jaka piękna odpowiedź
1
Co za idiotyczne wejście. Bardzo dobrze że roja directa
0
Już każdy z obrony na dziś potężnego babola na koncie a nawet się nie kończy pierwsza połowa XDD
0
Balde ma ujemne IQ dzisiaj
0
No pod formą jest Yamal ewidentnie, nie wiem o co chodzi, ale problem jest taki że takich piłkarzy się nie zmienia bo nic nie gra 85 min a kończy z asystą i golem
1
Jaki fart XDDDD ale co oni robią
4
Ależ soczysty strzał
0
@Gibbon_FCB spokojnie.
1
@BorzyKrzys co takiego znowu zrobił? Podał piłkę? Oddał strzał?
0
XDD Pedri wróć bo dramat jest z podawaniem piłki
0
Podoba mi się jak Raphinia bije karne
1
Uff dziękujemy Negreira!!!
0
@BezglutenowyPedri co xd mecz jest na eleven i gdzie tą mordę widzisz
1
Głupia strata nr 4. Dziesiąta minuta.
0
No ciężary z takim rozegraniem wyczuwam
0
@stone80 przy tej kontrze po stracie Yamala. Minęli go z piłką przy nodze jak tyczkę
1
De Jong jak objechany xD
0
@ShawnC żałosny jest ten hejt na jednego z naszych najlepszych piłkarzy xD ubzduraliście sobie że jest słaby bo wrzuca posty na IG xD
5
Święta tuż za pasem więc czas na kolędy. Widzieliście że polska piosenkarka nagrała kolędę na cześć pomocnika FC Barcelony?
7
@MesQueUnClub_87 i po 7 latach to nadal najlepsza gra kiedykolwiek wydana
1
3x tak, ten kontrakt ważniejszy od kontraktu dla Lewego. Co ten człowiek potrafi z kłodami jakie mu rzuca Lapcio i Deco to głowa mała
4
@Peciak to jest ten MENTAL
0
Czekałem na takie powiadomienie z flashscore XD
3
Pierwsza dobra akcja i Yamala i Rashforda dziś
0
Uffff xDD ulżyło nie powiem
0
ter Stegen xDDDDD