0

@Kinginiesta to cieszy, ale niestety nic tak jak nowoczesne dzieje Realu Madryt pokazuje że jak się wszyscy po nich spodziewają sukcesów to jest klapa a jak ma być degrengolada bo odszedł ten czy ten, czy atmosfera czy cokolwiek to oni wygrywają LM.

12

@blakkudium ale obślizgły typ xD

0

#todossomosXabi #jesuisXabi
Oby tym razem jakiś amator, szkoda Xabiego

3

@Kapitan hawk czadzior

2

@Derean "Araujo nie jest gorszym obrońcą od Cubarsiego. Różnica jest taka, że Cubarsi nie fouluje na czerwoną"

To jest ta różnica która sprawia że Cubarsi JEST lepszym obrońcą.

2

Kiedy Gavira wraca? Tęsknię za nim. Luty?

0

Ale fajne mają te małe pucharki xD

14

Ładny gest Ter Stegena żeby dać Araujo podnieść puchar

0

@Tasde pełna zgoda, plus jak widać łeb nie dojeżdża

0

Raphinia i Hansi Flick to są dary z nieba dla naszych delikatnych serc, nie mam innych określeń na to. Kocham tych ludzi.

0

Trzymamy ich na krótkiej smyczy, cokolwiek w nas nie rzucą. Hansi Flick jest świętym człowiekiem.

1

Carreras karma za te 4 żółte kartki

0

Jak oni tego nie trafili XDDDDDD

0

Jezu Rashford xDDD

0

Araujo wchodzi xD

2

XDDDDD gdzie real nie może tam sędzia pomoże

0

Ile dziś Yamal przyjął faulow na siebie? To jest niebywałe

3

Hahahha nakładka i znowu bez kartki XDDD

0

@Tasde jak kiedyś Busquets :D

0

Nie oglądałem pierwszej połowy ale De Jong chyba nie gra tragicznego meczu? Co ja widzę?

0

No Gerardo na Mbappe żeby się ścigać to jest odważna decyzja. Ale może lepszy wypoczęty Aston Martin niż zmęczony Eryk

0

W końcu kartka dla pajaca na LO

5

Yamal nawet mając słabszy mecz potrafi robić takie akcje jak ta, dlatego się go nie ściąga

0

Dopiero włączyłem po ciężkim powrocie do domu i widzę że stare zwyczaje w sędziowaniu xD

4

@MaFCB trzeba brać pod uwagę klasę rywala. Gdyby taki wynik padł przeciwko Realowi albo którejkolwiek z topowych ekip to każdy by miał co najmniej 9,0. Ale ten Athletic jest po prostu tragiczny i nikt z piłkarzy nie musiał się wznosić na absolutne wyżyny.
Wynik to nie wszystko i moim zdaniem te oceny są zgodne z pewną konsekwencją ich wystawiania

3

Piłka meczowa to była, już po zawodach

0

No dajcie karne

0

Julianek jak haruje w obronie. Simeone sobie hoduje kolejnego defensywnego napastnika.

0

ale ładnie to zrobił hindus

0

@Krystiansigma2734 nie no, Salah?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?