@Kinginiesta to cieszy, ale niestety nic tak jak nowoczesne dzieje Realu Madryt pokazuje że jak się wszyscy po nich spodziewają sukcesów to jest klapa a jak ma być degrengolada bo odszedł ten czy ten, czy atmosfera czy cokolwiek to oni wygrywają LM.
@MaFCB trzeba brać pod uwagę klasę rywala. Gdyby taki wynik padł przeciwko Realowi albo którejkolwiek z topowych ekip to każdy by miał co najmniej 9,0. Ale ten Athletic jest po prostu tragiczny i nikt z piłkarzy nie musiał się wznosić na absolutne wyżyny. Wynik to nie wszystko i moim zdaniem te oceny są zgodne z pewną konsekwencją ich wystawiania
0
@Kinginiesta to cieszy, ale niestety nic tak jak nowoczesne dzieje Realu Madryt pokazuje że jak się wszyscy po nich spodziewają sukcesów to jest klapa a jak ma być degrengolada bo odszedł ten czy ten, czy atmosfera czy cokolwiek to oni wygrywają LM.
12
@blakkudium ale obślizgły typ xD
0
#todossomosXabi #jesuisXabi
Oby tym razem jakiś amator, szkoda Xabiego
3
@Kapitan hawk czadzior
2
@Derean "Araujo nie jest gorszym obrońcą od Cubarsiego. Różnica jest taka, że Cubarsi nie fouluje na czerwoną"
To jest ta różnica która sprawia że Cubarsi JEST lepszym obrońcą.
2
Kiedy Gavira wraca? Tęsknię za nim. Luty?
0
Ale fajne mają te małe pucharki xD
14
Ładny gest Ter Stegena żeby dać Araujo podnieść puchar
0
@Tasde pełna zgoda, plus jak widać łeb nie dojeżdża
0
Raphinia i Hansi Flick to są dary z nieba dla naszych delikatnych serc, nie mam innych określeń na to. Kocham tych ludzi.
0
Trzymamy ich na krótkiej smyczy, cokolwiek w nas nie rzucą. Hansi Flick jest świętym człowiekiem.
1
Carreras karma za te 4 żółte kartki
0
Jak oni tego nie trafili XDDDDDD
0
Jezu Rashford xDDD
0
Araujo wchodzi xD
2
XDDDDD gdzie real nie może tam sędzia pomoże
0
Ile dziś Yamal przyjął faulow na siebie? To jest niebywałe
3
Hahahha nakładka i znowu bez kartki XDDD
0
@Tasde jak kiedyś Busquets :D
0
Nie oglądałem pierwszej połowy ale De Jong chyba nie gra tragicznego meczu? Co ja widzę?
0
No Gerardo na Mbappe żeby się ścigać to jest odważna decyzja. Ale może lepszy wypoczęty Aston Martin niż zmęczony Eryk
0
W końcu kartka dla pajaca na LO
5
Yamal nawet mając słabszy mecz potrafi robić takie akcje jak ta, dlatego się go nie ściąga
0
Dopiero włączyłem po ciężkim powrocie do domu i widzę że stare zwyczaje w sędziowaniu xD
4
@MaFCB trzeba brać pod uwagę klasę rywala. Gdyby taki wynik padł przeciwko Realowi albo którejkolwiek z topowych ekip to każdy by miał co najmniej 9,0. Ale ten Athletic jest po prostu tragiczny i nikt z piłkarzy nie musiał się wznosić na absolutne wyżyny.
Wynik to nie wszystko i moim zdaniem te oceny są zgodne z pewną konsekwencją ich wystawiania
3
Piłka meczowa to była, już po zawodach
0
No dajcie karne
0
Julianek jak haruje w obronie. Simeone sobie hoduje kolejnego defensywnego napastnika.
0
ale ładnie to zrobił hindus
0
@Krystiansigma2734 nie no, Salah?